2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biri bitiyo biri başlıyor napcaz biz böyle. Eşim de işyerinde yardımcısı covit çıkmıştı 1 hafta önce bugün de o vermiş. Çok kötü durumda kesin pozitif offf

İnşallahhh endişelerimiz boşadır ve bunlar olağan şeylerdir kuzum

Eeee oyle bak annen anane olmus halen yükü artıyor bitmiyor
Ayy annem hem de ne severek bakıyor çocuğa var ya, her ağlamada bana atmak için de fırsat kollamıyor. Acıkmadıysa eğer karnı arıyordur ya da uykusu vardır diye özel olarak ilgileniyordu. Başkaları her aaa edişinde benim kucağıma tutuşturmaya meraklıydı da. En çok da usluyken kucağında tutup tutup altı değişecekken bana vermeleri olayı yok mu, beni o deli ediyordu. Ama annem hiç bana demeden altını bir çırpıda değiştiriyordu.

İdrarda sıkıntı yok da işte insan yine de birden azalınca beslenmeyi reddedince üzülüyor. Diyorum patates kızım patates diyoduk sana ona mı içerledin diyete mi başladın
Bu arada benim bebeğim bana dün ilk anlamlı gülüşünü yaptı Adenim
Arenim sancıdan daha yenilerde gözünü açtığı için o yetiyor bize ama onda da agulanma başladı mesela kızımda da o yok

Kızlar bir dahaki kontrolde şeker yüklemesi yapacağız dedi doktor.
aç tok farketmez istediğin gibi gel dedi..yaptıranlar siz nasıl gittiniz aç tok

Birde tetanoz aşısını yaptırmayan var mıydı??
Tok gittim. Hatta bal bile yedim kahvaltıda. Ona rağmen şeker yüklemem normal çıktı. Buradan anladık ki şekerim hakikaten hiç yokmuş.

Tetanozun ilkini yaptırdım, yan etkisi fazla olunca ikinciyi yaptırmadım. (3 gün kolumu hiç kullanamadım resmen. Ağrıdan da kıvrandım. Ağrısı 1 haftasa ancak geçti. Parol dışında ağrı kesici de içemiyorsun, malum.

Ben ikisini de yaptırmadım kuzum her tahlilde açlık tokluk bakıldı o kadar

Sen ben birkac kisi variz baska kimse yok ki H Hazel9 daha dogurmadan gittidigerleri de yok
Kizz yokk her hafta biseyle ugrasiyorum derdim bitmedi bu ocaktan beri belim dogrulmadi kv hastalandi, ben carsamba acillik oldum sanci var diye gittim, bugun simdi dr dan geldim alttan muayene etti ciglik cigliga bi de dogum tarihini erteledi iki gun daha sali tekrar kontrole gitcem vs iyice bezdim anlicaginiz

Canim ben ac gittim farketmez demisti banada, tetanoz asisi da olmadim dr gerek yok dedi kucukken olmussun dedi

Yaa sus güldürdün beni
Aman hayırlı vakitte gelsin boşver

Yaa aslinda birazda hormonlardan ve yorgunluktan oyle konusuyoruz ben yeni yeni kendime gelmeye basladm valla okuyanlar varsa eger kusurumuza bakmasnlar

Ben ac gitmistim ac demisti doktorum öyle hatirliyorum tetanoz yaptirmistm ama

Yaa yerim onu ben masallah cok guzel birsey gercekten

Hem de ne dayanmakk 24 kilo almisim su ana kadar haftaya da 1 kilo almis olsam 25 le grupta da rekor kirmis olcam herbalde best obez yarismasi
Anaa uzayınca Bi de kilo olayı var dimi işin
Amaan salla anacım doğurduktan sonra öbür dertlerden aklına bile gelmiyo aldığın kilolar
Belki de benim gibi aldığından fazlasını verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…