2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bizim bugün kontrolumuz vardı 2 ay kontrolü boyu kilosu baş çevresi iyi dedi meme mama devam dedi su verebilirmiyim dedim mama verdiğin için 10 CC ye kadar verebilirsin dedi ben ası olmamistim onu sordum hemen ol aşını emzirmeye zararı yok ağrım olursa parol alırsın dedi bu hafta eşim vardiyada haftaya hemen ilk doz aşımı olacağım rotavirus ve diğer aşklardan bahsetti 3 cu ayinda rota ve bir tane daha asi dedi adını unuttum onları yaparız dedi çok şükür bugunude atlattık

Hadi çok şükür canım. Benim doktorum su için gerek yok dedi her doktor farklı görüşte sanırım bu konuda

İlk günler yaptırabilir miyim bilmiyorum sezaryen olursam zor olur herhalde..
Hareketlenmekten kastım dönmelere başlamadan yaptırmak isterim..
Oyyy tospik maşallah ona senin oğlan erkenden de yürür kesin hareketli maşallah

Ben aşımı oldum emzirdimde biraz bebise uyku yaptı o günü uykulu geçirdi o kadar hemşire bebeğe antikor olur dedi

Yaa ne tatili Allah aşkına diyeceksiniz sandım bak varmış
Kaç yıllık evlisin
Var bizim hayalimiz 16 yıllık evliyim tatile çıktık ama hep yanlız şimdi evladimizla çıkacağız nasipse yani şimdilik paln o yönde ilerde ne nasip olur onu Allah bilir

Var bizim hayalimiz 16 yıllık evliyim tatile çıktık ama hep yanlız şimdi evladimizla çıkacağız nasipse yani şimdilik paln o yönde ilerde ne nasip olur onu Allah bilir
Kaç yıllık diye sorma sebebim o değil ya çıkmamış da olabilirsin. Ben 5 yıldır balayı bile yok sıfır tatil
Bu sene çok istiyorum ama işte maddiyar biraz sıkıntı olmazsa. Nerelere bakyosun hiç tatil ayarlamadım ya daha önceden. Şimdiden rezervasyon uygun olur düşünüyomusun

Allahim ya yanlış anlamışım bende balayı görmedim ama bir kaç kez çıktık bizim eşimin hayali Dalaman da yaşamak tatil için de oraları istiyor. Muğla Dalaman Fethiye gidersek nasip olursa Fethiye diyor ama daha bir yer bakmadık bakarsak muhakak yazarım buraya rezervasyon için daha erken sanki dur eşim yarın geldiğinde konuşayım bakalım ne dicek

kızlar size bişey sorucam benim haftaya salı doğum iznim bitiyor yani bitiş tarihi 1mart ben o gün tekrar 5günlük rapor almak istiyorum çocuğun aşıları kontrolü var 2 martta onşarı yaptırmadan ilçeye gitmek istemiyorum doğum izninin arkasına hemen rapor alabilirmiyiz yoksa iş başı yapmak mı gerekiyor bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim

Ay bak bakim buraya da yaz

Cnm geçmiş olsun..nabzında bayağı düşmüş ne zamandır yoklamıyordu yazmışsın var mıydı önceden rahatsızlığın ki..iyi yaparsın cnm doğum sonrası herkesin 10000 bakıma girmesi şart sanırım

Merhabalar cnm çatlatma iğnesi kullanmadıysan tutmuş gibi görünüyor

Maşallah Elif’imize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…