2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anaa uzayınca Bi de kilo olayı var dimi işin
Amaan salla anacım doğurduktan sonra öbür dertlerden aklına bile gelmiyo aldığın kilolar
Belki de benim gibi aldığından fazlasını verirsin
Aldigimdan fazlasini veririm insallah 34 beden olurum herkes de gorur ozellikle o kocam hedefim yaza kadar eski bedeime kavusmak roka , yulaf falan sut yapiomus en sevdiklerim boyle boyle erir giderim umarim emzirirken oruc tutulmuyi bu arada dimii ??

Tutanlar var ama birz anneye bagli kimisi hic etkilenmiyor kimisi de sut azaliyor ben 10 kg verdim +5 kilomla duruyorm hic bisey yapmadan 10 kilo kafadan gidiyir 1 ayda merak etme geriside suan cok hareketsizim bide annem yemek vs herseyi yapiyor rahatm o gitse yemek pismez bizdeboyle verilir yani merak etme

Belki denenebilir beni etkiliceginden degil de sut etkilenmesin diye dusundum 10kilo muu cok cok iyi kuzum, insallah bende de oldugu kadar kendime aci cektiremem yani dogurmadan bos bos konusuyorum iste bakma sen bana kucagima aliyimda gozum hicbisi gormez kesin

Kızlar sabah beri benim bebeğim huysuz sadece meme istiyor mama da almıyor burnu tıkalı dedim açtık ama sesi garip sanki ateşi koltuk altından baktım normal çıktı ateşi yok gibi ama halı de yok gibi uff anlamdım

Yeni yulaf yedim şimdi
Aman eriyip gitme sen yine de bebeyr yetebşlmek için güç de lazım
Benim bildiğim tutuluyor. Ama süt olmaz falan gibisinden tutmayan olabiliyor özürlü sayılmıyosun yani. Hamileyken ki gibi düşün bebeyi vitaminsiz bırakırım diye tutmamıştım mesela.

Aynen öyle görmezsn hicbiseyi herseyde yolunda gider insallah bol bol vakit gecirirsin kuzum

Kizzz senin kv gitti mi onu merak ettm

Ayy arada ataklar oluyormus ya o hafta mı aceba sizdede memeyle doyuyorsa belki o yüzdendir bilemedim valla olmadi bi kontrole götürsen yarn

Afiyet olsun bol bol sut olsun Allah bu yildan da affeder insallah napalim bir kadir gecesi tutarim olmadi

Aha eşim de pozitif çıktı kızlar. Hiç de iyi değil dua edin emi bedenen en azından toplasın kendini. 1 hafta geceleri de tek bakıcam bebelere
Geçmis olsun ins çabucak hafif atlatır Allah sana da kolaylık versin iki bebeğe bakmak zor.
Ayy arada ataklar oluyormus ya o hafta mı aceba sizdede memeyle doyuyorsa belki o yüzdendir bilemedim valla olmadi bi kontrole götürsen yarn
Ne bilim cnm atak mi nedir bilmiyorum bildiğim tek şey günü gününe uymuyor gece nasıl gececk bakayım eşim de vardiyada sabah oda yorgun argın geliyor ne bilim hele takip edeyim bakalım..

Anam kova iken balık oldu desene niye alttan muayene oldun sezaryen düşünüyorsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…