2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bebeğim dun fiskirarak kustu,😔kakainda pütürlü ve kokulu geldi arada öksürüyor Dr agoturmemin imkanı yok şuan eşim mesaide havada soğuk ve yağmurlu yikasam burun temizliği yapıp peşine calpol versem acaba işe yarar mı ateşi yok şimdilik ,
Kuzum arada fışkırarak kusmasında sakınca yoktur nadiren bizde de oldu ve şükür ki herhangi bir hastalıktan değil. Bebekler arada öksürür hapşırır yenidoğanda normal. Bizim kaka hep kokulu mama yapar senin yediğin yapar. O yüzden endişe etme hiç olur arada

H Hazel9 yavrum demek o gün geldi çattı 🙂 tadını çıkar çok mucizevi bir şey içindeyken insan stresini daha çok yaşıyor bende öyle olmuştu en azından sen mucizevi yönünü daha çok yaşa🤗❤️ Sağlıkla gelsin Tanem Hanım ❤️

H Hazel9 yavrum demek o gün geldi çattı 🙂 tadını çıkar çok mucizevi bir şey içindeyken insan stresini daha çok yaşıyor bende öyle olmuştu en azından sen mucizevi yönünü daha çok yaşa🤗❤️ Sağlıkla gelsin Tanem Hanım ❤️
Canımm benim teşekkür ederim yol arkadaşlarım sizinle o kadar kolaydi ki bu süreç iyi ki varsınız 🥰 değişik duygular içindeyim devamlı ağlıyorum yarın herşey biticek resmen mucizemize kavuşcaZ 🤲❤️

Hepinizi iyi ki tanımışım haziran da transfer olmama rağmen nisan da ilk girdiğim andan bu yana hep ama hep destek oldunuZ iyi ki ama iyi ki varsınız çok teşekkür ederim 🥰 yarın Allahın izniyle evladımızı kucağımıza alıcaz dualarınıza talibim 🤲 saglikla çıkınca inşallah haber vericem Allah a emanet olun ❤️

Hepinizi iyi ki tanımışım haziran da transfer olmama rağmen nisan da ilk girdiğim andan bu yana hep ama hep destek oldunuZ iyi ki ama iyi ki varsınız çok teşekkür ederim 🥰 yarın Allahın izniyle evladımızı kucağımıza alıcaz dualarınıza talibim 🤲 saglikla çıkınca inşallah haber vericem Allah a emanet olun ❤️
Yaa vallahı burnumun dıregı sızladı gözlerim doldu canımm yaa keskee lıstenın basında isimlerimiz oldugu gıbı lıste yapılsa dunyaya gelenler in isimleri ne mucizevi bısey😢😢😢😢

Sende iyiki varsin hepimize destek oldun hepimizin sorunlari oluyor herkes birbirine destek oluyor burasi gercekten iyiki var yarin bizi mutlaka haberdar et ayrica gözyaslarin hep böyle sevincten olsun minnosunu yanagina koyduklarinda hersey bitecek derin bir oh cekeceksn hersey gönlünce olsn canim benim😘

Sende iyiki varsin hepimize destek oldun hepimizin sorunlari oluyor herkes birbirine destek oluyor burasi gercekten iyiki var yarin bizi mutlaka haberdar et ayrica gözyaslarin hep böyle sevincten olsun minnosunu yanagina koyduklarinda hersey bitecek derin bir oh cekeceksn hersey gönlünce olsn canim benim😘
Canommm tesekkur ederimmmm 🥰

Kan ilacı + bestlak. Ara sıra da hamilelikten kalan magnezyumu kullanıyorum o kadar. Ama dilimde flan yara çıkıyor tırnaklarmda da şeytan tırnağı kesin bi bağışıklık düşüşü var da işte. Dr a sordm takviye kullan dedi ama ne 😀
Solgarınkini kullanan çok var bak onu araştır istersen doktoruna da danış. Bence gerekiyo

