2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sezaryen olma sebebi neydi kuzum, masallah bebişine şimdi doğsa bild Allahın izniyle kuvöz e girmez korkma. Aramızda tam 5 gün varmis :)
Ben istedim canım.Benim tüp bebek.Transfer yapılırken çok zor oldu.Doktor rahim yolu dar ve uzun demişti.Bugün de kafasının büyük olduğunu öğrendik.Doktorum yırtar dedi.Ondan hiç ne o acıyı gözüm yiyor ne riski..

Canım önemli olan doğum şekli değil zaten iyi yapmışsın hic riske girme sağlıkla kolayca gelsin bebiş insallah

Ben doğumun kendisinden korkuyorum.Çantam da tam hazır değildi.Bi an korktum apar topar hastaneye giderim diye.Tamamen hazır olmam gerekiyor artık.Hakkımızda hayırlısı.
Geçmiş olsun canım kendini yormadan yavaş yavaş tamamla eksiklerini benim çantam hazır ama kendim çok hazır değilim doktor sezaryen dedi oğlumun kafası da büyük kendi kendine kanala girer de doğum başlarsa diye korkuyorum hakkımızda hayırlısı olsun

Heyecan dorukta ama bir burukluk da var tabi şimdi içimde kıpır kıpır 4-5 gün sonra kucağımda olacak oğlum seni alacaklar mı içimden diye üzülüyorum
Hamilelik ne kadar zor da olsa özleyeceğiz bence ya ama dediğin gibi kucağında olması da paha biçilemez. Sezaryen saati belli mi dua edeyim sana

Sen 4 yapacaksın sekerim sen çift çift gidiyorsun 2 4 6 diye gidersinn
Yok bi daha 2 embriyo koydurma gibi bi hata yapmam. O zaman tutmaz dedik şansı arttıralım dedik 2 tane koydurduk. Tamam çok güzel ama her günüm korkuyla panikle geçti erken doğurursam diye. 2 tane dondurulmuşum var eşim diyor onları da çift koyduralim çok istiyorsan kendine transfer ettir 2 tane diyorum

Siddetli mi vurdu sancin canim
Dayanılmayacak gibi değildi canım.Bacağımı uzatsam artıyordu ya da derin nefes alsam.Tamamen sabit durunca azalıyordu.Adet sancısı benim için daha kötü bir sancıydı.Ay ya da o kadar şey yaşadım ki bu sancılar vız geldi

Ben üçüncüyü hemen üstüne yaparım herhalde çok beklemem
Canım sana muhtemelen zor olmuyor mu daha yapma yeter bu kadar deyip moralini bozmaya çalışırlar hazırlıklı ol

Keşke normal olsaydı hemen yapardım ikinciyi
Aa deme öyle 15 ay arayla 2 sezeryan olan var ne kadar sağlıklı o ayrı tabi.
dur daha ilkini bi doğur belki bir daha aman dedirtecek
Şaka bir yana dedirtmesin hiç birimize ya..
O değil hadi benim sonuncu olan siz ilklere olacak
Benim isteğim hep tek çocuktu ama bu millet yakamı bırakmadı
5 sene sonra anca gözüm yedi
doğurmaya az kaldı hala inanamıyorum

Onu biliyorum cnm ilk kizimda hiç çıkmamıştı onun icin soruyorum
Kız ilk ile ikinci bir değil benim üçüncü ve ağrılar 50 altında değil.
Burdada normal doğumda en fazla 2 gün içinde çıkıyorsun cnm. Hemşireler eskisi gibi ilgilenmiyor... İlk kızımda çok tecrübesizdim ve çok elim ağlama dolaştı. Hemşire doğru düzgün ilgimenmemisti.

Eskiden ögleymis ama hastanelerde personel yok. Doktor yok. Oturduğumuz yerde kapattı hastaneleri tek büyük şehirlerde var.

Çok ilginç gerçekten olsun iyi olunda sorun olmasın aman

Bilgisi olan varsa bir cevap verebilir mi aklıma gelip duruyor sürekli. Ya hemen ameliyata alınmak gerekirse mesela yemek yedim su içtim nasıl olacak kızlar öyle bir durumda ne yapılıyor. Lavman ve sonda oluyor sanırım. Farklı olarak ne yapılır bir sakıncası olur mu acaba sonuçta herkes planlı mi sezaryene giriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…