2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Pazartesi bi arayim bakalim nasil oluyormus sorayim bi sagol kuzum

Erkek analarııı. Sünnet konusunda ne düşünüyorsunuz konuşalım mı. Ben de hergün Bi gündem her gün bi gündem
Merhaba canım sünnet diye yazınca ben cevap yazmak istedim…perşembe günü biz sünnet olucaz Çocuk cerrahı doktorumuzla konuştumda en ideal zamanda geldin dedi 2.5 aylığız hatta daha da erken olabilir kırkı çıkmadan da olurdu daha iyi çabuk iyileşir dedi.Bana anlattığı teramisim krem 2 gün sürersin belki ilk gün calpol veririz sonra bitti gitti hepsi bu hiç ek bir şeye gerek yok normal altını bezliyosun devam

Hadi hayırlısı olsun inşallah
Biz de belki hemen yaptırırdım da başta hidrosel vardı bu durumlarda 1 yaşa kadar bekleriz dedi doktorumuz. Sonrasında geçen kontrolümüzde hidroseli geçmiş boşalmış sıvı sıkıntınolmaz artık düşünebilirsiniz dönmeye başlamadan yaptırırsanız iyi olur dedi. Fakat işte sigorta yaptırırsam cerrahi işlemlerin karşılaması için 3 ay geçmesi gerekiyormuş o yüzden onu değerlendirmek isterim. Senin ki evet gerçekten de ideal zamanda olmuş. Nerelerde peki ücreti. Gerçi hastaneye göre fiyat yelpazesi çok geniş ama yine de merak ettim

Aaa unutkanlık bende de var. Ama ben çok genel şeyleri anlık olarak unutuyorum. Mesela geçen eşimin ne iş yaptığını bir an unuttum. Dün de yaşadığımız şehrin ismini ama 2 saniye bile sürmüyor, hatırlıyorum da, neden unuttuğum hakkında hiçbir fikrim yok. B12 falan da baktırdık hepsi normal. Evde çok kalmakla alakalı sanırım.

Valla bende araştırmadım kuzum böyle olduğunu bilseydim başka yerde yaptırırdım sigorta belki karşılar diye gittim bende ayrıca kontrolümüz vardı çıkamadık

Vay bee yaratıcılık işte. Ben yapamam onu bende Led var bantla da tutmaz. Sen geçende diyince şey geldi benim aklıma. Hani eskiden çok vardı tavana yapıştırılırdı fosforlu onlardan sanmıştım
Tavan kroşeleri var cnmişini görürler kardeşimin nişanında arka süsleri öyle asmıştık ama sonra çıkarmak için uğraşmıştık zor çıkmıştı ama şuan yazarken aklıma geldi saç kurutma ile ısıtılıp rahat kopabilirdi

ZEYNEPP5555 sen bübchen kullanıyodun dimi şampuan falan
Evet canim yag felan hepsini almsitimda zeytinyagiyla yagliyorum kullanmiyorum sampuab kullandm konak felan yapmadi ama bana hastane mustela sampuan vs hediye vermisti gecenlerde de kızımın yuzunde benek benek biseyler oldu dr mustela nemlendirici kullan dedi baktm herkes mustela diyo ben biraktim bübcheni ama dedigim gibi bir zararini görmedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…