2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Toco yazıyor cnm bak orda. Burdada nst ye girdimi toco yazıyor... Baktım yukarıdaki bebisin kalp atışı ortadaki annenin. Tansiyonu yüksek o yüzden yatış vermislerdir. Sancı yok ama

Toco yazıyor cnm bak orda. Burdada nst ye girdimi toco yazıyor... Baktım yukarıdaki bebisin kalp atışı ortadaki annenin. Tansiyonu yüksek o yüzden yatış vermislerdir. Sancı yok ama
Benim Nst den farklı biraz canım senin dediğin gibidir o zaman benim girdiğimde annenin kalp atışına bakmıyorlar çünkü. O zaman neden yatış verdiler ki

Aaaa böyle şeyler söylemediler bana hoş hiç bir şey söylemiyorlar anlamadım hiç bişey ya

Doktorlar sancin var deyip hastaneye yaptırmışlar ama canım 20 sancıyla hastaneye yatirmazlar ki zaten Nst nin açılışı 20yle başlamiyor mu

Benim nst kağıdım farklıymış ondan kafam karışmış 2 li gösteriyor benimkinde bunda 3 lü o ortadaki ne peki

didonutella hepimizin beyni yandı seni niye hastanede tutuyorlar anlamadık
Kimse bi açıklama yapmıyor mu? Sadece sancın var mı diyorlar?
Kızlar açıklık getireyim. Toco sancı. En üstü bebisin kapl atışı. Ortadaki annenin.

Annenin tansiyonu çıkmış o yüzden yatış vermislerdir.
Sancı yok arkadaşta.tecrübe konuşuyor diyorum ya yakında doktor çıkacağım. Walla anlıyorum ben bu işi

Bizim Nst ler ikili olunca bu kafamızı karıştırdı

Dönüp dönüp 4 kere baktim ben de diyorum sancı yok. Acaba yanlış yere mi bakıyorum dedim

Kızlar kiminiz sancı çok demiş kiminiz az demiş anlamadım bişey ilk nst den sonra serum verdiler orda sancının inmesi gerekiyormuş ama bende daha çok arttı o nst kapıdo bende yok. Sonra bi kaç defa daha bağladılar bekleye bekleye daha çok çıktı falan. En son attığım en az sancı çıkan kağıt. Hemşire azalmış sancılar dedi çinkü bitirirken ama onda da çok sancı var diyorsunuz kiminiz. Offff valla benim de beynim yandı

Ayenn dayanalım az kaldi onlar için değil bebislsrimiz için yapıyoruz
Benim müdurüm de eşimi ne zaman görse beni soruyormuş doğum ne zaman diye. Herhalde bir an önce doğurup geri dönmemi bekliyor. Eşim ücretsiz izin düşünüyor deyince sormayı bırakmış

Aminn canım inşallah. Bu arada elektrikli pompa mahfetmişti yara yapmıştı, bugün lansinoh un Manuel ini aldım az önce denedim ve 10 dk da 30cc çıktı ve joker de satılan multimalt içecekten de içtim onun da faydası olduguna %100 eminim kesinlikle tavsiye ediyorumm şuan çok mutluyum

Benim müdurüm de eşimi ne zaman görse beni soruyormuş doğum ne zaman diye. Herhalde bir an önce doğurup geri dönmemi bekliyor. Eşim ücretsiz izin düşünüyor deyince sormayı bırakmış
Beni unutun unutun yokum artık diğeydiniz diyorumya banada dün neymiş millet izine gidecekmiş onların yerine bakacakmışım zaten bir kısının yerine bakıyorum 3 kişiniz yerine bakacakmışım hiç vicdan yok nasıl bakacak demiyolar yazık demek yok sadece işleri görünsün yeter hayır istesem şuan bırakabilirim bunun farkında değiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…