2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Otistik olması riskine karsı önerilmiyor

Sakin olun gençler Yasamademek123 ZEYNEPP5555 Kilya
Kızlar aktivite halısı dan bahsediyor kuzucum şuan dönenceden değil. Dönence de Otizm yapmaz var olan otizmi tetikler diye bazı çıkarımlar var. Fakat ben çok da emin değilim. Benim park yatağımın kendinden dönence si var arada açıyorum açıkçası.bazen de Dönme modunu açmadan müziklerini ve ışığını açıyorum. Ama dediğim gibi çok sık olamamkla birlikte

Dönence almadım yoktur da. Oyun halısında sallanan oyuncaklar var ama sabit Yani ancak bebek dokunursa kısa süre sallanır ki onu günlük hayatta da görüyorlar sorun olmaz sanırım otizm genetik diyorlar ya bence de dönence sebep değil de açığa çıkması fark edilmesini sağlar gibi

Kızlar unutkanligim cümle sonunu unutmakla kalmadiani bir kararla annemi birakmaya memlekete geldik 1 hafta kadarda biz kalicaz evden cikmadam ay kasik unutum biberonhn dedim döndüm bi baktim biberonlarin hepsini unutmusum aldm neyse yolu yariladk ayy dedim biberon temizleyicisini unuttum az gittik ayy dedim deterjani unuttum esim şok artk e bebek aradik yolda neyse aldm girmisken oyun halisini da kaktırdm valla

Ay yok olmaz ya biz de karşılarına geçip çıngırak sallıyoruz ozamn da tetikler. Olur mu hiç öyle şey.
Hehh aynen öylr ben de onu demek istedim

Ay yok olmaz ya biz de karşılarına geçip çıngırak sallıyoruz ozamn da tetikler. Olur mu hiç öyle şey.
Hehh aynen öylr ben de onu demek istedim
Heh onu diyecektim karsisinda cıngırak sallıyoruz kartlari gösterip dönderiyorz takip ediyor mu diye yani erken aciga cikar Allah korusun baska birsey olmaz heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…