2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
1 1992Sevda kzlrgn05 eve geldim.Doktor bu haftalarda normal dedi.Düzenli değildi sancılar.Ama ilk defa 100 üstü gördüm.Bi de sabah girmiştim.Onda bebek hareket etmedi.Sancı falan da yoktu.Sonra bi daha girdim sancı göründü,nst uzatıldı.Sıfırı da gördü 100 ü de.Ama hissettim sancıyı.

Altta yazımda da yazıyor.Sanırım yalancı sancıydı.Hareket ettikçe azaldı ya da çoğaldı.

Geçmiş olsun canım. Açılmaya falan bakıldı mi?

Amin canım Rabbim hepimize evlatlarımızı sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin yorucu ve çok zorlu bir sürecin sonuna geldik hepimiz kazasız belasız çıkalım doğumhaneden

Yok bakılmadı.Sezaryen olacak zaten.Suyu falan gayet iyi dedi.usgde her şey normaldi.3240 gr olmuş.
Maşallah her sey iyi çıkınca bi sorun gormedi demek ki ama normal artık sancılar herhalde. Gerçi dün de konuştuk sancı nasıl oluyor kasılma neye benziyor onu da bilmiyoruz.

Yok bakılmadı.Sezaryen olacak zaten.Suyu falan gayet iyi dedi.usgde her şey normaldi.3240 gr olmuş.
Sezaryen olma sebebi neydi kuzum, masallah bebişine şimdi doğsa bild Allahın izniyle kuvöz e girmez korkma. Aramızda tam 5 gün varmis :)

Canim hayırlı olsun bebeğiniz. Zor da olsa kavuştun yavruna Allah analı babalı büyütsün.

Kızlar nst de düzensiz 100 üstü sancılar çıktı.40 ın altına düşmedi.Doktoru bekliyoruz.Doğurmam daha dimi ya?korkmaya başladım.
Hakkında hayırlısı olsun canım en azından 38. haftadasın korkulmayacak hafta artık ben de 38 deyim Allah'ın izniyle küvöz dönemlerini geçtik benimkini de çarşamba sezaryanle alacak doktor

Maşallah her sey iyi çıkınca bi sorun gormedi demek ki ama normal artık sancılar herhalde. Gerçi dün de konuştuk sancı nasıl oluyor kasılma neye benziyor onu da bilmiyoruz.
Valla canım eve geldim bir şeyim yok.Gezer tozarım yani o derece

Hakkında hayırlısı olsun canım en azından 38. haftadasın korkulmayacak hafta artık ben de 38 deyim Allah'ın izniyle küvöz dönemlerini geçtik benimkini de çarşamba sezaryanle alacak doktor
Ben doğumun kendisinden korkuyorum.Çantam da tam hazır değildi.Bi an korktum apar topar hastaneye giderim diye.Tamamen hazır olmam gerekiyor artık.Hakkımızda hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…