2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Alabilirsin tabii canım. Bizim doğum izinleri de rapor diye geçiyormuş kayıtlara, o yüzden doğum izninin bittiği gün yeni raporu alabiliyorsun. Yani 1 Mart son gün ise 2 Mart'ta yeni raporu çıkarttırabiliyorsun. Buna dikkat et yeter.
rapor bitiş tarihi 1mart yazıyor o zaman 2sinde mi almam gerek

Günaydınnn kızlarrr ☺️ Evimizde ilk gecemiz çok güzel geçti çok şükür 🤲 yalnız benim ödemlerim çok fena ya daha da şişti sanki elim ayağım o kadar da su içiyorum hareket ediyorum inşallah geçer 🙄 göbek te kaldı tabi ama o kadar büyümemişti zaten, dikişler ağrı yapıo hastanede ağrı kesici yapıolardı tabi anlamamıştım 😂 size şimdi çok uzak geliyodur bu durumlar dimii 😂

Günaydınnn kızlarrr ☺️ Evimizde ilk gecemiz çok güzel geçti çok şükür 🤲 yalnız benim ödemlerim çok fena ya daha da şişti sanki elim ayağım o kadar da su içiyorum hareket ediyorum inşallah geçer 🙄 göbek te kaldı tabi ama o kadar büyümemişti zaten, dikişler ağrı yapıo hastanede ağrı kesici yapıolardı tabi anlamamıştım 😂 size şimdi çok uzak geliyodur bu durumlar dimii 😂
Çok şükür 🤲şişlik özellikle ayak bileklerinde çok oluyor zamanla geçecek daha sen çok taze annesin göbek bende de kaldı aman boşver bebeğin büyüdükçe spor yapar eritirsin ben de 3 ayda dietisyene başlıyorum ondan sonra yavaş yavaş gidecek kilolar sende öyle 3_ ay öncesi hiç birşeyi takma kafana göbek çıksın bacak sissin varsın kıyafet içine girmen zorlassin bugünler bitince özlüyor insan 🥰

Ya onu da is oncesi kullanicam 6 aylik olana kadar izin ve rapor dediler omce iznini bitir dedi icerde bi 10 gun birakicam olurya lazim olur bebise diye baskada alamam zaten o kadar rapordan sonra

Benim arkadaslarm onceden idareyle gidip konustu sorun olmaz alabilirsin dediler rapor icin is bası yaptigi gün rapor aldi cogu yani baslamana gerek yok kurum farkeder mi bilmiyorum
İki senenin de yıllık izinlerin duruyo dimi

Biz de düşünüyoruz canım kısmet olursa tabiki 🤗
Hadi inşallah. Ben çok istiyorum da ücretsize ayrılacağım nasıl olur uyguna nerelerde yapabiliriz. Çocuklar yaza daha küçükler öylr olmasa çadırımız var kamp türü de yaparız ama yok işte. Ben zaten öyle oteller falan çok sevmem sakin evler oluyo ya ama herşey ulaşılabilir mesafede öylr olursa bakalım

Günaydın kızlarım 🍀

aşı günü 😞
Insallah atessiz guzel gecer
Gunaydnn taze anne hic kafabi takma bol bol yürü ben söyle deyim amaeliyata girmeden once o kadar odemim yoktu yavas yavas geciyoragri kesicini duzenli ic insallah boyle bkyle gececek gonebk konusundada aramiza hosgeldin gobekliler klubu🤣🤣

Kızlarr biz evimize geldik çok şükür 🤲 sarılık değeri 7 çıktı ama iki günde 250gr kaybetmiş doktorda mama takviyesi verdi hipp combiotic şu anlık meme sonrası 20,30 cc arası içio ☺️ Bi daha kontrolümüz perşembe günü inşallah toparlar benim sütüm hala kolostrom daha bir süt gelmedi normal herhalde diil mi bi önerileriniz var mı ?? Evde olmak çok iyi geldi ben iyiyim az ağrım var parol içtim haberler böyle kızlar giremiyorum gerçekten zor oluyomuş 🤣
Gözün Aydın cnm🥰🥰
Sende giremeyenler kervanına katıldın ben ne yapayım allahtan kızlardan bazıları aktif olmaya başladı😀

O zaman pozitif gibi görünüyor cnm ama tabi kanda netleşir hayırlısı olsun☺️
İdrarda pozitif çıkıyor cuma doktora randevum var vericem 4-5-6günler evde test yaptım. Bugün 6.gün

Eklentiler

• 4FF7A9A5-E314-413C-9C9C-307D0D5C8E07.jpeg
    4FF7A9A5-E314-413C-9C9C-307D0D5C8E07.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 34
kızlarrr ağrılarım vardı kahvaltı yaparken parol içtim 10 dk sürmedi ne yediysem çıkardım afedersiniz.tekrar parol içsem birşey olur mu etki etmiş midir 10 dk da bekleyeyim mi 😕

kızlarrr ağrılarım vardı kahvaltı yaparken parol içtim 10 dk sürmedi ne yediysem çıkardım afedersiniz.tekrar parol içsem birşey olur mu etki etmiş midir 10 dk da bekleyeyim mi 😕
Biraz bekle bence bi kendine gel dinlen 1 saat felan bekle baktn hala agrin var o zaman icersin cok gecmis olsun 🙁

X