2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Valla bizde de dediğin gibi yapılır erkenden. annemler falan da söylemişti. Ama benim kiz çok sakindi. Ya da üşengeç 😅 emeklemeyi bilemiyordu poposuyla bi sağ bi sol emekledi mesela. Mama sandalyesinde büyüdü desem yeridir. Hareketli degildi. Bu yüzden geciktikce gecikti.. haa bide 7 aylikken yürüteç alıp gelmiş bizimkiler.. bence asıl geç yürümesinin sebebi oydu 🤷 maşallah yeğenine 😍
Katiliyorum cocuk gidecegi yere yetişti mi yurumesi gecikiyor canim biz emeklemesini bile pek musade etmeyix

Valla öyle Allah herkese böylesini nasip etsin 🥰

Valla ben hiç doğuracak gibi durmuyorum 😂😂 Dünden beri kahverengi akıntım devam ediyor dur durak bilmeden bakalım ne olacak 😂
Canım içine kurt dusurmek istemem ama nişan boyle parça parça mi geliyormuş. Doktorun bisey dedi mi? Yani ben de bildigimden degil ilk defa duyuyorum böyle 2 gün süren nişan. Gerçekten oğlun çok şakacı olacak 😄 butun grup ağzımızı açtık senin haberini bekliyoruz 😂

Kuzum hamileliktekiyle alakası olmuyor.ben ilk bebeğimde de aynı durumda olunca doktora demiştim gece gündüz hep hareketli doğunca uyumayacak heralde diye doktorumda gülmüştü doğunca farklı olur anne karnındakiyle bir olmaz diye 🤭😄 öylede oldu.tabi bazı bebeklerin gaz problemi uyku problemi oluyormuş dış dünyaya alışma durumları bazı bebeklerde erken olurken bazı bebeklerde geçte olabiliyormuş bi yerde böyle okumuştum.inşallah bizi yormayacak sağlıklı bebeler doğururuz 🤲🏻😊
Ay bakalim bizim bebişler nasıl olacak amin inşallah valla bizi yormayan bebişler olur inşallah:)
Günaydın kızlar sabaha kadar süt le uğraştık.sukur az da olsa geldi emdi kızım çok cadı 4 kişi bizi sabaha kadar sıraya dizdi 🤣🤣🤣 sağ tarafımda kemiklerim ağrıyor sadece oda geçer 3200kg 50 cm geldik dünyaya darısı basıniza canlar 😍
Canım maşallah darısı bizlere olsun:) Gözün aydın

Güzel haberlerle inşallah cnm 🤲
Sağol canım 37. Haftadayım ilk gebelik olduğu için 39 a kadar normal bekliycez eğer gelmezse 39 da yatış verecekler. Nst ye girdim sancım çıktı 50 ve 60 üzeri hep Ama olabilir normal dedi suyun falan gelirse bebek hareketleri azalirsa hemen gel dedi. Bakalim cuma tekrar nst icin çağırdı. Hayırlısı olsun hakkımızda hepimiz için insallah🤲🤲

Kızlar nst sonucum anlayan var mı.

Eklentiler

• 16243634312822742597664751843921.jpg
    16243634312822742597664751843921.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 16243634811686908735156926066106.jpg
    16243634811686908735156926066106.jpg
    190,4 KB · Görüntüleme: 48
35 sonrası hamilelik de zor doğum da zor bebeği bakmak da zor. Rabbim nasip etmiş ilk seferde bak şimdi kucagina alacaksın sayılı gün kaldı 😍 kasımda mi transfer olmustun sen?
Çok şükür Rabbime. Ama annem çok dua ediyodu benimle uğraştın tedavini erteledin diye onun duasida kabul oldu bı yerde.
Evet 2 Kasım'da olmuştum 😊

Canım senin nişanın gelmesi 4-5 gün sürdü dah bunun suyu var açıklığı var... Seninki bu gidişle gününü doldurur😂 törenle geliyor paşan🥰
Sorma ya kırmızı halı sermemizi bekliyor sanırım 😂😂
Canım içine kurt dusurmek istemem ama nişan boyle parça parça mi geliyormuş. Doktorun bisey dedi mi? Yani ben de bildigimden degil ilk defa duyuyorum böyle 2 gün süren nişan. Gerçekten oğlun çok şakacı olacak 😄 butun grup ağzımızı açtık senin haberini bekliyoruz 😂
Doktorum dün muayenede görmüştü gelmeye devam ettiğini bir şey demedi normal demek ki hepimiz merakla bekliyoruz ne zaman doğacak diye 😂😂

Kızlar soldaki bebeğin suyu alt sınırda 6.5 cıktı. 6ya düşerse bebekleri alcam dedi doktor. Sağdakinin suyu da artmış yine. Nst bakalım kalp atışlarında sıkıntı varsa bugün sezaryene aliriz seni dedi. Dualarınıza ihtiyacım var biraz daha beklesinler.

Kızlar soldaki bebeğin suyu alt sınırda 6.5 cıktı. 6ya düşerse bebekleri alcam dedi doktor. Sağdakinin suyu da artmış yine. Nst bakalım kalp atışlarında sıkıntı varsa bugün sezaryene aliriz seni dedi. Dualarınıza ihtiyacım var biraz daha beklesinler.
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım 🤲🏻sıkma canını,vardır bunda da bi hayır diye iyi düşün iyi olsun.dualarım seninle.nst den sonrada haber et kuzum olur mu

Eyvah seninkiler de erkenci mi olacak hayırlısı olsun canım inşallah 35 e kadar beklerler beklemezlerse de sağlıklı sıhhatli doğsunlar inşallah Rabbim senin de kızlarının da yardımcısı olsun

İnşallah düzene girer de biraz daha beklerler canım dua ediyorum minik kızların için 🙏🧿

inşallah dururlar canım dua ediyorum ben de senin için. gelirlerse de sağlıkla gelsinler hiç moralini bozma Allah’ın izni ile çok da güzel büyürler 🌸

Eyvah seninkiler de erkenci mi olacak hayırlısı olsun canım inşallah 35 e kadar beklerler beklemezlerse de sağlıklı sıhhatli doğsunlar inşallah Rabbim senin de kızlarının da yardımcısı olsun
Amin canim kalp atislari cok durağan aklim çıkıyor doğuma alcam diyecek diye

Bu bizim sıpa telaslandiracak galiba bugün bizi. Sabahtan beri hiç hareket ettiğini hatırlamıyorum. Çok da hareketliydim ondan farketmemis olabilirim. Şimdi muzla Nutella yedim sola yattım biraz beklicem hareket etsin diye. Etmezse dogruuuu nstye 🤦🏻

Kuzum Allah yardımcın olsun bizi de haberdar et kötü bi sonuç çıkmaz insallah biraz daha sabreder bebisler

X