2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar bebeklerinizi neyle yikıyorsunuz ben mustela saç ve vücut şampuanı almıştım onunla yıkıyorum yüzüne ve vücuduna ayrı şeyler kullanan var mı bana tavsiye edebileceğiniz var mı

Kizlar bebeklerinizi neyle yikıyorsunuz ben mustela saç ve vücut şampuanı almıştım onunla yıkıyorum yüzüne ve vücuduna ayrı şeyler kullanan var mı bana tavsiye edebileceğiniz var mı
Bende mustela ile yıkıyorum ve memnunum

Ben de aynı ürünü kullanıyorum. Yine mustelanın nemlendirici kremini de her duştan sonra sırt ve popo hariç tüm vücuduna sürüyorum. Popoya özellikle sürüyorum, oranın nemli kalması demek bol pişik demek çünkü. Sırtı da gerekli görürsem sürüyorum ama genelde sırtı kurumuyor.

Ben endometriosis hastasıyım daha önce bir kez ameliyat oldum yumurtalıktaki kist alındı ve yapşıklıklar açıldı ancak ameliyattan sonra doktor özellikle tüpün bir tanesinde şişlik ve deformasyon olduğunu belirtmiş ama geçişler olduğu için müdahale etmemiş bırakmış. Sonrasında tüp bebek denemeleri oldu tutmadı. En son endometriosis ile ilgili görüştüğüm doktor o şiş tüpten rahme sıvı aktığını ve tutunmayı olumsuz etkileyeceğini söyledi. Hoş zaten rahim içim de genel olarak sağlıksızmış baya detaylı 🙁 bana bir dahaki denemeden önce tüpü almayı önerdi şansımı yükseltmek için ve transfer öncesi 2-3 aylık bir rahim dinlendirme baskılama süreci tabi ama çok kararsızım.
Merhaba
Siin doktorumuz kim acaba?
Tüpünü açık ama şiş miydi acaba?

Hiç öyle düşünme kuzum sen elinden geleni fazla fazla yaptın 🙏🏻 sonuna kadar mücadele ettin. Emmesi de çözüm olmuyor bazen. Ben de mukuslu kakayla boğuşuyorum. Alerjenleri bulamıyorum sürekli diyet yapıyorum bu da sütün kalitesini düşürdü yoğurt peynir yumurta yok 😞 şimdi de çocuk kilo almıyor koskoca ayda aldığı kilo 400 g belki. Konunun pek bizimle alakası olmuyor anlayacağın yaşanacak neyse onu yaşıyoruz 🤷🏻‍♀️ ne gelir elden....
Diyeti alerji doktoru mu yoksa kendi çocuk doktoru mu verdi? Bizde de yeşil ve mukuslu kaka sıkıntısı var. Çok zormuş bu diyet işi. Ben de kilo alamamsından endişeleniyorum

Sebamed şampuanla yıkıyorum. Mustelanin vücut losyonu ile masaj yapıyorum banyo sonra sebamedin yenidoğan şampuanı guzel.

Ben endometriosis hastasıyım daha önce bir kez ameliyat oldum yumurtalıktaki kist alındı ve yapşıklıklar açıldı ancak ameliyattan sonra doktor özellikle tüpün bir tanesinde şişlik ve deformasyon olduğunu belirtmiş ama geçişler olduğu için müdahale etmemiş bırakmış. Sonrasında tüp bebek denemeleri oldu tutmadı. En son endometriosis ile ilgili görüştüğüm doktor o şiş tüpten rahme sıvı aktığını ve tutunmayı olumsuz etkileyeceğini söyledi. Hoş zaten rahim içim de genel olarak sağlıksızmış baya detaylı 🙁 bana bir dahaki denemeden önce tüpü almayı önerdi şansımı yükseltmek için ve transfer öncesi 2-3 aylık bir rahim dinlendirme baskılama süreci tabi ama çok kararsızım.
Tüplerde şişlik varsa alinmasi gerekiyor canim .Bende ağır endometriozis hastasiyim .rahim içi yapisikliklarim ve poliplerim vardi kistlerim hep çok büyüktü zor bi vakayim yani.dr ilk görüşmede tüplerde sıvı birikmesi varsa alırım tutunmayi engeller dedi tüplerde şişlik çıkmadı ama diger sorunlar fazla olduğu için tedavim 15 ay sürdü. Rahim dinlendirme bende çok işe yaradı 6 ay kadar geçici menapoza soktu dr.dr un yönlendirmesine uy bana kalırsa gerekirse tedavin uzun sürsün.benim dr um cikolata kisti konusunda çok iyi istersen özelden yazabilirim

Ben de aynı ürünü kullanıyorum. Yine mustelanın nemlendirici kremini de her duştan sonra sırt ve popo hariç tüm vücuduna sürüyorum. Popoya özellikle sürüyorum, oranın nemli kalması demek bol pişik demek çünkü. Sırtı da gerekli görürsem sürüyorum ama genelde sırtı kurumuyor.
Cok teşekkür ederim

X