2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

H Hazel9 kuzummm dooya doyyaa koklaa sarıl bak bebegıne bu anları bı daha geri gelmıyor bız kızımla bu gunler de gibiyiz atak dönemınde gecmedı bıraz arada rahatlıyor oda kucagımda uyuyor encok
Bırde heraksam babasınuyutmak ocın dans ettıgınden babaya da temaasta alıştı
Bugun esım ızınlı sabah 2 saat bırakıp gıttım kızlarıın odasına yattım geldım halen babanın göğsünde uyuyor bıraktıgmız da uyanıyor aman agrısı sızısı olmasında razıyım ben cok agladıgında ne yapacağımı sasııruyroum
Hatta 1 saatte dısarı cıktım tahlıllerımı gosterdım orda ptt den dogum paramı cektım geldıgım gıbı aynı babasının göğsünde uyurken buldum aldım emzırdım
Emzırme mınderınde kucagımda uyudu oyle ce uyuyor elllemk ıstemıyroum cunku o uykuyu baska yerde alamıyor maalesef oda cok yoruluyor gozlerı şişiyor artık aglama krızlerıne gırıyor bu sefer ne kadar alıstırma deselerde umrumda degıl alıssın
Cok şükür evdeyım baska düşündüğüm işim yok ne bulsak onu yiyoruz yanımda bırısı olup ta 2 kap yemek yaparsam ne ala yoksa aparatıf ye gıtsın hepsı buyuk yemek bulan alan yıyor olmazsa sıparıs verıyrouz yada bı makarna tavuk bıttı ıste
Bu hafta bemım kızım ıcın yorucuydu teyyzelerı dua edın bızede büyürken canları acımasın yavrularımızın

Kızzlarrr noldduu
Benı 0850 li numara aaradı kargo beklıyroum ben sadece netten alısverıs yapabıldıgım ıcın
Markette dahil su dahil hersey
Dedım ya trendyol
Yada hepsıexpress
Actım ev ınternetınden bahsettı benım uzerıme ev ınternetı de ama suphelu konusmaları varıd profosyonelce müşteri temsilcisi gibi degil di bana
Aylık ödeme ne kadar yaptıgmızı felan sordu
Bende meden soruyrosunuz siz görüntüleyemıyor musunuz dedım
Mahhallemu sokagımı sordu
Esımın spor kanallarına merakı olup olmadıgını sordu
Internet + diji paket 109 tl dedı ama ayrı ayrı odeme olucakmıs o ara eslem agladı bıraz hızlı olun lutfen bebegım aglıyor dedım
Bana bebegın kac aylık oldugunu sordu
Bı ara o konusurken Google den hemen no sorgulama yaptım sessızlıgımı farkedınce ordamısınız bebekle mı ılgılenıyronsuz dedı
Yazılanalrı gorunce zaten evet bakım zamanı bebegıme bakmam lazım 10.15 dk ya arayın dedım tamam ama sımdı sızı bı numara arayacak onay kodunu onaylayın felan dedı hee tamm tamm deıdm kapadım
Hemen ttnet aradım sordum bu numara sıze mı aıt hayır dedıler engelleyın dedıler
10.15 dk ya arayın dedıgım halde dıger onay kodu ıatedıklerı numaradan da benı aramaya basladılar 2 numarayıda engelledım
Az kalsın dolandırılıyrodum amann dıkkat edın

Fiyatlar fena uçuk bu yıl nasıl olacak bilmem ama bakacağız durumlara. Daha şimdiden böyle erken rezervasyonda bile.
30 martta iznim bitiyor geçen sene kalan izinlerim var onu kullanacağım süt izinleri falan. Mayıs ayında da yeni iznim gelecek yaza da onları kullanacağım inşallah

