2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canim dışarıdan yorum yapmak doğru değil ama bizimkiler olsa onlar da gelir bahçede bile olsa beklerlerdi . Senin bebeğinin sağlığı için orada bulunmak istemeleri bana cok saçma gelmedi . Ha tabii başka durumlar vardır onu bilemem . Nolur kusuruma bakma 🙂
Normal bi donemde olsak tam gelsinler ama su virüs zamani hm onlara hm baskalarina risk normal zmnda olsak dha fazla olurduk ayrica hastanem baska sehirde kisa mesafe ama olsun

Bana 34 haftamda verdi magnezyumu 2 haftadır kullanıyorum daha 😕 geç mi başlattı bilmiyorum.. bence bu zamanlar ihtiyacımız var yoksa ağrılarımız olur diye düşünüyorum
Evet aslında biraz geç sanki canım benimkide çok erkendi 16da bile kasılma hissetmiştim. Şuanda çok fazla geceleri kramp giriyor özellikle. Bide sezaryen olucak diye ilaç kullanımı önemli gibi geldi ben doktoruma sorayım cevap alınca yazarım

Normal bi donemde olsak tam gelsinler ama su virüs zamani hm onlara hm baskalarina risk normal zmnda olsak dha fazla olurduk ayrica hastanem baska sehirde kisa mesafe ama olsun
Olsun canım. Simdi hassas donemlerdeyiz. Sen bunlara takılıp en özel en mutlu gününü kaçırma. Çünkü bir takılmaya başlayınca devamı cok daha feci geliyor . Her şeyleri batıyor. Kendimden biliyorum 🙈

Dohurdular sagolsun lar da, abartmaya gerek yok yani. Bizimde annemiz babamız var, bizleri leylekler getirmedi herhalde.
Benim Kv istiyorki:
1.ailemi unutacagim
2. Köle olacagim
3. Sesimi cikartmicam
4. Para yolicagim.

Az kaldı yavruna kavuşacaksınız. Çok şükür Allahim bizlere nasip etti, anne olmayı.
Benimde 2,5 sene olmamıştı biliyorum o duyguyu. Kaç iğne kaç hap yuttum sayısı bellibdegil

Hala kulaniyorum. Biraktirmiyorlar Burda.
Tamam canım sagol cevap için🌸
WomenClub WomenClub kuzum benim geçen hafta bugün randevum vardı doktorum bütün vitaminlere devam doğuma kadar dedi ama doktordan doktorada değişebilir tabi 🤷🏻‍♀️
G Gamzeninprensi @Ozlem9144 kızlar Rabbim kolay ağrısız doğumlar nasip etsin size,sağlıkla kucağınıza yavrularınızı alın inşallah 🤲🏻
Öyle demek tamam canım sağol 😇

Benimde öyle canım bide derlerki son haftalarda bebek hareketleri azalır diye ama ilk kızımda böyleydi son haftalarda öyleki doğumdan bi gün öncesini hiç unutamıyorum aşırı bi hareket vardı tabi sancımda vardı gece doktora msj atmıştım bu kadar hareketi normalmi diye tabi ertesi gün doğumun başlayacağını nerden bileyim 🤭😊
Yaa :)) Ilki tam ne kadarlık doğdu canım , gerçekten geceleri özellikle çok hareketli zor uyuyorum birden uyanıyorum doktorum da sürekli hareketi azalırsa, kan gelirse ya da şu gelirse gel diyor ama hiç biri olmuyor 😂

Kızlar son haftalarda son günlerde bebek hareketleriniz nasıl? Benim cimcime kıpır kıpır ve hareketleri çok sert
Benimkide öyle canım normalde çok sakindi son zamanlarda hareketlendi. Hatta sessiz kalma süresi çok azaldı uyumuyor mu napıyor anlamıyorum. Gerçi bugün istisna sessizlik var ama dün önceki gün falan baya hareketliydi😇

Benimkide öyle canım normalde çok sakindi son zamanlarda hareketlendi. Hatta sessiz kalma süresi çok azaldı uyumuyor mu napıyor anlamıyorum. Gerçi bugün istisna sessizlik var ama dün önceki gün falan baya hareketliydi😇
Ben de merak ediyorum bu bebiş icim de hiç uyumuyor mu artik diye ya :) Insallah normal olanı budur kuzum :)

😂 bence sen hiç risk alma iki çocukla birde ne olur olmaz sonra anam anam diyebilirsin 🤦🏻‍♀️
Yok canım annem gerçekten kaynanamdan beter. Doğum tarihi belli ama anneme söylemedik düşün strese sokar beni diye. Bi de şimdi ameliyat oldu 4 kere kemoterapi aldı şu an radyoterapi alıyor. Doğumda zaten radyoterapide olacak doğumdan 3 gün sonra tedavi bitecek. Üstüne tekrar kemoterapi alma durumu var o yüzden hiç girmiyorum o topa. Sonra bir sey olur Allah korusun bebeklere bakmasaydım böyle olmazdı der. Hiç gerek yok.
Kızlar vitamin ilaçları ne zaman birakiyoruz bıraktınız mı. Magnezyum vs mesela ne zaman birakmak lazım
Canım ben magnezyum günde 3 kere alıyorum doktorum vitaminleri doğumdan sonra da bir süre kullanacaksın dedi.

