2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Düzenli çıkıyor sanırım valla perinatolojiye yatışımı verdiler demekki bişeyler gerçekten normal değil

Valla böyle gördükçe şaşırıyorum ha beni 80lerde sancıyla eve gönderdiler doktorum çok mu rahat anlamadım. Şimdi de sancım var ama dayanamazsam giderim diye bekliyorum böyle böyle doğurcaz galiba
Düzenli geliyor diye tutuyorlar sanırım. Birde plasenta previa olduğum için

Ben 14ken bile iyi hissediyorum kendimi anlamadım birşey. Peki küçüğü kaç

Devletteyim canım zeynep kamil hastanesindeyim. Yatış verdiler bir de

Eklentiler

• 5A7339A1-0923-4CCC-9E62-08C26271641A.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 69
  • 6034CBDD-F876-4B0B-B259-EBFD3E04B4A3.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 67
  • 4CFA0EE9-F134-4F68-B76C-4A7C75853A86.jpeg
    167,6 KB · Görüntüleme: 69
Canım şimdi gördüm yazını. Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah Bence hemen toparlayacak minik kuzu kilosu çok iyi inşallah bir an önce yavrunla sağlıkla kavuşun evinize dönün birlikte

Şuan hala nst deyim. En sona da sabah ilk bst mi paylaşıyorum
Canım düzenli sancin var hiç geçmeyen hatta hepsi de 90 100 hatta 100 u geçiyor bile bazen seni yatırmaları çok normal düzenli 100 üstü sancin var doğumun başlamış senin. Doktorlar ne diyor peki bir açıklama yapmıyorlar mi?

Senin ilk gebeliğin mi canım ilk olunca hicbir şey bilmiyor insan o kadar cahilim ki kasılma nasıl oluyor daha onu bile bilmiyorum
Evet benim de ilk gebeliğim ben de bilmiyordum ama sancı kasılma yaşaya yaşaya nstye gire gire öğrendim Nst ye bağlıyken her sancı girdiğinde kaç çıkıyor diye bakmıştım artık o kadar alışmışım ki evde sancı girince eşime diyorum ki bak bu 70-80lik bi sancı

2.trimester ne güzeldi ağrılar yoktu sanci yoktu kafalar rahattı.
Geçen telefona baktım doktoru ilk 6 ay boyunca son bir aydır aradigim kadar aramamışım adam kesin benden kurtulmak için 35.haftada bebekleri alalim dedi şeker falan hikaye bence

İnsallah görürüm ya... İkinci kızımda plasenta yaşlanması ve kireçlenmesi olduğu halde 39+6 kadar bekletti doktorum.
Bende 42+2 kadar beklemiştim doktorum son ana kadar bekletti sağolsun ama olmadı suni sancıda işe yaramadı ki yalancı sancı dahi yaşamadım o gebelikte şimdi çok daha farklı geçiyo. Sonumuz hayır olsun vallahi peki normal doğumun rahat geçiyor mu ebeler nasıl davranıyor canım ?
Uzanıyorum,uzanırken giriyor bir-iki dakika içinde geçiyor,sonra yeniden başlıyor,yani pozisyonum farketmiyor. Enfeksiyon falan olsa böyle geçmez herhalde ağrı,sürekli olur.
bi takip et bakalım ne kadar sürecek böyle artarak devam ederse hastaneye gidersin nst takibi yaptırırsın

Düzenli çıkıyor sanırım valla perinatolojiye yatışımı verdiler demekki bişeyler gerçekten normal değil

Şuan hala nst deyim. En sona da sabah ilk bst mi paylaşıyorum
Canım epey cıkmış senin sancıların ya hissetmiyormusun hala

Banada suni sancı vermişlerdi. Sancım vardı ama açılma yoktu. İlk hap verdiler sonra fitil sonrada serumla katkılar ilacı ve dozunu yükseltiler. Neler çektim.
Ama bu 3.hamilelik çok daha farklı ya

Ben o yüzden aramıyorum Whatsapptan yazıyorum bıktırırsam sezeryana alıverir kurtulmak için diye
Yok canım senin saçın yaa... Toco yazan yer sancı.

gmz41 kız bu sancı hiç birsey Toco sancı. En alt taraf yani düzenli degil
Canım benim girdiğim Nst den biraz farklıydı ben üstteki ikiliden alttaki olarak değerlendirdim sancıları hep 90-100 çıkmış onu düşünerek yorum yaptım alttakiler sancı değil bence öyle olsa neden yatış yapsınlar kafam karıştı

Ayne oyle canim bebsilerimiz saglicakla dogsunlar en son ana kadar yanlarında olalım.baska başka ne isterizki yarın unuturuz gülek geçiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…