Ya masallah bizim dr da bebek 3 aylık tepkileri veriyor baya dikkatli dinliyor gülüyor algıları açık dedi. Seçilmiş bebekler diye sanırm zeka küpğ olck bunlar 😅 dr a oyuncak vs ne alaym dedim karşısına geçip bol bol konusun ve zeka kartlarını öneririm şuan için dedi. Benm kız da nerede renkler var oraya bakıyor salona ve yatak odasına tavana sallanan renkli ay lar astık o kdr cok bakıyor ve gülüyor ki onlara. Ekstra neler almalıyım bilmiyorm üzülüyorm da ilgsi var ama bişeyi yok cocugun yaa ne alırsanız bana da diyiverin de alayım
Yaa bilirsin sen araştırmavı annesin 🤗
Tabi eğitici gördüğümüz oyıncaklarımızı paylaşalım bence de. Emzirme yastığının üstünde tummy time yapıyoruz biz mesela. Yorgunken çok aktif olmasalar da dinçken çok iyiler. Birçok şeye faydası var onun

Kızlar ya ben bugün adet oldum. Üstelik oruç tutmuştum ve iftara sadece 1 saat kalmıştı 😬

Ben en az 4 aylıkken adet olanı duymuştum, annem de ikizleri doğurduktan 10 ay sonra adet olmuştu diye ben de en azından 6 ayı deviririm diyordum ki oğlum 81 günlükken adet oldum ya inanamıyorum. Ben bu sene Ramazan ayını da kazasız tamamlarım diye heves ediyorum bir de 😄

Neyse artık, erken de olunabiliyormuş anlamış oldum. Evde de doğum sonrasından kalma birkaç tane ped varmış Allah'tan. Günlükler dışında stoğum yoktu yoksa. Yarın ilk iş çıkıp almam lazım. Bebekle çıkma şansım yok, hava buz. Kocam da girip almaz hayatta. Akşam onun işten gelmesini bekleyeceğim mecbur. Bugün gündüz de ailecek dışarı çıkmıştık bir de, bilseydim alırım yaa ne bileyim. Siz siz olun evde yoksa mutlaka alın kenara koyun kızlar. Ne zaman geleceği hiç belli olmuyormuş.
Yaaa ne kadar erken olmuş🤭
Evet ya Ramazan senin için iyi olurdu☺️Ben nisan ayında yanlış ilaç içmiştim ya iptal olmuştu tedavi devam etmiştim bir süre daha ilaçlara Ramazan’a denk gelmişti 30 gün oruç tutmuştum😍😍

H Hazel9 cnmmm yarın Allah’ın izniyle kavuşuyorsunuz bebeğinize🧡
Dualarımız sizinle olacak yarın🙏🏼Sağlıkla sende kucağına alacaksın bebeğini inşallah🥰
Güzel haberlerini bekliyor olacağız yarın bizi buralarda strese sokma tamam mı😅😍

Elifimm30 Elifimm30 kuzumm bebek nasıl oldu
Yıkamak tabiii rahatlatır ozellıkle su doku kuvete koyarak masaj yaparak ınsan hasta olunca bile duş rahatlatıyor

Yıka dedigin gibi rahatlar bence ama doktorada gitmek lazim ya kuzum.Bizim kız 2 3 gun öyle kustu fıskırarak ve kabızdı mamadan oldu bizim sende yeni degistin ya onunla alakali olabilir bnce sizinde lifli probiyotikli felan bir mama kullansaniz iyi mi olur bilemedim eb azindan sindirin sistemini duzenler bagirsaklara iyi gelir belki conformil sevmedi demek ki bence mesaj at doktiruna baska biseye gecirir bizr 3 isim vermisti sende en azindan oyle alirsin doktora gitmeden duzelir belki

Kuzum arada fışkırarak kusmasında sakınca yoktur nadiren bizde de oldu ve şükür ki herhangi bir hastalıktan değil. Bebekler arada öksürür hapşırır yenidoğanda normal. Bizim kaka hep kokulu mama yapar senin yediğin yapar. O yüzden endişe etme hiç olur arada
Saolun kızlar yıkamadim.kizi eşim işten izin aldı geldi dr gorursuk Dr önemli birşeyi yok dedi kusması ard arda olursa sıkıntı olur dedi ateş olursa calpol ver ama acele etme takip et 38 den yukarı çıkarsa ver dedi çok şükür başka birşey çıkmadı muaynedde sonra dr. sizin ilk çocuğunuz galiba dedi dedim evet anladım zaten diyor aşırı paniksiniz hocam dedim ben çok bekledim kızımı elimde değil dedim bebek böyle buyuyecek çok panik olma baktın evde gececk şeyler değil o zaman gel Dr dedi ☺️ şimdi gaz sancısı tuttu geçti uykuya daldı bakalım kaç dk uyuyacak🤣🤣

X