2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar selam ben geçen senede aranızdaydım çoğu kişi doğum yapmış tebrik ederim hepinizi ♥️
Ben bu ay transfer olabildim . 5. Gün embriyosu tek transfer . 7. Gün kan verdim negatif cıktı ama doktor 12. Güne kadar devam et ve kan ver dedi . Aranızda böyle bişey yaşayan var mı ? Ben kabullendim ama yinede böyle bişey yasayıp değişen varsa bana bilgi verebilir mi ?
Cnm hakkınızda hayırlısı olsun..ben erkenden kan vermedim ama olabilir belki Allahtan yine ümidini kesme🙏🏼🙏🏼

Hayırlı kandiller kızlarım öpüyorum hepinizi ♥️
Birbirimizi görmesekte aramızda gönül bağı oldu ama herkesin yüzünü görmek isterdim şu fani dünyada 😅 seviyorum sizi
Size özelden instgrm atıp ekleşelm diyesim var 😅 ceza yermiyim hahah
Hayırlı kandiller cnm☺️
İnstagramdan ekleşmek yasak değil diye biliyorum.ekleşmek isteyen bana özelden yazabilir☺️☺️

Kızlar öncelikle hayırlı kandiller, Kandiliniz Mübarek olsun.
Bu sabah fena kalktım ağrımayan bir yerim yok geçenlerde eşim hastaydı sanırım bana da geçti muhtemel covid gibi duruyor. Covid geçiren arkadaşlar emzirme işini nasıl yaptınız ve herhangi bir ilaç kullandınız mı?
Hayırlı kandiller..
Cnm çok geçmiş olsun.inşallah covid değildir 🙏🏼🙏🏼

Atak haftasından olabilir kuzum bir hafta kadar sürüyor sonra da uyku gerilemesi olur ama sakinlerler diye düşünüyorum her zaman bu şekilde değiller ise
Yok hiç bu kadar değillerdi canım uyumayan bugün iki uykuyu da kucağımda geçirdi ve 5dk anca uyumuştur diğeri şükür 1 saat uyudu

Hey maşallahhh. O zman sana şunu sormalıyım. Bebek arabasını pusetli halde mi tutuyorsun yoksa öbürüne geçiş yaptınmı. Çünkü bizm bebek arabaların puseti biraz dar geldi bana ikimizin de aynı üründü diye hatırlıyorum. Omuzları sıkışıyor gibi geliyor pusette bebiş 3 aylk olmadan küçüldü yani bizim puset sen nasıl kullanıyorsun merak ettim.
Ben bebek arabasını dışarıda çok az kullandım, ana kucağı ile 1 defa. Evde ise hep arabanın kendi puseti ile kullanıyorum. Ana kucağına artık hiç geçiş yapmıyorum. O oto koltuğu olarak arabada duruyor. Sadece arabayken ona biniyor yani. Ama koltuğa sığmama konusunda aynı durumdayız. Oto koltuk minderi almıştım, onunla bir iki defa oturabildi, hemen sıkıştı diye çıkardım. Şimdi buna da zor biniyor.

Ben bebek arabasını dışarıda çok az kullandım, ana kucağı ile 1 defa. Evde ise hep arabanın kendi puseti ile kullanıyorum. Ana kucağına artık hiç geçiş yapmıyorum. O oto koltuğu olarak arabada duruyor. Sadece arabayken ona biniyor yani. Ama koltuğa sığmama konusunda aynı durumdayız. Oto koltuk minderi almıştım, onunla bir iki defa oturabildi, hemen sıkıştı diye çıkardım. Şimdi buna da zor biniyor.
Kızlar benşmkşler de sığmıyor omuzları sıkıştırıyor. Hani 6 aya kadar gidicekti hani 🤭

Bu sabah fena kalktım ağrımayan bir yerim yok geçenlerde eşim hastaydı sanırım bana da geçti muhtemel covid gibi duruyor. Covid geçiren arkadaşlar emzirme işini nasıl yaptınız ve herhangi bir ilaç kullandınız mı?
Cnm ins covid değildir basit bir soğuk algınlığıdir 😔😔

Sağol canım valla umarım değildir hastaneyede gidesim yok zaten bir şey yapmayacaklar kızı sürekli kontrol ediyorum ateş takibi yapıyorum umarım sıkıntısız geçer.
aynen cnm parol kullandırıyorlar sadece.kendini daha kötü hissedersen parolu iç derim.gebelikte içilebilşyor nasılsa covidse de iyi gelir sana ☺️

Biz kovit olduğumuzu oğlum ateşlenince anladik benim sadece burnum akiyordu eşim de hafif öksürüyordu .bebek kovit olduğu için emzirmeye devam ettim ama aksi durumda ne oluyor bilmiyorum yani sadece sizde varsa çocukta yoksa nasıl yapıyorlar acaba? Sadece parol aldım,iyi beslendim vitamin takviyesi aldım.hastanede bol bol emzir dediler

Maske takıp emzirmeye devam canım. Ben evde izole olmuştum sadece emzirirken bebeğin odasına gidip emzirip çıkıyordum. Parol günde 3 tane 8 saatte bir aldım, kekik çayı ıhlamur falan içtim.

X