2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sağlıkla büyüt yavrunu inşallah canım bol sütlü az gazlı günleriniz olsun çok şükür darısı bize artık

Söylemiş canım bi de bana bastan 2500 olduğunu söylemedi indirimli 6000 dedi. Aa iyiymiş diyorum ben de

Yok canım bakılmadı gebelik gizli tansiyonum çıktı bebeğin suyunu azaltıyor ilaç kullanmama rağmen düşmüyor tansiyonum düşse bebeğin suyu normale döner belkide ama tansiyonum düşmüyor o kadar çok ödemim varki yani yaklaşık 10 kg sadece ödem var vücudumda yarın sabah sağlık ocağında test yaptırıcam ama idrar kan falan

Seninkinin de 3 bin olması biraz içimi rahatlattı
Önceki gün eltimle konuştuk bi de yengesi hamileymiş hastane 15 bin istemiş
15 bin de çokmuş ya hangi hastaneymis ki o Ben Medical Park'a gidiyorum ben sormadım ama biri sormuştu geçenlerde 5 bin demişler doğum için.

Cuma yapsa pazartesiye kadar dursunlar yeter sonra doğacaklarsa doğsunlar hareketleri nasıl canım?
Aynen canım inşallah sağlıkla gelsinlerTakip ediyorum yani iyi çok şükür inşallah tansiyonum düzelirse suyum da düzelir aslında sürekli limonlu su içiyorum dinleniyorum

Evet 15.7 çıkıyor ama bende sanki hiç yokmuş gibi yani bi belirtim yok doktorumda bundan korkuyor sürekli tansiyon ölçüyorum bakalım hayırlısı artık
Gebelik öncesi nasildi peki tansiyonun? Bazılarının normalde yüksek olur 12/8 düşünce fenalaşirlar ondan sordum

Gözünaydın olsun canım benim. Bol bol sütün olsun inşallah Rabbim sağlıkla sıhhatle kolaylıkla büyütmeyi nasip etsin bizim yerimize de kokla minnoşu

Senin gittiğin hastane nst için para alıyor mu?
Hayır canım hiç para vermedim Nst için sürekli de gidip giriyorum biliyorsunuz. En son ayin 11inde muayene ücreti verdim sonrasında 4 kez kontrole gittim nstye de girdim doktorum alttan muayene etti ultrasonla falan da baktı ama hiç birinden ücret alınmadi.

Aynen öyle oluyormuş canım yanlış ölçüm oluyormuş çok şükür herşey yolunda önemli olan bu
Insallah senin bebiş de iyidir annesi yarın güzel haberlerini bekliyoruz:)
Masallah size canım
Seninkinin de 3 bin olması biraz içimi rahatlattı
Önceki gün eltimle konuştuk bi de yengesi hamileymiş hastane 15 bin istemiş
Ora neresiymiş kız king suite oda falan heralde bi de ben hicbir tahlile nst ye ücret de vermiyorum

Aslında doktorun bakmalıydı canım tedirgin etmek istemiyorum ama riskli bir durum bu idrar muhakkak bakılır. Neyse sen evde kendini anlarsın zaten gözlerinde sim belirirse bulanik görürsen tansiyonun 14ü geçerse bu gibi belirtiler çok önemli muhakkak acile git. İhmale gelmez. Yoğurt ye sarımsakda çok güzel düşürüyor ben tuzu kestim bol bol su içtim bir hafta baya bir toparladım inşallah sağ salim atlatırız şu süreci kuzularimiza kavuşuruz sağlıkla

Bazı hastanelerde nst için de ödeme yapıldığını duydum da ondan sordum cabim2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…