2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Zor bir geceden günaydın atak mıdır gezegenler mi çarpışıyordur nedir bilemedim kuzum kara kuzum uykulu olmasına rağmen uyuyamadı burun tıkalı zaten KBB ye götüreceğim serum fizyolojik ile açılmıyor. İnşallah önemli bir şey yokturdur. Burun tıkalı diye yapıyor dedim ama hep öyle idi bilemedim valla üzgün bir anne Uyuyamadım diye sinirlenmedim bu kez aksine bebem esne esne uykuya dalamıyor sürekli kalkıyor diye üzüldüm. Bu arada Labellaaa Yasamademek123 kızlar benim biri kucağa alışmıştı ama büyüdükçe fark ediyorum istemiyor kucakta uzun süre kalmayı sıkılıyor paşa efendi darlanmaya gelmiyor pusetin kemerini bile ittiriyor önüne ağız bezi koysam sinir oluyor o yüzden üstümüz hep pasaklı çocuk sevmiyor mesela o yüzden belli olmuyor ya çoğu zaman tutuyor ama bazen de tutmuyor işte. Sarılabildiğin kadar sarılmak gerek mislere. Şimdi biri uyuyor diğeri uyanık dinlenmek mi

Anneligin dibine kadar yasıyorum dıyorsun heee
Rabbım güc kuvvet versın ınsallahh canım benım
Az kaldı daha normal zamanalrı gelıcek onalr bıraz daha büyüdüğünde dünyaya daha iyi alısmıs olucaklar
Bızde aynı bıgun gundz uyumuyor bıgun gündüz hep uyku modu
Süt oldu olmadı gaz oldu olmadı kaka yaptı yapmadı gğndememız hep bu verene şükür

Kızlar yasıyor musunuz yyaaa hayırdır bebeler sizinpert mi etti
Yazıkk yaa el kadar bebeler bizi ne hale getirdi
Ben 15 tatili annemlerin yanında prensesler gibi geçirince çarşamba akşamı evimize dönmüş olmak beni zorladı

Bebiş bir de kusmaya başladı, yolda mı üşüttü nedir, kafam sarhoş gibi var ya, sabah bebişi anneme bırakıp uykuya devam etmelerim ahh neredeler

Eeee oyle bak annen anane olmus halen yükü artıyor bitmiyor

Bak olabilir he ozelden konusalim sorunlari artk kacmasinlarayrica itiraf ediyorum bende wcden yaziyorm bazen
Yaa herseyı sorun gıbı konusyrouz halbukı dunya ya gelen insan parcalarını dunyaya hazırlıyoruz kolay degıl
Bızı gızlıden okuyup takıp edenler tedavılerını bırakır yapmayalım artık ahvahh

Hadıı gelsınn ıtıraflarrr devammkkeee

Yok tedavide olup sakın bırakmadılar cocuk önemli çocuk guzel evet zorluklar var herşeyde olduğu gibi ama bir bakışı bir gülüşü yetiyor herşeyi unutmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…