2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende ilk aşımı oldumm çocuk gibi mutluyum birde market gezdim ilk defa aylar sonra kıza baba bakti aklım hala kızda ama dışarı çıkmak iyi geldi bana arada yapayım diyorum babaya baba bakarız diyi birde tabi gece sabahladik kızımla gram uyumadı benim bal kızım artık anladım bu kız gece kuşu gündüz toplasan 2 saati geçmiyor uykusu olsun varsın alisiyoruz ana kız,

Yaa bu bebeler uykusuz nasil duruyor anlamiyorum 15 dk uyuyup uyaniyor bizimkide hic uyku yok cocukta mamayida az iciyor bi huzursuzluk var ama anlamadm bn ya☹valla gezmek iyi geliyor degisik olan hersey guzel geliyor hatta su covit belasi bitsede az dolassak valla

Yaa anne olmanı severim senin

Kız kııaazzzz napyonuz bakim. Ben yaşıyorum he arada bi yoklayın ama beni mutfağa temizledim kabadan çocukları arabalarına koyup yanıma aldım
Makarna suyu koydum kendimi Bi de kayısı kompostosu yaptım yeter bugünümün menüsü
Koca gelsin de evimin diğer odalarını da gezeyim mutfak güzel yermiş he

Ya resmen gözü açık doğuyorlar ya ne yapacağız biz Benim kardeşimde senin gibiydi koca bebek arabası evde geziyordu

Ben de çok üşürüm çok giyerim,yanımda hep şal çorap vs.taşırımkomşum şimdiden diyor bak çocuğu kendin gibi sanıp kat kat giydirmek yok,helede eli ayağı soğuk deyip giydirmek yok yeni doğan bebeklerin elleri ayakları soğuk olur diye anlaşıyor benimle

Doğumun üstünden tam 1 hafta geçti 10 kilo gitti bile çok mutluyum biliosunuz 25 kilo ile girdim doğuma göbeğim çok az kaldı zaten çok büyümemişti de perşembe gitcem dr a belki korse kullan der kırk çıkınca da yürüyüş falan toparlarım kendimi siz de durumlar ne iştahınız nasıl ? Ben sık sık az besleniyorum resmen kesildi iştahım hamilelikteki

Masallah bak cogu ödemdi zaten gider onlar göbegin buyumemos sanslisin ben yanlarima ve gömebegime almistm gobek hala bi 4 aylik kaldi resmen duruyor istahim adet olacakmisim demekki acaip tatli istiyordum simdide normal kendimi frenliyorm

Masallah bak cogu ödemdi zaten gider onlar göbegin buyumemos sanslisin ben yanlarima ve gömebegime almistm gobek hala bi 4 aylik kaldi resmen duruyor istahim adet olacakmisim demekki acaip tatli istiyordum simdide normal kendimi frenliyorm
Dikiş yerleri falan nasıl oluyo peki nasıl geçio mu biraz krem falan vermişmiydi iz için ? siz şimdi daha ilerisiniz bana gelecekten bilgi verir misin ayy bi de regl olması var yaa bu ped fiyatları nolmuş böyle ben de evde vardı önceden kalma henüz almadım ama içime oturcak kesin

Bir se
Ne güzel benimmhala o kadar gitmedi göbek duruyor zamanla gider diye bekliyorumdietisyene gideyim bakayım o ne dicek bakıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…