2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok sağol canım. Bende ayakta kaldığım ve bebegime baktığım için şükrettim. Kimseye gitmeyin şu ara misafirde kabul etmeyin .

Kızlar bebegizin burnunu aspire ettikten sonra ucu hemen atiyor musunuz bu otribebe varya ben onu kullaniyorum eczaci 2 3 kez kullankn demis ama esim hemen atiyor bendd arada kaldm siz nasil yapiyorsunuzzz
Bende bir kere kullan at yapıyorum çünkü pisleniyor tekrar kullanmak sakıncalı ....

Kızlar bebegizin burnunu aspire ettikten sonra ucu hemen atiyor musunuz bu otribebe varya ben onu kullaniyorum eczaci 2 3 kez kullankn demis ama esim hemen atiyor bendd arada kaldm siz nasil yapiyorsunuzzz
Normalde tek kullanımlık benimki. Ben ikisine kullanıp atıyorum. Bi dahakine bekletemem sümük oluyor kuzum

Günaydın
Bi insan nasıl hiç uyumaz bunu da açıklayın bilim insanları çıldırcam az kaldı. Sabahladık yarın saatlik uykulara devam ediyor şimdi de hayır ne yapmışım da böyle olmuş
Bi kaç zamandır kimse uykum vaar diye bağırmıyo burda heralde uykularınız düzene girdi yazacaktım ben de bi baktım ki isyanlarda Bi tane anne
Biri bitecek biri başlayacak bunlar bitmeeez
Bende de şu var biri uyudu hop yatağına koy öbürünü uyut o sırada diğeri uyansın sonra diğeri sonra diğeri böyle bir döngü

Günaydın
Bi insan nasıl hiç uyumaz bunu da açıklayın bilim insanları çıldırcam az kaldı. Sabahladık yarın saatlik uykulara devam ediyor şimdi de hayır ne yapmışım da böyle olmuş
Günaydın
Bizde uuyuyoruz 45 dk sonra kundak açmaya çalışarak uyaniyir bittii kundak açılacak eller fora o zaman da elinden uyanıyor böyle geçiyor geceler

Kızlarr o degıl de
Benım kız alt acılmasına bacak soyulmasına bayılıyor
Tamm boylee ühühüüüüüüü diee aglarken
Dırek yatırıp tulumun altından acmak uzere el attıgımda sesını kesıp onu soyma mı beklıyor
Hayır yanii nasıl anlıyorusn sen nerden anlıyrosun mınnaccıkk halinle

Sabaha kdar kolum tutuldu besigi sallamaktan bide esim nobetten gelip demez mi ohh uyudunuz ne güzel diye dedim sen ucretsize ayril ben calisicam valla raziyim

Benimki de buyuk altı gülüyo hareketler şimarıyo falan. Sabah eşim de dedi yaz gelsin de tirirl tiril olsun çocuklar diyo
Okadar akıllılar ki okadar. Bu sabah eşim kahvaltı hazırladı bana kadınlar günü kahvaltısı,
Tam uyuttum dedim viiiik uyanıp ağladılar Kucağa aldım sustular. Biri babanın kucakta biri benim kucakta yaptık kahvaltıyı. Şimdi bunlar anlamıyor da ne

Muhtesemmm bıseyy ama yaaa
Benımde esım ızınlı oyuzden hersey ondan bızdede
Kahvaltı ya gectık kızımı anakucgaına koydum oda dıbımızde kahvaltı yapıyoruz babası kızına selanatlar yapıyor felan dıo kahvaltımız senlendı kızım cok şükür yaa
Masallah sızede Rabbım agız tadı saglık versın herdaim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…