2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Gorumcen hiç kayıp yaşamamış galiba 4 haftalıkken herkese söyleyip sonradan herkese laf anlatmak zorunda kalmamış. Garantici yaklaşıyorsun sadece bunu da anlamak istemiyorlar Allah korusun böyle bir şey yaşayınca aileye bile anlatmak istemiyor insan.
Rabbim saklasin cocuklarimizi

Rabbim saklasin cocuklarimizi
Amin kimseye yaşatmasin insallah. Ama insan birine söylemeden önce istemsiz onu düşünüyor. Kalp atışı duymadan söylemedik kimseye Allah korusun bir şey olsaydı derdime mi yanayım, insanların tuhaf sorularini mi cevaplayayım...

Amin kimseye yaşatmasin insallah. Ama insan birine söylemeden önce istemsiz onu düşünüyor. Kalp atışı duymadan söylemedik kimseye Allah korusun bir şey olsaydı derdime mi yanayım, insanların tuhaf sorularini mi cevaplayayım...
Haklisin ben hic dusunemedim boyle denedigim ay olunca soka ugradim ama bir daha nasip olursa saklicam karnim cikasiya ya kadar demicem

Haklisin ben hic dusunemedim boyle denedigim ay olunca soka ugradim ama bir daha nasip olursa saklicam karnim cikasiya ya kadar demicem
Kız olduğunu duyunca olsun diyen grup bunu yapan da kiz duysan neler neler. Sen çok gezdin de ondan oldu diyen mi ararsın, maydanoz yedin de ondan oldu diyen mi dersin, Allah sana bebeği layık görmedi diyen oldu bana. Allah akıl fikir ihsan eylesin 🤲

Kız olduğunu duyunca olsun diyen grup bunu yapan da kiz duysan neler neler. Sen çok gezdin de ondan oldu diyen mi ararsın, maydanoz yedin de ondan oldu diyen mi dersin, Allah sana bebeği layık görmedi diyen oldu bana. Allah akıl fikir ihsan eylesin 🤲
Tovbe tövbe kendileri cok mubarek zaatlar ya biliyorlar herseyi amin canim akil fikir zor gelir bu kisilere ya insallah diyelim yine

Sakadir canim heralde bilmiyorum ama ciddi olsa bile bana yanasamayacaklarini bilirler bi konuda hic tavizimiz yoktur esiminde benimde diyor annesine dogumda siz gelmeyin esimin annesi halleder herseyi
Kız babası moduna girdiler iyice.
Benim eşim tarafida hala oğluna falan kız verme olayı var yüzden sordum yanlış anlama. Biz hiç görmedik garip geliyor insan alışmayınca.

Benim kardesimde aynıydı ameliyat oldu 26 günlük tü vefat etti. Annem mahvolmuştu. Çok zordu ailecek bizim için. Annem küçük çocuk görmek. Bile istemiyordu. Ultrasonda hiç bir sorum yoktu kardesimde bu hastalık doğduktan 24 saat sonra çıkarmış maalesef 😞

Tövbe tövbe deseydin ya, sen niye 4 doğurdun diye. Sen kendi bildiğini yap. Sonra pişman olursun. Bende 4. Yapmayı düşünüyorum millet yeter diyor. 😂
Valla oğlunu ikna edersem anası hiç umrumda değil 😂 ikinciye ikna etmem 5 yıl sürdü

Kız babası moduna girdiler iyice.
Benim eşim tarafida hala oğluna falan kız verme olayı bari yüzden sordum yanlış anlama. Biz hiç görmedik garip geliyor insan alışmayınca.
Bizde de hic yok canim uzak akraba ile bile evlilik olmaz bizim sulalede esimgilde de yok aslinda akrabaevliligi hiç aman biraz iyi oldu lohusalikta cümbürcemaat iyi olmazdi anacigimda yorulurdu 😅

X