2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anaa uzayınca Bi de kilo olayı var dimi işin 😂😂
Amaan salla anacım doğurduktan sonra öbür dertlerden aklına bile gelmiyo aldığın kilolar 😂😂
Belki de benim gibi aldığından fazlasını verirsin 😁😁
Aldigimdan fazlasini veririm insallah 34 beden olurum herkes de gorur ozellikle o kocam 😂 hedefim yaza kadar eski bedeime kavusmak roka , yulaf falan sut yapiomus en sevdiklerim boyle boyle erir giderim umarim 🤣 emzirirken oruc tutulmuyi bu arada dimii ??

Aldigimdan fazlasini veririm insallah 34 beden olurum herkes de gorur ozellikle o kocam 😂 hedefim yaza kadar eski bedeime kavusmak roka , yulaf falan sut yapiomus en sevdiklerim boyle boyle erir giderim umarim 🤣 emzirirken oruc tutulmuyi bu arada dimii ??
Tutanlar var ama birz anneye bagli kimisi hic etkilenmiyor kimisi de sut azaliyor ben 10 kg verdim +5 kilomla duruyorm hic bisey yapmadan 10 kilo kafadan gidiyir 1 ayda merak etme geriside suan cok hareketsizim bide annem yemek vs herseyi yapiyor rahatm o gitse yemek pismez bizde🤣boyle verilir yani merak etme

Tutanlar var ama birz anneye bagli kimisi hic etkilenmiyor kimisi de sut azaliyor ben 10 kg verdim +5 kilomla duruyorm hic bisey yapmadan 10 kilo kafadan gidiyir 1 ayda merak etme geriside suan cok hareketsizim bide annem yemek vs herseyi yapiyor rahatm o gitse yemek pismez bizde🤣boyle verilir yani merak etme
Belki denenebilir beni etkiliceginden degil de sut etkilenmesin diye dusundum ☺️ 10kilo muu cok cok iyi kuzum, insallah bende de oldugu kadar kendime aci cektiremem yani dogurmadan bos bos konusuyorum iste bakma sen bana kucagima aliyimda gozum hicbisi gormez kesin 😍

Kızlar sabah beri benim bebeğim huysuz sadece meme istiyor mama da almıyor burnu tıkalı dedim açtık ama sesi garip sanki ateşi koltuk altından baktım normal çıktı ateşi yok gibi ama halı de yok gibi uff anlamdım 😔

Yeni yulaf yedim şimdi 🤭
Aman eriyip gitme sen yine de bebeyr yetebşlmek için güç de lazım 😁
Benim bildiğim tutuluyor. Ama süt olmaz falan gibisinden tutmayan olabiliyor özürlü sayılmıyosun yani. Hamileyken ki gibi düşün bebeyi vitaminsiz bırakırım diye tutmamıştım mesela.

Belki denenebilir beni etkiliceginden degil de sut etkilenmesin diye dusundum ☺️ 10kilo muu cok cok iyi kuzum, insallah bende de oldugu kadar kendime aci cektiremem yani dogurmadan bos bos konusuyorum iste bakma sen bana kucagima aliyimda gozum hicbisi gormez kesin 😍
Aynen öyle görmezsn hicbiseyi herseyde yolunda gider insallah bol bol vakit gecirirsin kuzum😘

Yeni yulaf yedim şimdi 🤭
Benim bildiğim tutuluyor. Ama süt olmaz falan gibisinden tutmayan olabiliyor özürlü sayılmıyosun yani. Hamileyken ki gibi düşün bebeyi vitaminsiz bırakırım diye tutmamıştım mesela.
Kizzz senin kv gitti mi onu merak ettm🤭

Kızlar sabah beri benim bebeğim huysuz sadece meme istiyor mama da almıyor burnu tıkalı dedim açtık ama sesi garip sanki ateşi koltuk altından baktım normal çıktı ateşi yok gibi ama halı de yok gibi uff anlamdım 😔
Ayy arada ataklar oluyormus ya o hafta mı aceba sizdede memeyle doyuyorsa belki o yüzdendir bilemedim valla olmadi bi kontrole götürsen yarn🙁

Yeni yulaf yedim şimdi 🤭
Afiyet olsun bol bol sut olsun 🥰 Allah bu yildan da affeder insallah napalim bir kadir gecesi tutarim olmadi 😅

Aha eşim de pozitif çıktı kızlar. Hiç de iyi değil dua edin emi bedenen en azından toplasın kendini. 1 hafta geceleri de tek bakıcam bebelere😑
Geçmis olsun ins çabucak hafif atlatır Allah sana da kolaylık versin iki bebeğe bakmak zor.😔
Ayy arada ataklar oluyormus ya o hafta mı aceba sizdede memeyle doyuyorsa belki o yüzdendir bilemedim valla olmadi bi kontrole götürsen yarn🙁
Ne bilim cnm atak mi nedir bilmiyorum bildiğim tek şey günü gününe uymuyor 😐gece nasıl gececk bakayım eşim de vardiyada sabah oda yorgun argın geliyor ne bilim hele takip edeyim bakalım..😔

Benim dogum tarihi 17 subattan 19 subat cumartesiye kaydi herhalde kizlar yaa beklesin biraz daha dio canim doktorum, sali cagirdi yine beni kontrol icin artik haftaya anestezi testi covid testi falan oyle gecer 😅 bu alttan muayene tetiklese de bari alsa erkenden ne guzel olur 🤣🤣
Anam kova iken balık oldu desene 😬 niye alttan muayene oldun sezaryen düşünüyorsanız 🧐

X