2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy bu internete bazen hastalik belirtilerimi yazdigima pişman oluyorum ben de.. aynen günde üçü geçiyorsa bi serum takarlar duzene sokarlar hemen..

Park besiklerde hic hosuma gitmiyor ya cadir gibi geliyor nedense
Park bedikleri ben de cok sevmiyorum ben normal ahsap besik aldim sallanmayan dumduz normal besik uzerine de guzel bir cibinlij miss gibi oldu kizim 2.5 yasina kadat onda yatti. Simdi Allah nasip ederse digr kizima da o besigi hazirlayacagim

Senin kontrol ne zaman canim ve nasil oldun
İnsallah pazartesi kalbine bakılacak, sanırım söylemezler o zmn. Çünkü kalp için tek bu randevu.

İyim çok şükür şu mileten bir illallah ettim. Her gelen cinsiyetini soruyor bende bilmiyorum desem bile inandiramiyorum.

Yok yok gecirmezsin canim korkma yedikten sonra maden suyu ic yazik ozledin sen yemek yemegi

Sagol kuzum Yaa bence tekme onlar canım ama dr demesi gazmış hissedersek bile anca bebek karnimizda dönerken hissedermişiz o da çok nadirmiş ben pek inanmadım
Dün ayrıntılım vardı canım 20+6ydık doktor kasıklarında ağrı hissediyormusun diye sordu evet oluyo ara ara dedim zaten bebeğin ayakları aşağıda hissettirir illaki sana dedi bende evet farkındayım bazen anide çıkarıyor yerimden hopluyorum dedim evet itekliyodur oradan dedi.düşün yani 22 haftalıkken nasıl hissedemicekcin

Park bedikleri ben de cok sevmiyorum ben normal ahsap besik aldim sallanmayan dumduz normal besik uzerine de guzel bir cibinlij miss gibi oldu kizim 2.5 yasina kadat onda yatti. Simdi Allah nasip ederse digr kizima da o besigi hazirlayacagim
Ay nasil bisey kuruluysa bir resim atsan canim o kadar zordayim ki besik konusunda

Çatlasınlar kız müstehak
Walla karar verdim söylemicem. Benden çok millet merak ediyor.
Kız dersem. Olsun dicekler yine
Bende aynı ahşap almıştım 2,5 yaşına kadar büyük kızım. İkinci kızımda 4,5 yasin kadar yatacak. Üçüncüde kullanacak inşallah. Çok uzun ömürlü oluyor

Beni deli ediyorlar yaaa. Hergün o soruyu soruyorlar. Bir anneme soruyorlar birde bana, kontrol amaçlı acaba doğrumu söylüyor diye.
Sanırım öğrensem bile söylemicem. Catlicaklar resmen.
Ay insanlar anne babadan daha merakli bu konuda cocuk yapmazsin bir tane yap yaparsin cinsiyeti ne onu ogreniriz dogmadi mi daha sonra dogdu arasini sakin uzatmayin ikiz gibi buyusunler ay atasim geliyor kendimi bazen millet baskisindan

Kızlar bugün kontrolümüz vardı.Çok şükür her şey yolunda.Ama bir şeyden bahsetmek istiyorum.Bebekler annenin psikolojisinden gerçekten etkileniyor.Doktora gitmeden önce çok gerildim.Hatta sinirden ağladım.Bizimki renkli ultrasonda elini çenesine koymuş,ağzını büzmüş,suratını asmış duruyordu.Kıpırdamadı bile.Gerçekten hissediyor minnoşlar

@1992Sevdabak bunları 3 kademeli indirme biliyorsun önünde açılıyor ileride çocuk girsin çıksın diye. Kızım 4,,5 yaşında hala kullanıyor. Büyük kızımda 2,4 yaşına kadar kullandı.. Darısı üçüncüye insallah

Orda nasil isliyor surec pek bilemiyorum canim tabi burda kalp icin gitsek doktora iki guzel soz söyleyip baktirabilirdik cinsiyetini filan ama iste orasi nasil bilemiyoz

Kesinlikle katılıyorum canım dün canım bir şeye sıkıldı 1 haftadır icim de tepinen çocuk kıpırdamaz oldu, aksama doğru keyiflendim o da keyiflendi o yüzden kendimizden cok bebekleri düşünmemiz hicbir şey için stres yapmamaniz lazim

Kalbine bakarken bir de pipisine baksalardı kizz Ya orası Avrupa neden insanlar kayserili teyzeler gibi davranıyor orda bir de inanmamalari hey Allahım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…