2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah hazelim valla iyiki varsiniz ne zorluklarla bulduk valla derdim isyan felan degiil ama sanirim cok bunaldm sut sagma isi zorladi beni ne yalan soyleyim emzirmeyi cok istemistim simdi sut bitecek die korkuyorm sut varken mamaya gecmmek cok zor hic olmasa derdim ki mama veren tek insan ben degilim ama goz gore gore bitiyor yani yetmeyecek tekken hic vakit ayirip sagamiyorum zaten artk uyumamaya basladi cunku o yuzden de mastit oldm zaten ne yapacagimi sasirmis durumdaym valla
Kıyamam sana ben geçicek bu günler de canını sıkma daha çok çok yeni herşey 🥰 hormonlarının da etkisi var bu duygularda elin alışcak pratikleşceksin hiç merak etme 🤲

Kizlarrr baska sagıp veren yok mu hic kac cc iciyor bebkleriniz kac saate bir bugun bizim ki saat basi araniyor doymuyor normal mi bilemedim

Kızlarr kızlar nasilsiniz ben kendimi hic iyi hissetmiyorum moralmen cöktm bunalımdamiyim anlamiyorum sabaha kadsr uyumadan 2 saate bir süt sagıgorum mastit bi tarfta bi tarafta belim tutuk annem kırkı cikınca gidecek esim pzt ise basliyir ben tek basims nasıl bakicam bilmiyorum süt ısınana kadar kiz uyuyor tekrar uyanmiyor sut soguyor e o cop oluyor bazrn uyutamiyorjm sagma vakti geciyor goguslerm agriyor bazen boyle olacagina sütüm olmasaydi diyorum ve bunu dedigim icin bile utaniyorum resmen cöktüm hic boyle hayal etmemistm galiba
Canım hiç bozma moralini sutune etki etmesin. bende öyleyim annem gidecek eşim çalışıyor kız ameliyat oldu ağrısı ateşi var bugün o kadar bunaldım ki zamana ihtiyacımız var. Bir şekilde o kervana ayak uydurmayI öğreneceğiz.

Ben sagamadim canım ama eğitim aldığımda önce 30 cc eğer doymazsa 45 cc ye kadar arttır demişti hemşire
45 le doymuyor araniyor surekli fazla mi veririm diye korkuyorum ama arkadasmda dedi ki araniyorsa ver 80 enkadar korkma biz emzirdigimiz icin kac cc iciyor bilmiyoruz ama sık sık emiyor zaten bir sure sonra birakacak dedi araniyor uyumuyor agliyor

Canım hiç bozma moralini sutune etki etmesin. bende öyleyim annem gidecek eşim çalışıyor kız ameliyat oldu ağrısı ateşi var bugün o kadar bunaldım ki zamana ihtiyacımız var. Bir şekilde o kervana ayak uydurmayI öğreneceğiz.
Galiba oyle canim sen suan neyle besliyosn peki beni de yoran bebise yetememek oldu galibs ustune uykusuzluk 2 saatene bir sagmak biberon isti bebek uyuyor tekrar isittigin bosa gidiyor bunaldm galiba ama buna sukur tabi cok sukur

Bizimkiler akşama kadar kantinde oturdu ziyaret saati yukarı çıktılar. Refakatçin yaninda durabilir 1 kerede refakatçi değiştirme hakkiniz var ankarada böyle belki farklilik gösteriyordur başka yerlerde
Büyük ihtimal öyle olur gündüz kimsenin baktığı yok zaten hastanede bakalım o gün gelsin de.🤲

Kizlar aile hekiminin verdigi d vit damlayi kullanan var mi ben 3 gundur veriyorum ama kabiz gibi kızım biraz gaz sancisi cekiyor belli uykusunda bile ıkınıyor siz neler kullaniyorsunuz

Kız ben delircem yaaa 😩😩
Bi bebek niye uyumaz saatlerce saatleeerrce ben böyle bişe görmedim. Allahım diyorum onun sancısını al bana ver dayanamıyo.
ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzu hep konuştuk mama dünyanın sonu değil bak biliyosun eksiklik de değil. Sen devam et yetmediği yerde gerekirse yaparsın takviyeni

Kız ben delircem yaaa 😩😩
Bi bebek niye uyumaz saatlerce saatleeerrce ben böyle bişe görmedim. Allahım diyorum onun sancısını al bana ver dayanamıyo.
ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzu hep konuştuk mama dünyanın sonu değil bak biliyosun eksiklik de değil. Sen devam et yetmediği yerde gerekirse yaparsın takviyeni
Haklisin kendimi yipratiyorum boyle bide herkes ustumw geliyor memeyi dene tekrar zorla tutar diye yıldım tutmuyor iste napym yani

Kız ben delircem yaaa 😩😩
O gazı Allah bildiği gibi yapsın zıkkım! Uykusuzluktan delirdi çocuk. Sancı dan da uyuyamıyor 😞

Kizlar aile hekiminin verdigi d vit damlayi kullanan var mi ben 3 gundur veriyorum ama kabiz gibi kızım biraz gaz sancisi cekiyor belli uykusunda bile ıkınıyor siz neler kullaniyorsunuz
Bize verduler ama 15.ci günde başlanacak dedi size daha erken mi baslatttilar

Kız ben delircem yaaa 😩😩
Ne menem şeymiş bu gaz ya😡😡bebislerimiz yıprandı sancidan 😩😩

Kizlarrr baska sagıp veren yok mu hic kac cc iciyor bebkleriniz kac saate bir bugun bizim ki saat basi araniyor doymuyor normal mi bilemedim
canım ben emziriorum da sağıyorum da sarılık tam geçmediği için doktor biberonla sağdığını ver 60-70içer dedi 15 günlükkenki içti de. şimdide emziriyorum önce kalanı sağıyorum 30-40 ne çıkarsa üstüne veriyorum

X