2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aynen canım bol su içmek sık sık emzirmek ve güzel bir uyku süt artırıyo.malt içeceklerden bende aldım hastane çantamada koydum ama erkenden içmek fayda edermi bilemiyorum
Zararı olmasın da faydasını doğumdan sonra görebiliriz ancak. Bi zararı olmayacaksa son 2-3 gün başlarım içmeye
Doğumdan önce enerji geliyormuş kadınlar da temizlik yapıyormuş enerji gelince

Doğumdan önce enerji geliyormuş kadınlar da temizlik yapıyormuş enerji gelince
Evet hatırlıyorum o konuyu ama özellikle belirtmek istemedim doğum belirtisi diye bu konuda mimlendim ya artık Evim de tertemiz yapacak bir şey de yok
Yarın yere oturup yerleri ellerimle sileyim diyorum doğumu hızlandırıyor açılmayı artırıyor diye duymuştum

Doğunca nasıl bir bebek olacak seninki merak ediorm

Bilmiyorum artik canim yaricak seyler yemiyorum bile duzenli beslenmiyorum da kilo almasin diye

İnşallah değildir.. Öyleyse sağar durursn sütün azalmasn die kuzum geçince tekrsr bŞlarsnz

Kolu omzu falan takılıp kırık çıkık olabiliyormuş canım ya 3800 ü geçerse ultrason ölçümleri cesaret edemem heralde bişey olursa kendimi suçlarım
Kuzum benim ilk bebeğimede 37de 3400-3500dedi doktorum 38+5de doğum yaptım kızım 2990gr doğdu son zamanlarda söylenen kilolar doğru çıkmayabiliyor.tabi doğru olma ihtimalide var ama bilemiyoruz işte

Diyet yapmaya başlasam etkisi olur mu acaba zaten beslenmiş beslenecegi kadar tontiş kızım
vallahi bence yemenden kısma hiç bende çok düşündüm diyeti bebek kilo alıyo diye değilde kendim 25 kilo aldım diye sor ne yiyiyorsun ne et ne balık ne tavuk.. ne doğru düzgün sebze.. vallahi bende nasıl böyle aldım bilmiyorum
yemeyen insanın bebeğide alıyor yiyen insanın almayadabiliyor bu tamamen bebekle alakalı canım bende hiç düzgün beslenen biri değilim ama bebeğin yapısı gereği herhalde yada gerçekten meyvenin etkisi varsa ondan olabilir bende aşırı karpuz erik kiraz felan tüketiyorum çünkü onun dışında hep ayak üstü atıştırmalar

Bizde doktordan geldik şimdi, 3300 gram olmuşuz haftaya tekrar çağırdı net bir tarih vermedi ama 6 temmuzda alabilirim dedi bakalım. Bu arada bende çok karpuz yiyorum 3 gunde koca 1 karpuzu bitiriyorum
Maşallah minnoşa bana tarih vermedi ama 39da alırım herhangi bir sancı yada su gelmesi durumu olmazsa dedi.önümüzdeki hafta randevum var benimde bakalım ozmn için bişey dicekmi tarih verecekmi

Aslında meyve zamanından önce de bir hafta önde çıkıyordu ama meyveler çıktıktan sonra iyice coştu vallahi ben de meyve yesem yeter başka şey olmasa da olur sabah akşam meyve yiyodum ama eşim önümden alır artık heralde su içsek yarar bu tontişlere ama bazı bebek de ne yaparsan yap kilo almıyormuş yapısal heralde bu durumlar canim

Kuzum benim ilk bebeğimede 37de 3400-3500dedi doktorum 38+5de doğum yaptım kızım 2990gr doğdu son zamanlarda söylenen kilolar doğru çıkmayabiliyor.tabi doğru olma ihtimalide var ama bilemiyoruz işte
Canim bebegin fotosundan yüzü falan çok tontiş görünüyo acaba ölçülenden daha da mı fazla diye korktum ben gerçi bebeklerin yüzü hep öyle doktor da dedi 400 gram kadar oynama payı var bu ölçümün. umarım normaldir kilosu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…