2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bunlarda patates yok cok bana uymazsaka bi yana ben cok yemek secerim ya pff barbunya yemem somon vs yemem brokoli karnabahar yemem pirasa yemem ben patates yemeyimde napim
Aha benim kayınvalidem eşimde Tıpkısının aynısı oldu kızzz sen yemiyorsun ama kızına öyle yapma herşeyi yedir bu böyle devam eder gider sülale boyu

Kızlar nasılsınızz keyfiniz nasıl ?? Gözün aydın nurselek allah kavuştursun beni sorcak olursanız iyiyim ağrılarım çok hafif kaldı korktuğum gibi bi süreç geçirmiyorum çok şükür psikolojik olarakta fiziksel olarakta anne olmayı çok sevdim emzirmeyi de az gelio biliorum ama olsun kucağımda yanımda izleyip duruyorum

Geçmiş olsun ictigin ilaç yaramış ins bununla atlatmisindir rahatsızlığı

Ohohh masallahh canım sıkılıyor annelerr yaa nerdesınız deyıp duruuyordun al sana eglence

Sadece bugun mü yapamadı kuzum
Gaz cıkısı ne durum da?
Gaz cıkısı var ama bizim digerinde de vardı bugün yapmadida bizimki bir kere yapmasa bile ıkın ıkın bi hal oluyor ya bide sizin bebeler kac saat uyuyor gunduz senin ki bizim zamanimizda nasildi gunduz toplasan 4 saat uykusu yok koyuyorm yerine 10 dk sonra uyanik bazen daha kucagimda uyaniyor 3 te uyanmisti hala uyutmaya calisiyorun

Yavrum ben hıc bebeısnı yatırıp bı işe koyulan anne olamadım gaz sıkınttısı + uykuya gecıs problemi yasıyoruz halen de

Bi yaka igneside bende varbu arada yalniz olmaninda evde birilerinin olmasininda ayri ayri avantaj ve dezavantajlari var bence .ozellikle kalan k.v ise psikolojik olarak iyi gelmiyor. en azindan benim için durum böyle. Bizimkilerin ilk torun heyecani anlamaya çalışıyorum ama bazi hareketleri beni çileden çıkarıyor

Geçmiş olsun ictigin ilaç yaramış ins bununla atlatmisindir rahatsızlığı
Sağ ol canım. Evet bayağı yaradı. Bebişim gündüz bugün 4 saate yakın uyudu. Bu kadar uyuyacağını bilsem bir ilaç daha alırdım. Galiba ilacın uyku verici etkisi ona da geçti de gündüz şöyle rahatça uyudu ilk kez.

Ne ılacı kızz gecmıs olsunn

Geçşin gitsin inşallah cnm düzelmene sevindimemzirirken en azından arada ilaç alabilip rahatlayabiliyorsun..hamileyken zormuş ben aferini içseydim ne doktora giderdim nede covit olduğunu öğrenirdim

Kızlar kendime gülüyorum ama delirtti beni napıyım benin kız emiyo mama yiyo sonra bi türlü uykuyo geçmiyo cadı aldım pusete koydum onu da bebek arabasına, hol de bi ileri bi geri sürdüm içinde uyudu sonra yatağına koydum dinsizin hakkından imansız gelir ay çok sinir ya altı temiz karnın tok gaz yok uyusana çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…