2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende 3 defa gördüm
Her defasında kız görüyorum. Cinsiyetimiz belli değil daha
Bende hep erkek görüyordum 1 hafta üst üste gördüm erkek bebek cinsiyetimizi öğrendik bu gün erkek 💙

Bir de bana dedi ki bu haftalarda cok hissedemezdin 22. Hafta erkenmis 🙄 o hissettiğin bebegin hareketleri degil dedi. Çok şaşırdım bildiğiniz tekmeliyor yani hepimiz hissediyoruz.🤷‍♀️
Bu doktorlar da var ya bazen adamı delirtiyorlar. Biz saftık zaten anlamıyorduk hissettiğimiz şey bebek mi gaz mı ilginç ilginç konuşmasalar olmaz ha🤣

Kızlarrr iyi akşamlar çok mutluyum kontrolden geldik çok şükür sağlığımız gayet iyi 280 gr olmuşuz 19+5 haftalık olduk cinsiyetimiz erkek💙🤰 3 nisanda ayrıntılı ultrasonumuz var doktorum kendisi yapıcakmış 😍
Gözün aydın canım sağlıkla gelsin paşan inşallah çok sevindim 🥰 ayrıntılı ultrasonu kendi doktorunun yapması büyük avantaj keşke benimkini de doktorum baksa valla 🤩

Canım bende cinsiyeti öğrenmeden önce hep erkek görüyordum ama cinsiyetimiz kız😅
Bende daha bilmiyorum ama rüyamda hep kızım olmuş görüyorum. Annemde hep kız görüyor ama annemin rüyaları hep tersi çıkıyordu. Bilemicem artık.
Kızları 3leyecek misin acaba hayırlı evlat olsun inşallah 🤲
Ola bilir cnm. Hayırlı, sağlıklı olsunda kız erkek hiç farketmez.
İnsan merak ediyor işte birde çevrem sanki ben bilmiyorum da onlara söylemiyorum gibi davranıyorlar. Gelen giden cinsiyetini soruyor bende bilmiyoruz diyince yüz ifadeleri değişiyor, sanki yalan söylüyorum gibi
Bende hep erkek görüyordum 1 hafta üst üste gördüm erkek bebek cinsiyetimizi öğrendik bu gün erkek 💙
Maşallah. Allahim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize. İlk bebişi degilmi senin?

İki kişi kaldık sanırım öğrenmeyen.

Bende daha bilmiyorum ama rüyamda hep kızım olmuş görüyorum. Annemde hep kız görüyor ama annemin rüyaları hep tersi çıkıyordu. Bilemicem artık.

İnsan merak ediyor işte birde çevrem sanki ben bilmiyorum da onlara söylemiyorum gibi davranıyorlar. Gelen giden cinsiyetini soruyor bende bilmiyoruz diyince yüz ifadeleri değişiyor, sanki yalan söylüyorum gibi

Maşallah. Allahim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize. İlk bebişi degilmi senin?

Sanki bilip söylemek istemesen onlara neymiş seni kararın. Ister bilip söylemezsin, ister hamile olduğunu bile söylemezsin bu millet de hep eleştirecek bir şey buluyor ha

Himm demekki aynı üründen bahsetmiyormusuz :) Ben direkt hap formunu daha çok sevdim. Onda bi yanetki de görmedim bu toz gibi.
Kiz konustuk ettik aman bir karin agrisi girdi soylemesi ayip ama soyliyecegim ishal olmusum araştırdım dogum belirtisi yazmazmi bir yerde tutustum hemen aradim doktoru mu bazen olabilir dedi gunde 3 defadan cok su gibi yaparsan gel sivi takviyesi yapalim dedi 😅

Inşallah bundan sonrası çok rahat geçer doğuma kadar 🥰
Insallah canım teşekkür ederim, hepimiz rahat olalım sakin sakın günümüzü bebislerimizi bekleyelim, stres yaşayacak bir durumla karşılaşmayalım insallah:)
Ay canim ozledin demek 1 ay sonra deme kilo cok almisim 😊saka bir yana cok sevindim adina canim
1.5 kilo aldım kızz 67.5 olmuşum artik kaçla doğuma girerim bilememm 😂 Şu an gözüm kilo falan görmüyor mide fesadı geçirmesem iyidir 😊

Sanki bilip söylemek istemesen onlara neymiş seni kararın. Ister bilip söylemezsin, ister hamile olduğunu bile söylemezsin bu millet de hep eleştirecek bir şey buluyor ha
Beni deli ediyorlar yaaa. Hergün o soruyu soruyorlar. Bir anneme soruyorlar birde bana, kontrol amaçlı acaba doğrumu söylüyor diye.
Sanırım öğrensem bile söylemicem. Catlicaklar resmen.

Senin kontrol ne zaman canim ve nasil oldun 😌

X