2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok artık cok asiyor hadlerini bazen yasim genc olsa 4 tane dogururum kalabalik aile guzel oluyor
Esinle ilişkin bile karisacaklar yakında evet ister 4 dogururum ister 10 kim karışma bilir buna...
1 1992Sevda benim besigim de bunun cok cok benzeri Memnun olarak kullandik ekstra bir seye ihtiyacim olmadi.
Evet çok kullanışlı. Park yatak çok yaygın tr de ama burda kimse kullanmıyor park yatakları. Beli için uyu değilmiş bebisin.

Ay nasil bisey kuruluysa bir resim atsan canim o kadar zordayim ki besik konusunda
Aslinda ufak tefek bişey bulsaniz anne yatağının yanina. Sonra da büyüyebilen besiklerden tavsiye ederim. Tabi evinizde yer sıkıntısı yoksa aynı odaya kurulabilir.daha sonra da kendi odasina.. kızıma aldik öyle yıllardır kullanıyoruz. Allah nasip ederse 18-20 yaşına gelene kadar da kullanir bence.

Dünya varmis valla canım çok şükür:)
Söyleme valla çatlasınlar, doğumda öğrenmeye karar verdik de

İnsan her yerde insandır cnm. Avrupa tr si mi var. Hee yalan söylüyorum. Meraklılar.

Ultrason makinesini getirmelerini bekliyorum. Elinden gelse kendileri bakacaklar

Sen hep pipi pipi diyip duruyorsun, belki pazartesi bakar
İnsanlar keşke kendi işlerine baksalar fikirlerini kendilerine saklasalar.. Çevremde erkek erkek diye tutturup zorla 3., 4.,5. Çocukları erkek olan insanların hayattaki en büyük imtihanları o erkek çocuklar oldu. Çok kez tanık oldum buna. Birşeyi isterken hayırlısını dilemek gerek. Sonra veballeri çocuklardan çıkıyor çok yazık.. Bana da "kız mı olsun" dedikleri için Cook uyuz oluyorum bu konuya

Benim k.annem ilk hamileyim dediginde dedi yatagi ayir kizim adamina guvenme o konuda zarari dokunur dedi zaten doktorda yasağı koydu

Benim bebişim daha 12 haftalıkken hadi hadi cinsiyeti belli olmusturda sen söylemiyorsun dediler sanki yalan borcumuz var onlara. Sinir olmamak elde değil gerçekten

Kendi odamda yer sıkıntım var mobilyalarımi ozel yaptirmistim ne gerek varsa o kadar buyuge anca 1 metre yanlarda aciklik var

Aynen öyle canım bende çok tanık oldum öyle erkek isteyenlere sonradan hayırsız çıkana.
Şimdi birde beni düşün 2 kızım olduğunda herkes üzülürek olsundiyorlardi. Sinir olmuştum ve artık söylemek bile istemiyordum cinsiyetini.
3. Bebisi yaptım bile laf eden var. Herkes kendi işine baksın. Sanki onlar ekmeğimi aşımı veriyorlar.... Şimdi ise cinsiyetimiz Belli değil ve herkes soruyor. Bilmiyorum diyince bu söylemek istemiyor gibi görünüyorum

Benim k.annem ilk hamileyim dediginde dedi yatagi ayir kizim adamina guvenme o konuda zarari dokunur dedi zaten doktorda yasağı koydu
Niye yasağı koydu doktor?
Kız eşinden ne zarar göreceksin. Ben bu konuda cahil iyim acaba
Benim bebişim daha 12 haftalıkken hadi hadi cinsiyeti belli olmusturda sen söylemiyorsun dediler sanki yalan borcumuz var onlara. Sinir olmamak elde değil gerçekten
Benimki 20 haftalik o yüzden milletin gözünde yalancı olduk. Napim göstertmiyor
Yok da öğrenseler ne olacak sanki kendilerinin çocuğu bizim dertler bizden çok milleti geriyor
Kız olursa olsun dicekler
Erkek olursa, allahim yüzüne bakmış dicekler...
Kendilerine saklasinlar bu yorumu.

Ya nasil kendilerinde bu yorum yapma hakkini goruyorlar anlamiyorum sanki istesek tirnagini yapacak guce sahibiz. Rabbim hayirlisi neyse onu nasip etsin saglikli evlat versin gercekten inanilmaz ya. Benim ikinci kizim olacak erkek olmasini cok cok istedim Allah biliyor cunku ilk bebegimi oglumu kaybettim ondan yoksa kiz olmus erkek olmus ne farkeder. Ama icimde hala var bir oglum daha olsaydi ilk oglumda nasip olmadi ona annelik etmek kardesine olsaydi diye ama Allah bunu uygun gormus ne diyebilirim.

Ben de şimdiye kadar 3 kontrole götürdüm. En sonkinede beraber gidecektik o gün sabah 5 te kalktı anne kardeşimi göreceğim ya heyecandan uyuyamıyorum diye ve gerçekten de uyumadı gidene kadar. Doktora da peki kardeşimin hareketlerini ben ne zaman hissedebileceğim diye sordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…