2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar yahuu ben şimdi onca zman geçmişken yamuna korse alsammı ?
Ben yamuna degilde normal bir korse aldim guzel sıkıyor oda sezaryen sonrasi toparlanma icinmis bence zamana takilma aslinda yediklerimize az dikkat edip korseyi taksak azda yuruyus toparlaniriz gibi geliyor ama sen emziriyosn sakin kesme yemendende yuruyus korse iyi gelebilir bnce

Kizlar kizlar ne yogun bi gun oldu saka gibi gelen giden bitmedi kizim cok saglikli cok sukur 3,600 52 cm dogdu ama uyku ile arasi hic yok devamli meme istio napcam bilmem sezaryen a gelince hic bisey hossetmedim ne agri ne sizi yani baya iyi gecti sonrasida ayni sekilde yurudum ettim gayet rahatim ama gaz cikarmadim hala onerileriniz var mi napiyim hafif cokup kalktim bile yok gelmio biz de durumlar boyle cok sukur hepinize tesekkur ederim tupaaaaa hayrunnisa85 insallah saglikla zamaninda size de hayirli dogumlar nasip etsin Allahim

canım gözün aydın kavuşmuşsun yavruşuna Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin inşallah

Gazin çaresi yürümek canim bebek surekli emmek istediği için pek mümkün olmuyor bi de kaysi hoşafı ve rezene verdiler bana hastanede

Masallah canim benim ikinizede Allah im anali babali buyutsun hayirli evlat olsun insallah bol bol yuruyus yapican iste bakalim yavas yavas duzene girer hersey

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah kokla bizim için de miniği

1850 kuzum 150 de muayene için aldı yani 2 bin Hele hele şu dönemde tahmin ediyoduk fiyatı..doğum yaptığım hastanede yaptırıcam kısmetse Ben Adana’dayım yani burada özellerde üç aşağı beş yukarı böle kuzu..hadi inşallah darısı size oğlana

Anladım canım bugün e bebekte %28 indirimi var o markanın yine de diyim de

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah kuzum

Kuzum bol bol emzir ben 7 saat hiç kalkmadan emzirdiğimi biliyorum boş ver ayrılmasın memeden ki süt üretsin çok şükür çok sevindim sağlıkla kucağına almana

Kızlar bakın bebeklerin 3 temel ihtiyacı varmış. Beslenmek, temizlenmek, zihinde tutulmak. Zihinde tutulmak da şöyle ki. Boş anında anne ve babanın kendi ile ilgilenmesi. Yani bebeğin altı temiz karnı tok aman duruyo kendi kendine dursun değil o boş vaktinde anne benimle ilgileniyomu zihnindrmiyim buymuş. Oyun oynamak gerekiyormuş. Herkes bebeklerle oynar ama anne ve babanın oynaması güvenli bağlanma ve bebeği tanıma açısından çok önemliymiş.
Ve ilerideki insan ilişkileri şekillendirken bunlardançok etkileniyormuş. Yani bol bol oyun. O agulanırken karşısında sohbet edermişçesine agulanmak da bir oyun. Otobüs taksi bibip de bir oyun. İlla zeka geliştirici şeyler şart değil yani her zaman. Sizleri seviyore. Okuduğum bazı şeyleri paylaştım sizinle,

Masallah valla ilgine hayranim cidden iki bebeyle ben cocugumla bu kadar ilgilenemiyorum tek kalsam sanki hersey daha rayina oturacak gibi simdi annem cocuga bakiyor ben surekli temizlik yemek ugrasiyorum bi altini degistirmeye yariyorum cocuga bu duruma üzülüyorm cidden dedigin gibi cocuk gercekten ilgi bekliyor☹

Oyyyy maşallah kuzu yaaa
Sağlıkla büyümeye nasip etsin allahım
Kimyon rezene çayı içebilirsin cnm sıcak su torbasıda iyi gelir ameliyat yetimden uzak koyabilirsin..
Aminnn cnm inşallah o günlere gelelim sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…