2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Cok imrendm
Bizde işte kedi köpek gibiyiz
Ay benim kaynanamın ilk torunu olcak ama doğuma bile gelmicek öyle alakasız ilgisiz ki daha bi çorap almadı belki de hiçbir şey almaz
Böylesi daha iyi tepemde olacagina uzak olsun adi ustunde kaynana
Kv delerde iş yok desene. Benimki beni sormaz bile kızlar. Düşmanım sanki... Elinden gelse bosicak

Kv delerde iş yok desene. Benimki beni sormaz bile kızlar. Düşmanım sanki... Elinden gelse bosicak
Allah biraz merhamet versin kuzum bunlara ya kendileri de kadın ve kendileri de gelin olmuşlar güya napalım eşlerimizi doğurmuşlar en azından öyle bakcaz olaya

Kizlar hepinize selamlar, yarin Allah izin verirse sezeryan olacagim, insAllah guzel bir sekilde bu sureci atlatabiliriz.
Dualariniza talibim, Rabbim darda koymasin hayirli evlatlarimiz olsun insAllah.
Cok asiri heyecanliyim, hala anne olacagima inanamiyorum aklima geldikce gozlerim doluyor, 4. Tup bebek tedavimin sonucunda hamile kaldim, yasadiklarim aklima geliyor. Hamdolsun rabbime bu gunleri gormeyi nasip etti Darisi olmayanlarin basina olsun insAllah Rabbim sizin evlatlarinizi da hayirli zamanda en hayirli sekilde kucaginiza almayi nasip etsin

Saflıcakla kucagına al canımm yavrunu inşallah cok güzel gecicek yarın hersey emin ol bebişinin kokusuyla uyuyacaksın artık

Rabbim bebeğini sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, bebiş de gelir gelmez sana zor günlerini unuttursun

Hasret bitiyor desene Rabbim yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kavuşun yavrunla Allah acısız ağrısız sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize

Ay benim kaynanamın ilk torunu olcak ama doğuma bile gelmicek öyle alakasız ilgisiz ki daha bi çorap almadı belki de hiçbir şey almaz
Böylesi daha iyi tepemde olacagina uzak olsun adi ustunde kaynana

Ay kızlar ikinizde benmkini tsrif etmişsiniz..
Hep diyorum allaha yakın bana uzak olsun

Cnmmmm Allah yardımcın olsun..
Her gebelik özel.. Ama tüp bebek annesi olmak, zor elde etmek apayrı
Tüylerim diken diken oldu okurken bir tüp bebek annesi olarak..
Sağlıkla kucağına al inşallah

Zatürre olmuştu 4 aylıkken daha sonra bir turlu toparlayamadı astıma çevirdi dediler 4 aylık yoğun bakım sürecimiz oldu. İmmün yetmezliği dediler en son yani bagisiklik yetmezliği. İlik nakli tek tedavisi dediler onada geç kaldık sıraya filan girdik ama olmadı.

Rabbim yardimcin olsun canim. Saglikli bir sekilde alirsin insallah bebegini kucagina

G Gamzeninprensi canim senin dogumunda insallah sorunsuz bir sekilde gecer cok kolay olur insallah

Dualarim sizinle

Hadi sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin dualarimiz seninle rabbim emeklerini boşa çıkarmadı amin amin insallah rabbim evlat hasretiyle yanan bütün annelere nasip etsin insalalh

Sağlıcakla kucağına al yavrunu inşallah. Gelişiyle sana geçmişini unutturacak emin ol seni sen yapacak annesi
Kızlar vitamin ilaçları ne zaman birakiyoruz bıraktınız mı. Magnezyum vs mesela ne zaman birakmak lazım
Canım geçtiğimiz salı gittiğimde hala devam ettiriyordu bana bu cuma yine gideceğim sorarım. Senin kontrolün ne zaman ?

Allah yardımcın olsun canım sağlıkla kavuş inşallah yavruna

Başınız sağolsun tekrardan canım Allah ım hiç bir anne babaya evlat acısı yaşatmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…