Kızlarrr cok mutluyum
Şükürler olsun nasip eden Rabbıme
Valla durumlarımız iyice sıkıştı dıe nıyet etsemde içimden cok istesem de yapamam herhaldr dedıgım sey nasıp oldu
Bugun ptt den cektıgım. Paranın uzerıne katıp kızımın akıka kurbanını keserım dıe düşünmüştüm
Esim otelci ona bır mısafır parfum hedıye etmıs ama kapağı acmamız bıle yetıyordu cok agır kokusu vardı dolap uygulmasına koymustum oda satıldı
Afrıka ulkelerıne kesım yapılan kişilerle konustuk arkadasımın arkadasıydı
Sımdı hem Akıka hemde şükür kurbanı nasıp oldu cokk mutlu oldum gozlerım doldu bana vıdeosunu da atıcaklarmıs
İsmini de aldılar
Ustelık parfum + dogum parası tam 2 kurbanı karsıladı
Esıme dıyroum kızım nasıbı ıle geldı şükürler olsun kurban paralarını bıle cıkardı benım minnagim

Ooo kuzum ödem yüzünden ayak bileğime parmağım giriyordu 10 gün kadar sürüyor dağılması. Göbeği de boşver 40a kadar inmesi devam ediyor daha rahim yukarıda ya o toparlandı kaça göbek de inecek, biraz kalıyor ama bi de espri yaptığını zannedenler olacak hiç kaileye alma
Günaydın ateşsiz huzurla geçer gider asi gününüz
37,5 la bekliyoruz bakalım, gözünü aşamadan uyuyor yavrum bununla biter inşallah
İdrarda pozitif çıkıyor cuma doktora randevum var vericem 4-5-6günler evde test yaptım. Bugün 6.gün
Güzel haberlerini almak nasip olur inşallah ben de 4. Gün testte görmüştüm, kese muayenesinde çiftti kalp atışında tek, şimdi kucağımda kendisi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

nurselek bu yaz da tatil yapamazsam eğer ağlarım ig da Bi otel gördüm fiyatı da uygun dolandırılmayacağıma ikna olursam almayı düşünüyorum bebekle çadır nasıl olur emin olamadım çünkü

Allah kabul etsin insallah her ne kadar biz sıkışsakta gercekten nasipleriyle geliyor yavrucaklar Allah herzaman rızıklarni bol eylesin hepsininde

Bence de olmaz çadır işi ya. Hadi hayırlısı bakalım hayalde de kalabilir benimki

Biraz bekle bence bi kendine gel dinlen 1 saat felan bekle baktn hala agrin var o zaman icersin cok gecmis olsun
Uyumuşum cnm..
Dün hafif üşüme ve sırt ağrısı oldu battaniyenin altına girdim bu sefer yanmaya başladım parol da içmeyeyim dedim dışarı çıkmıştım herhalde üşüdüm diye düşündüm .gece boyu uyuyamadım sabah 6 da parol aldım uyuyabildim sabah kalktım iyiydim sonra yine başladı üşüme bel ve sırt,baş ağrısı halsizlik vücut kırgınlığı kahvaltı yapıp parol içeyim dedim kahvaltımı yaparken içtim ilacı son lokmamı yerken afedersiniz çıkarttım hepsini.ilaç da içemedim bir kaç saat yattım uyudum biraz baktım olmuyor acile gittim.boğazımda kızarıklık gördü muhtemelen üst solunum yolu enfeksiyonudur dedi ama gebesiniz covit testi de verin dedi verdim geldim.bakalım ne gelecek sonuç
Kızarıklık gördü diye kan idrar bakmadı belki enfeksiyon var vücutta anlamadım üst solunum yolu bu kadar etki eder mi..

2 gün senin ihtiyacını karşılayacak mı peki
Karsilar insallah esim hafta ici sadece 2 gün gidiyor nöbete geri kalan zamanlar evde 1 de hafta sonu olur nobeti ondada ben evde olurum zaten mecbur idare edicez böyle yoksa ailelerin hep bi plani var gelmeyle ilgili bunu ikimizde istemiyoruz kendimize bir düzen kurmamiz gerekiyor mecbur

Allah kabul etsin cnm yavrularımızın Allah veriyor rızıklarını

Cok gecmic olsun test vermekle iyi yaomissin tabi Allah korusun ama ne olur ne olmaz üsütmüste olabilirsin tabi oda bulanti kusma yapar bol bol dinlen beslenmene dikkat et insallah gever biran önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…