2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benimde Çarşamba ama Perşembede gidebilirim eşimin iş durumuna bağlı sormayı unuttum geçen hafta. Sanki magnezyum bir yerde okudum bırakılması gerekiyordu aklıma takıldı

Başın sağolsun canım Rabbim şefaatçi eylesin anne babasına

Benimde Çarşamba ama Perşembede gidebilirim eşimin iş durumuna bağlı sormayı unuttum geçen hafta. Sanki magnezyum bir yerde okudum bırakılması gerekiyordu aklıma takıldı
Bana 34 haftamda verdi magnezyumu 2 haftadır kullanıyorum daha geç mi başlattı bilmiyorum.. bence bu zamanlar ihtiyacımız var yoksa ağrılarımız olur diye düşünüyorum

Ben de kayinvalidem benden hiç gitmesin istiyorum artık, ilk doğumda hiç istemeyen ben Ama Allah var benim kayinvalidem de dünyanın en iyi insanıdır. Ilk doğumda bebegi kimseyi vermek istemiyordum ama bu sefer bir çocuğum daha olacağı için yardıma ihtiyacım cokkk olacak

Insallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini. Cok güzel heyecanlar mutluluklar bunlar

Allah biraz merhamet versin kuzum bunlara ya kendileri de kadın ve kendileri de gelin olmuşlar güya napalım eşlerimizi doğurmuşlar en azından öyle bakcaz olaya
Dohurdular sagolsun lar da, abartmaya gerek yok yani. Bizimde annemiz babamız var, bizleri leylekler getirmedi herhalde.
Benim Kv istiyorki:
1.ailemi unutacagim
2. Köle olacagim
3. Sesimi cikartmicam
4. Para yolicagim.
Az kaldı yavruna kavuşacaksınız. Çok şükür Allahim bizlere nasip etti, anne olmayı.
Benimde 2,5 sene olmamıştı biliyorum o duyguyu. Kaç iğne kaç hap yuttum sayısı bellibdegil
Kızlar vitamin ilaçları ne zaman birakiyoruz bıraktınız mı. Magnezyum vs mesela ne zaman birakmak lazım
Hala kulaniyorum. Biraktirmiyorlar Burda.

Off neler yaşamışsıniz. Cok cok zor . Allah sabır versin .

Bilmiyorlar mi gülüm bbamin farkli isi var adamcaz onu halletcek mecburen esimle annmde yanimda olcak gerisine ne gerek var

WomenClub kuzum benim geçen hafta bugün randevum vardı doktorum bütün vitaminlere devam doğuma kadar dedi ama doktordan doktorada değişebilir tabi
G Gamzeninprensi Ozlem9144 kızlar Rabbim kolay ağrısız doğumlar nasip etsin size,sağlıkla kucağınıza yavrularınızı alın inşallah

Doğum öncesi cnm normal bu enerji

Esin yeter cnm, daha başka kimseye gerek duyma. Dahada çok morelin bozulur.
Dügünemi gideceksiniz. Senin kafan rahat olması gerek.

Maşallah
Annem mecbur gelcek cnm cunku erkek refakatci kabul etmiyolar zorladik biraz özel oda istyrz die yarin belli olcak ozel oda bos bulursak herkes gitcek esimle kalcam

Bahcede bekliceklermis sacma iste
Canim dışarıdan yorum yapmak doğru değil ama bizimkiler olsa onlar da gelir bahçede bile olsa beklerlerdi . Senin bebeğinin sağlığı için orada bulunmak istemeleri bana cok saçma gelmedi . Ha tabii başka durumlar vardır onu bilemem . Nolur kusuruma bakma

Kızlar son haftalarda son günlerde bebek hareketleriniz nasıl? Benim cimcime kıpır kıpır ve hareketleri çok sert
Benimde öyle canım bide derlerki son haftalarda bebek hareketleri azalır diye ama ilk kızımda böyleydi son haftalarda öyleki doğumdan bi gün öncesini hiç unutamıyorum aşırı bi hareket vardı tabi sancımda vardı gece doktora msj atmıştım bu kadar hareketi normalmi diye tabi ertesi gün doğumun başlayacağını nerden bileyim

Gzum ztn kimseyi almiyolar geliote disarda oturmanın anlami nedir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…