2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kanepede yatamam nedir ya lohusa kadının yatağına mi göz dikmiş bir de Benim yeni taşındığım evde de sadece salonda koltuk var yatilabilecek o da L koltuk zorlasan en fazla iki kişi yatar yani. Her şeye karisacaklarinin ben de farkındayım ama düşünüp gözümü korkutmamaya çalışıyorum bir şekilde geçecek o ilk günler
Allah yardımcın olsun canım ben kayınvalidemi hiçbir şekilde istemiyorum ya bi çocuğa bakcam zaten kendisi ikinci çocuk gibi ayak bağı
Yok benim kaynanam yardımcı olur hakkını yemiyim ama çocuğu bana vermek istemeyebilir kucağından zor alicaz diye korkuyorum

Benim kaynanam sanki kendi hamile..
Umrunda değil..
Denk gelip konulursak utanmasa gel evi temizliecek diecek (o kadar cesaret edemez tabide)
Keşke bişe olsada çehresini hiç görmesem namissiz

Doğum öncesi cnm normal bu enerji
Kizlar kafa yemek uzereyim bn gercekten doğurmak istemiyrum yada birsey olsada hemen gizlice dogursam kimsenin haberi olmadan sadece esimi istyrm
Esin yeter cnm, daha başka kimseye gerek duyma. Dahada çok morelin bozulur.
Dügünemi gideceksiniz. Senin kafan rahat olması gerek.
Maşallah

Esimde sadece bn annem bbam ve kendisi olmak istyo kndi ailesini hic istemiyo ztn naparsak hp bnm ailemle birlikte ypyoz
Kuzum desene hastane ziyaretçi kabul etmiyor diye ay insan doğuramıyor psikolojik olarak ilk çocukta kapım kapalı kalmadı bi gelen geçen bakıyor doğum yapmamı bekliyor bende suni sancı şişesi yürüyorum ordan oraya.. deli olmuştum gecenin vakti doğdu sonra çocuk herkes gidince
Refakatçi tek alıyorlar de sen
Ben uzayda doğurmak istiyorum ciddiyim. Kimse gelemesin 40ı çıkınca dünyaya dönerim
kız alemsin ben rahatım ablamı alıp gidicem hastaneye. 2 gün sonra da cıkınca hoooop annemlerin evine direkt 40 gün orada kalıcam gelen giden yok kafa rahat sonra dönerim eve gelen öyle gelir görmeye

Rahat bekleyen evinde otursun valla kimseyi rahat ettirmeye çalışamam o halimle. Yardım etmeye gelen de hizmet beklemesin. Utanmazlarsa anlatsınlar sağda solda yatağını vermedi diye benim yaptığım ayıp değil sonucta onun dediği ayıp

Benim kaynanam sanki kendi hamile..
Umrunda değil..
Denk gelip konulursak utanmasa gel evi temizliecek diecek (o kadar cesaret edemez tabide)
Keşke bişe olsada çehresini hiç görmesem namissiz
Ay yok kız nazar değmesin benim kaynanam iyidir bugün bütün gün beraberdik mesela gittik yürüyüş yaptık sonra oturduk bir şeyler içtik ordan eve geçtik o yemek yaptı ben dinlendim yerimden bile kaldırmadı çayımı önüme getirdi yani Burda kal gözümün önünde olursun diye de çok istiyor da ben evimde daha rahatım diyorum bir şey diyemiyor.
Kaynin falan niye geliyormuş onu anlamadım canım lohusa kadın evde erkek varken rahat edemez ki sürekli emzirmeye çalışacaksın havalar zaten sıcak bir de sürekli oranı burani örtmeye mi calisacaksin. Ben kendi öz babamı bile istemedim anneme dedim gelmesin ben lohusa halimle kendimi yatak odasına kapatamam gogusum açık gezicem belki evde emzirmek için uğraşırken. Ki seninki hem geliyo üstüne bir de yatağına göz dikmiş tövbeler olsun

Cok imrendm
Bizde işte kedi köpek gibiyiz

Valla kiskandım seni

Bize hastane sadece 1 kisi refakatçi alıyoruz dedi. Bu ne böyle cümbür cemaat yasak değil mi yaa.

Anla anlayabilirsen sorsan dunyanin en anlayisli insani.

Başın sağolsun canım çok üzüldüm Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah,şimdiki bebeğinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,sağlıklı uzun ömürler versin inşallah hani hatırlatmak gibi olmasın ama neden kaybettin bebeğini
ben ilk kızımı 38+5de doğurdum canım sancıyla gitmiştim planlı değildi yani.o yüzden o tarihler bebekler için erken değil bence.eğer çok kafana takılacaksa doktorunla konuş bi 3 4 gün daha beklersiniz

Hayırdır canim, ailevi şeyler mi? Yarın sabahti değil mi senin doğumun. Sıkma canini, strese girmemeye çalış.
İçim rahatladı biraz canom baskasında duymak rahatlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…