2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ay insanlar anne babadan daha merakli bu konuda cocuk yapmazsin bir tane yap yaparsin cinsiyeti ne onu ogreniriz dogmadi mi daha sonra dogdu arasini sakin uzatmayin ikiz gibi buyusunler ay atasim geliyor kendimi bazen millet baskisindan
Ayyy beni öldürüyorlar. Ya aynı kızı aynı gün hem anneme hem bana soruyor. Yalan söylüyorum yaaa.

Aynen öyle oluyor. Bende bazıları şeyde dedi. Bu devirde 3. Mü yapılırmış.. Onlar bakacak ya çocuğuma... Herşeye karışıyorlar yaaa

Eşim de öyle söyledi.Kendine üzülmüyorsan bile onu geriyorsun dedi.Yazık oğluma keşke ben taşısaydım gamsız olur çıkardı dedi(ben fazla evhamlı bir insanım da)

Evet canım etkileniyorlar annenin mutluluğu üzüntüsü stresi bebeğe hep yansıyor ama şükür iyiymiş ya önemli olan o

Kalbine bakarken bir de pipisine baksalardı kizz Ya orası Avrupa neden insanlar kayserili teyzeler gibi davranıyor orda bir de inanmamalari hey Allahım ya
İnsan her yerde insandır cnm. Avrupa tr si mi var. Hee yalan söylüyorum. Meraklılar.

Ultrason makinesini getirmelerini bekliyorum. Elinden gelse kendileri bakacaklar

Sen hep pipi pipi diyip duruyorsun, belki pazartesi bakar

Gözün aydın canım sağlıkla gelsin paşan inşallah çok sevindim ayrıntılı ultrasonu kendi doktorunun yapması büyük avantaj keşke benimkini de doktorum baksa valla
İnşallah canım Allah razı olsun evet öyle dedi hayırlısı artık

Allah razı olsun canım evet ilk bebişim

Eşim de öyle söyledi.Kendine üzülmüyorsan bile onu geriyorsun dedi.Yazık oğluma keşke ben taşısaydım gamsız olur çıkardı dedi(ben fazla evhamlı bir insanım da)
Yaa Sakinleşmek ve kendini dinginlestirmek icin hamile yogası yapabilirsin canım inan ise yarıyor
İnsan her yerde insandır cnm. Avrupa tr si mi var. Hee yalan söylüyorum. Meraklılar.

Ultrason makinesini getirmelerini bekliyorum. Elinden gelse kendileri bakacaklar
Hiç utanmalari kalmamış insanların... burda da bazıları bana diyor ki bebegin cinsiyeti hala kız mı birine dedim ki yoo sonradan pipisi çıktı size haber vermemiş miyiz napim ya hak ediyorlar

Evet bir de kız olacağını duyunca olsun diyen bir topluluk var anlaşmışlar gibi. Allah tamamına erdirsin deyip geçmek çok mu zor anlamıyorum illa bi fikir söylicekler

Orda nasil isliyor surec pek bilemiyorum canim tabi burda kalp icin gitsek doktora iki guzel soz söyleyip baktirabilirdik cinsiyetini filan ama iste orasi nasil bilemiyoz
Burda kalbinde tek kardeşim vefat etti kalben o yüzden randevu verdiler yoksa Burda tr deki gibi kontroller yok. Goya avrupadayiz. Tr deki kontrollere özeniyorum walla.
Yok buradakiler emin olmadan hiç birsey demiyorlar, tahmin etmiyorlar.

Yok artık cok asiyor hadlerini bazen yasim genc olsa 4 tane dogururum kalabalik aile guzel oluyor

Ben de biraz ara vereyim bakayım magnezyum mu yapıyor onu deneyeyim canım çok sağol ugrastirdim seni de
Elhamdülillah çok şükür canim inşallah hicbirseycik olmaz güzel düşün gülümsee bebeğinle konuş

Gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Sonunda bulantı ilacımı biraktimmm 22+0 da bunu da buraya yazayim
Ohh sonunda dünya varmış demi
Muhakkak canım katılıyorum benimki de bana küsmüş demek yüzünü hiç göstermedi sıpa babası da diyor ki anası gibi trip atıyor baksana

1 1992Sevda benim besigim de bunun cok cok benzeri Memnun olarak kullandik ekstra bir seye ihtiyacim olmadi.

İyi laf kondurmusun
Bende söylemicem cinsiyetini. Tabi sizlere söylicem inşallah. Ama millet çok terbiyesiz olmuş.
Evet bir de kız olacağını duyunca olsun diyen bir topluluk var anlaşmışlar gibi. Allah tamamına erdirsin deyip geçmek çok mu zor anlamıyorum illa bi fikir söylicekler
Aynen. İnsanı çok üzüyorlar kızı sayıyorlar. O olsun lafını ikinci kızımda o kadar duydum ki insanlardan soğudum. Artık cinsiyetini bile söylemek istemiyordum. Sanki kusur işlemiş gibi davraniyorlardi

Garip ya neyse gec olsun guc olmasin canim

Allah razı olsun canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…