2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Balık yağı imom kullanıyordum bitti almadım bir daha da vitamin için hamilelikte ki elevit ilacına devam ediyorum b 12 lazım aslında Dr gittiğimde soracağım

Aman ne biliyim bn normaldede kendine cok bakan birisi degildim bebis icin dikkat ettm hep simdide yasatsin yeter usteayy temizlik ben zaten hergun hergun bu kadar yapamam inan halimde olmuyor ams evde birisi daha olunca olmuyor yemekte lazim kahvaktida annem sagolsun hep yardimci ama ben yapmasam o yapacak mecbur yapiyorum durmuyor bebe uyusa ben direk vurur kafayi yatarm hic enerjim yok aslinda ama iste olmuyor.Mamayıda 3 saate bir normal demisti 4 saate kadar vermeyebilirsin dedi doktor ama bizimkinin bi duzeni yok uyumadigi icin bazen tam dozunu iciyor tekrar istemiyor bazen iste uyumadigi icin 30 bi istiyor 60 bi iciyor bu sefer uyuyunca acıkıyor oturtamadm yani uyku olmadan zor duzeni oturtmak

Kızlar ya ben bugün adet oldum. Üstelik oruç tutmuştum ve iftara sadece 1 saat kalmıştı

Ben en az 4 aylıkken adet olanı duymuştum, annem de ikizleri doğurduktan 10 ay sonra adet olmuştu diye ben de en azından 6 ayı deviririm diyordum ki oğlum 81 günlükken adet oldum ya inanamıyorum. Ben bu sene Ramazan ayını da kazasız tamamlarım diye heves ediyorum bir de

Neyse artık, erken de olunabiliyormuş anlamış oldum. Evde de doğum sonrasından kalma birkaç tane ped varmış Allah'tan. Günlükler dışında stoğum yoktu yoksa. Yarın ilk iş çıkıp almam lazım. Bebekle çıkma şansım yok, hava buz. Kocam da girip almaz hayatta. Akşam onun işten gelmesini bekleyeceğim mecbur. Bugün gündüz de ailecek dışarı çıkmıştık bir de, bilseydim alırım yaa ne bileyim. Siz siz olun evde yoksa mutlaka alın kenara koyun kızlar. Ne zaman geleceği hiç belli olmuyormuş.

Kızlar biraz da kendi sağlığımız dan konuşalım mı. Takviye vitamin neler kullanıyorsunuz bu süreçlerde
Ben bir demir hapı, 1 ya da 2 fıs d vitamini, 1 kompleks magnezyum, bir grup da multivitamin alıyorum. Multivitamini kutusu bitince bırakmayı düşünüyorum çünkü içmesi zor geliyor artık. Hani çok gerekli değilse hem pahalk hem de günde 3 ayrı hap alman lazım, çabuk bitiyor. Ben de bir ara verip bakacağım, sütümün azalması gibi bir durum olursa bir daha başlarım anca. Onun dışında artık külfet gibi geliyor.

Demir için son tahlilimde hemoglobin değerim hâlâ ilaç içen birine göre normal seviyeye ulaşmamıştı diye eşim kullanmaya devam etmemi söylemişti diye özellikle devam ediyorum.

D vitamini de tek fıs alırken anca 24 teydi diye yani çok yüksek değil diye bir süre 2 doz alıp sonra tekrar azaltmak koşuluyla kullanmaya devam etmem bebek için önemli diye kullanıyorum.

Magnezyum da sırf sırt ağrılarım veya diğer her türlü ağrım olmasın diye özenle kullanıyorum. Magnezyum önemliymiş ya her sağlamım diyen adama bile lazımmış.

Gözünaydın mı diyeyim geçmiş olsun mu ben de sizlere soracaktım ne zaman oluruz diye. En erken öğrenmiş olduk.
Benim eşimde her işi yapar ama asla ped aldıramam. Dikişli halimle gittiğimi bilirim 5-6 günlükken. Bir yandan kar bir yandan dikişlerim acısı sinir olmuştum o gün valla. Bir sürü almıştım hazır gitmişken. Yeni bitti internetten sipariş verdim stok yaptım ne olur olmaz diye. Yıl olmuş 2022 hala utanıyorlar ne var sanki anlamış değilim.

Kısslarr doktor bize oyun halısı alın dedi çok allertlermiş ilgiyle bakıyorlar şuan oyun istiyorlar dedi. oyıncaklı aynalı olanlar var ya alanının varmıydıııı
Yaa yerim onalri buyuyorlarda hali mi istiyorlar ben almadm daha ama piyanolu olandan almak istiyorum almisken

Evet herkes süt korur diyor adet gecikir diyor ama bak erken olan da var benim 35 de kesildi sonra gene geldi bir hafta önce bitti bende bekliyorum acaba her an olurmuyum diye
Kısslarr doktor bize oyun halısı alın dedi çok allertlermiş ilgiyle bakıyorlar şuan oyun istiyorlar dedi. oyıncaklı aynalı olanlar var ya alanının varmıydıııı
Bak bak büyüdüler oyun istiyorlar ben üstünde hisirtili figürleri olanı almistim ama hani bize daha erken eğer gerekli olursa baska da alırım ..

Sorma ben onları üniversiteye hazırlıyorum kart çalışıyoruz dedim gülüyo doktor da
Yok kuzum erken değil benden çok geride değilsin ki sen. Bak ben çıngırakls takibi kartlara batırmayı ilk aylarından beir yapıyorum herkes bana gülüyordu ama napim başta bakıp gözlerini çekiyolardı sonra sonra yavaş yavaş önce kısa takiplere başladılar çıngırağı da aynı şekilde ses takibi için kullandım. Bence oyalanırlar

Ay bana 247 de çok gelir
Çok uzun süre kullanmıcak sanırım bunu yaa Bi de, kaç ay kullanır ki
Kuzuu baya oynuyolar ya dönmeyi falan yapıolar üstünde diz üstünde durdur bişiler bişiler en az 6. Aya kadar gideri var bence Ya da direk büyük oyun matı al onu çoook uzun süre kullanırsınız emekleme vs sürecinde de oyuncakları değişirsin devamlı ilgilerine göre

Şundan var biz de yeğenim çok seviodu şimdi bana kaldı Piyanolular küçük baya ya değil mi ne biliyim ben olmasaydıda öyle olmazdım

Eklentiler

• 4A257233-549E-4A70-9A16-019BD748AB32.png
    303,6 KB · Görüntüleme: 24
Matı istiyorum zaten ama o bunun yerini tutmaz ki. Oyuncakları yok yukarıdan sallanan
E bebek sitesinde 124 liraya gördüm nasıl ki acaba

Matı istiyorum zaten ama o bunun yerini tutmaz ki. Oyuncakları yok yukarıdan sallanan
E bebek sitesinde 124 liraya gördüm nasıl ki acaba
Valla yazmışlar araştırdım senin için 9 aya kadar kullanan bile varmış baby trendyolda da çok satan vardı iki tane dur yolluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…