2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sabaha kdar kolum tutuldu besigi sallamaktan bide esim nobetten gelip demez mi ohh uyudunuz ne güzel diye dedim sen ucretsize ayril ben calisicam valla raziyim
Kızz yokkızz ınsan ımkanı varken daha da vakıt gecıreyım dııo
Valla ben kıtlıyırum genelde işi gücü bebekle bolbol temastayım ablamalr dun geldı sevıyroalr ayyy buyuyecek yaa dıe üzülüyorlar

Maşalllah. Aminn kuzum benim. Yaa benim ana kucağı yok hâlâ karar veremedim
O olsa rahat ederim heralde de. Kucakta az zor oluyo

Bak oğlan kaç saattir kucağımda çıldırıcam Bi tam dalamıyo. Şimdi bunu koyucam yerine kız uyanıcak. Yok Bi de 3.ay sonu 4. Ay tüm düzenler değişiyomuş hangi düzenler acaba

Bak oğlan kaç saattir kucağımda çıldırıcam Bi tam dalamıyo. Şimdi bunu koyucam yerine kız uyanıcak. Yok Bi de 3.ay sonu 4. Ay tüm düzenler değişiyomuş hangi düzenler acaba
Ana kucagi belki sana yarar aslinda sallarsn yaninda ustunde oyuncak olur dikkatini ceker kolunada yazik valla surekli surekli cok zor oluyodur

Ana kucagi belki sana yarar aslinda sallarsn yaninda ustunde oyuncak olur dikkatini ceker kolunada yazik valla surekli surekli cok zor oluyodur
Ay zor yaa hep sallamıyorum ama kucağımı istiyorlar yalan yok ben alıştırdım Kucağa da. Ama Bi iş göremiyorum dinlenmeyi geçtim de. Ya Bi de alırız o kadar işe yaramazsa. Yoktan çıkacak para. Ama yararsa da gerçekten işimi görür koyarım mutfağa yanıma işimi yaparım az sallanır kolları bacakları oynadıkça elektrikli istemiyorum ben oynadıkça sallanan lar. Hem daha uygundu ama. O bile gider şuanda Bi de 1 tane alamam

Kızlar bebeğim bugün öksürmeye başladı nedensiz ev isisi da bayağı iyi dün banyo yaptı usuttu galiba calpol versem olur dimi iki defa 6 saat arayla

Bende su normal e bebegin ki var nereye gitsem tekken yanima koyiyorm azda olsa duruyor 2 tane alman isi bozuyor haklsin

Ay kızlar tek gögsüm şiş gibi acıo biraz koltuk altıma doğru sıcak su yaptım emdi uyuduk şimdi gene doldu herhalde sızlıo napıyım bilemedim şişlik falan yok

Kızlar bebeğim bugün öksürmeye başladı nedensiz ev isisi da bayağı iyi dün banyo yaptı usuttu galiba calpol versem olur dimi iki defa 6 saat arayla
Nasıl bir öksürük.
Ben de dün banyo yaptım ikisini hem de tek hava güneşli diye soba da yakmadım. Kızım kesik kesik öldürdü. Ama ara ara yapıyolar öyle diyr önemsemedim. Ama işgillendim ya işte yine de dikkat ediyorum i. Ateşine bak sen de yükselne var mı. Belini ayağını elini bu ara sıcak tut. Odadan odaya geçerken penye battaniyesini at üstüne. Ama en önemlisi de terlemesin ona dikkat et kuzum. Şimdi hemen calpol verme bence ama sen bilirsin bu konuyu yine de

Bende su normal e bebegin ki var nereye gitsem tekken yanima koyiyorm azda olsa duruyor 2 tane alman isi bozuyor haklsin
Neyse bakalım halletcez inşallah. Birine sen al birine ben dedim benimkine sanki ne farketcekse
Babybjörn muadili bişe buldum da ben hepsi buradada 700 lira.
Orada da iade varmıydı koşulsuz

Ay kızlar tek gögsüm şiş gibi acıo biraz koltuk altıma doğru sıcak su yaptım emdi uyuduk şimdi gene doldu herhalde sızlıo napıyım bilemedim şişlik falan yok
Bence de sağ kuzum hastaneden geldiğimde oldu benim öyle sağ göğsüm koltuk altım şişti bildiğin. Kontrolsüz salgılıyo sütü şuan hormonların çok normal. Sağ güzelce Bi süre. O memeyi o halde tutturayım derken de yara edersin dikkat et

Meme emzirirken acımıo da işte 1 saat sonra başlıo zonk zonk kontrolsüz arttırmak için bişi yapmakta iş değil bıraktım zaten bişi kullanmıyorum bi gün malt içeceği anne çayı bestlak aynı anda içtim gece kabardım kıpkırmızı daha bi su içiyorum bi tahin pekmez bi de uyku

Anladım. Geçer kuzum sen sağ ihmal etme

Aynen olmadi doktora götürürsn belki gecici biseydir arada bizimkide öksürüyor valla dısarı cıkarmayıp evde hasta edersek beni kimse eve girdiremez
Ya hiç deme evde geçen çıktım işte markete o evde yıkanıyor o bile hasta ediyorsa vay halimize bayrama anca çıkarız biz sokaklara galiba
Sagmaktan baska çare yok kuzum
Yok kesik değil bildiğin dolgun öksürük ama şimdi durdu gibi evet parol vermicem pedifen pediatrik şurup var baktım halsizlik olursa onu vericem çay kaşığı Allah'a şükür ateş yok takipteyim
Aman kuzular hasta olmasınlar

Aman kuzum çok üzülüyorum valla aşı ateşinde huzursuzluğunda bile nasıl üzülmüştüm. Bu hafta da soğuklar geliyormuş iyice dikkat edelim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…