Kizlar hepinize selamlar, yarin Allah izin verirse sezeryan olacagim, insAllah guzel bir sekilde bu sureci atlatabiliriz.
Dualariniza talibim, Rabbim darda koymasin hayirli evlatlarimiz olsun insAllah.
Cok asiri heyecanliyim, hala anne olacagima inanamiyorum 🥺 aklima geldikce gozlerim doluyor, 4. Tup bebek tedavimin sonucunda hamile kaldim, yasadiklarim aklima geliyor. Hamdolsun rabbime bu gunleri gormeyi nasip etti🤲🏼🤲🏼 Darisi olmayanlarin basina olsun insAllah🤲🏼 Rabbim sizin evlatlarinizi da hayirli zamanda en hayirli sekilde kucaginiza almayi nasip etsin 🤲🏼🤲🏼
İnşallah en güzel en hayırlı en sağlıklı şekilde alırsın kucağına meleğini ♥️

Yaa :)) Ilki tam ne kadarlık doğdu canım , gerçekten geceleri özellikle çok hareketli zor uyuyorum birden uyanıyorum doktorum da sürekli hareketi azalırsa, kan gelirse ya da şu gelirse gel diyor ama hiç biri olmuyor 😂
38+5di canım 😊 bende aynı durumdayım çok hareketli zor dalıyorum uykuya gecede sık sık uyanıyorum hala hareket halinde
hiç uyumuyor heralde diye düşünüyorum😄

Yok canım annem gerçekten kaynanamdan beter. Doğum tarihi belli ama anneme söylemedik düşün strese sokar beni diye. Bi de şimdi ameliyat oldu 4 kere kemoterapi aldı şu an radyoterapi alıyor. Doğumda zaten radyoterapide olacak doğumdan 3 gün sonra tedavi bitecek. Üstüne tekrar kemoterapi alma durumu var o yüzden hiç girmiyorum o topa. Sonra bir sey olur Allah korusun bebeklere bakmasaydım böyle olmazdı der. Hiç gerek yok.

Canım ben magnezyum günde 3 kere alıyorum doktorum vitaminleri doğumdan sonra da bir süre kullanacaksın dedi.
Doğru canım demir falan özellikle devam ediyor diye biliyorum

Aynen valla bende merak ediyorum normaldir canım inşallah herşey yolundadir 🤲 🤗
Ikimizin de kontrolü çarşamba kuzum bakalim doktorlar ne diyecek bu duruma :)
38+5di canım 😊 bende aynı durumdayım çok hareketli zor dalıyorum uykuya gecede sık sık uyanıyorum hala hareket halinde
hiç uyumuyor heralde diye düşünüyorum😄
Peki canım ilk bebiş doğduktan sonra nasildi , uyanık kalma süresi vs anne karnindakine benziyor muydu en çok bunu merak ediyorum:)

Kizlar hepinize selamlar, yarin Allah izin verirse sezeryan olacagim, insAllah guzel bir sekilde bu sureci atlatabiliriz.
Dualariniza talibim, Rabbim darda koymasin hayirli evlatlarimiz olsun insAllah.
Cok asiri heyecanliyim, hala anne olacagima inanamiyorum 🥺 aklima geldikce gozlerim doluyor, 4. Tup bebek tedavimin sonucunda hamile kaldim, yasadiklarim aklima geliyor. Hamdolsun rabbime bu gunleri gormeyi nasip etti🤲🏼🤲🏼 Darisi olmayanlarin basina olsun insAllah🤲🏼 Rabbim sizin evlatlarinizi da hayirli zamanda en hayirli sekilde kucaginiza almayi nasip etsin 🤲🏼🤲🏼
Hayırlı olsun şimdiden Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah kusura bakma yanlış emojiye basmışım benim de tüp bebek 3. denemede tuttu çok şükür benim de çarşamba sabahı 9 da sežaryen Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin isteyen bekleyen herkese de hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Peki canım ilk bebiş doğduktan sonra nasildi , uyanık kalma süresi vs anne karnindakine benziyor muydu en çok bunu merak ediyorum:)
Hadi bakalım inşallah herşey yolundadır canım benimki Perşembede olabilir eşimin iş durumuna bağlı ama yazarım muhakkak :)
Ben de seviniyordum doğurunca bütün ilaçlardan vitaminlersen kurtulcam diye🙁
Sorma yaşlı teyze gibi ilaç torbasiyla geziyorum 🙈 olsun canım yeter ki sağlık olsun onlarda geçer 🤲
İnşallah canım inşallah ☺️ Uyku tutmuyor heyecandan 😅 Allahım hepimize kolaylık versin inşallah anne olmak zor gerçekten 🤦‍♀️
Bende öyle oluyorum canım kaç kere doktora gittiysem hep heyecanlanmışımdır. Doğuncada farklı heyecanlar olacak annelik böyleymiş 😇

Kuzum hamileliktekiyle alakası olmuyor.ben ilk bebeğimde de aynı durumda olunca doktora demiştim gece gündüz hep hareketli doğunca uyumayacak heralde diye doktorumda gülmüştü doğunca farklı olur anne karnındakiyle bir olmaz diye 🤭😄 öylede oldu.tabi bazı bebeklerin gaz problemi uyku problemi oluyormuş dış dünyaya alışma durumları bazı bebeklerde erken olurken bazı bebeklerde geçte olabiliyormuş bi yerde böyle okumuştum.inşallah bizi yormayacak sağlıklı bebeler doğururuz 🤲🏻😊

X