2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Arada yükseliyordu tansiyon da nabzım normaldi. Düzelecek yanımız kalmadı

Kızlarr biz evimize geldik çok şükür sarılık değeri 7 çıktı ama iki günde 250gr kaybetmiş doktorda mama takviyesi verdi hipp combiotic şu anlık meme sonrası 20,30 cc arası içio Bi daha kontrolümüz perşembe günü inşallah toparlar benim sütüm hala kolostrom daha bir süt gelmedi normal herhalde diil mi bi önerileriniz var mı ?? Evde olmak çok iyi geldi ben iyiyim az ağrım var parol içtim haberler böyle kızlar giremiyorum gerçekten zor oluyomuş

E yıllık iznin var yaaa
Ya onu da is oncesi kullanicam 6 aylik olana kadar izin ve rapor dediler omce iznini bitir dedi icerde bi 10 gun birakicam olurya lazim olur bebise diye baskada alamam zaten o kadar rapordan sonra
Benim arkadaslarm onceden idareyle gidip konustu sorun olmaz alabilirsin dediler rapor icin is bası yaptigi gün rapor aldi cogu yani baslamana gerek yok kurum farkeder mi bilmiyorum

Ohh hadi gözün aydn evin gibisi var mi zatentoparlar bizimde o civarda kaybimiz oldu %6ydi kilo kaybi sarilikta 6ydi degerimiz 2 saate bir suekli besle kaka yaparak atiyorlar sariligi onemli olan beslenmek sütte normal ilk 2 hafta hep öyle gekiyor sonra sonra degisiyor sütün suan en kiymetli anlari sütün bol bol yarasn insallah

Masaalah eve gelmek iyi geliyor gerçekten de benimmkizim 500 Gr kaybetmişti ama topluyorlar çok şükür benim bazı sebeplerden ötürü sütüm 5 gün sonra geldi sen bol bol meme ver emsin bugün yarın gelir sütüm dur kız bismillah eve girdin giremiyorum diyorsun daha dur yeni basliyorsun ama herşeye değiyor rabbim cümle isteyene nasip etsin bu güzel duyguları ins onlar da tadsın uykusuz geceleri

Ayy kuzum Allah rwzı olsun çoook ama çoook güzel bi duygu ya inanamıyorum hala ağlıyorum ona bakıp bakıp mucizee her zorluğuna her dk sına değmiş çok şükür emzirebildğim kadar emziririm sonrası Allah kerim kafaya takmıyorum sarılık olmasında inşallah

Kuzuumm Allah razı olsun ayy yerim o minnoşu hepsi iyi olsun toparlasınlar da uyku gözümde yok inan hiç elime alamıyorum telefonu halbu ki emiyo uyuyo o sırada ben de onu izliyorum sadece Allahım isteyen herkese nasip etsin bu bambaşka bir şey

Oyle tabi kucuk mucizelerimiz onlar bizim Allah im hepsine saglik afiyet versin insallahHic öyle dusunme zaten elinden geleni yapiyosn hep önce emzir sonra mama ver cekinme mamadan su ara sütün tam gelene kadar sarilik olmasn dedigin gibi ama biberona baslama derim tabi sen bilirsin unutma kızına en iyi sen bakarsn ve sen bilirsin onun herseyini

Alabilirsin tabii canım. Bizim doğum izinleri de rapor diye geçiyormuş kayıtlara, o yüzden doğum izninin bittiği gün yeni raporu alabiliyorsun. Yani 1 Mart son gün ise 2 Mart'ta yeni raporu çıkarttırabiliyorsun. Buna dikkat et yeter.

Kızlar burada adetimin kısa sürdüğünü yazmıştım ya, dün tamamlandığını söylemiştim ama tamamlanmamış. Bugün öğlen kanama tekrar geldi. Yani devam ediyor. Bakalım eski gününü bulacak mı? Tam da kaza oruçlarımı tutmaya başlamıştım yaa temizlensem de yeni Ramazan ayı gelmeden tutup bitirsem geçen seneyi.

İlk zamanlar sürekli uyumasına şaşırıyor insan di mi? Hani bu gece gündüz uyutmayacaktı falan diyorsun. Onun da sırası geliyor ama Allah öyle güzel yardım ediyor ki, korkutacak kadar neyi varmış ki bunun diyorsun. Uzun süre uyuyunca özleyip uyanmasını beklediğim bile oluyor

Ah ahh o borçlar geçen sene tam full tutamadım 30 gün borcum var artık nasipse bir bismillah deyip başlamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…