2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

canım ben emziriorum da sağıyorum da sarılık tam geçmediği için doktor biberonla sağdığını ver 60-70içer dedi 15 günlükkenki içti de. şimdide emziriyorum önce kalanı sağıyorum 30-40 ne çıkarsa üstüne veriyorum
Anladmm demekki bizimkinin de ml arttirmasi nornal doymuyor cocuk bi cok kisiyle konustm zaten herkes ne kadar istiyirsa icir dedi bu donem icin

Ben ocean aldım 400 IU olanı 1 damla veriyorum günlük
Kabizlik yasadiniz mi ya monovit verdiler uykuda agri cekiyor resmen cocuk simdi yapti heralde zorlandi ki gobek deliginden hafif kan gelmis cok uzuldm ya
Bize verduler ama 15.ci günde başlanacak dedi size daha erken mi baslatttilar
Ya evet hemen baslatti ama ben konustum birakicam o damlaya baglamiyor istersen dene dedi birakio deniycem bi

Kızlar saatlerdir sancıdan uykusuzkujtan artık ne yaocgaımı sasırıdjm yazmayırum bıle
Metsıl damla aldım bu sefer kımyonlu suda ıctım anne cayı rezene bebege zeytınyagu damla masaj en sonunda babamınaradık sımdı nıbetcı eczaneden calpol aldırdım uyutmaya çalışıyorum 😢😔🙁

45 le doymuyor araniyor surekli fazla mi veririm diye korkuyorum ama arkadasmda dedi ki araniyorsa ver 80 enkadar korkma biz emzirdigimiz icin kac cc iciyor bilmiyoruz ama sık sık emiyor zaten bir sure sonra birakacak dedi araniyor uyumuyor agliyor
Ağlıyorsa arttır bebis açlıktan uyuyamaz dediğin gibi minnoş yaa 🥰

Canım ben hem emziriuorum gündüz 2 kez mama gece de 1 kez de mama veriyorum yoksa dediğin gibi ağlıyor uyumuyor
Galiba oyle canim sen suan neyle besliyosn peki beni de yoran bebise yetememek oldu galibs ustune uykusuzluk 2 saatene bir sagmak biberon isti bebek uyuyor tekrar isittigin bosa gidiyor bunaldm galiba ama buna sukur tabi cok sukur

Kızlar saatlerdir sancıdan uykusuzkujtan artık ne yaocgaımı sasırıdjm yazmayırum bıle
Metsıl damla aldım bu sefer kımyonlu suda ıctım anne cayı rezene bebege zeytınyagu damla masaj en sonunda babamınaradık sımdı nıbetcı eczaneden calpol aldırdım uyutmaya çalışıyorum 😢😔🙁
Bende senin gibi önce kimyon çayı sonra nursel Harveys gaz damlası veriyorum popoya şaplak 🤣 oyle gaz çıkarmaya çalışıyorum arada popoya zeytinyağı ile kulak çubuğu varya onunla uyarı yapıyorum gaz çıkışı sağlıyoruz bunları hemsireden öğrendim kafama göre yapmıyorum 🤣

Bende senin gibi önce kimyon çayı sonra nursel Harveys gaz damlası veriyorum popoya şaplak 🤣 oyle gaz çıkarmaya çalışıyorum arada popoya zeytinyağı ile kulak çubuğu varya onunla uyarı yapıyorum gaz çıkışı sağlıyoruz bunları hemsireden öğrendim kafama göre yapmıyorum 🤣
Yaaa sıze yazdıktan sonrads bırr kustu atamadıgı gazı da attı böylece ama alttan kac saattır gaz cıkarmadı 😓

Gaz damlanı ne zamandır kulkanıyorsun memenunmusun

Zaten emzırmesem durmaz kı mecbur tabı
Kabızlık yok gayet sarı sıvı halde yapıyor bakalım sımdı uyuttum ne kadar surecek
Kısa sürede kalkarsa uyarı yap bebise dün gece hastanedeydik başka hemsirede kulak çubuğunu zeytinyağı batır poponu ucuna içine pamuk kısmına kadar küçük küçük çevir Gaz çıkar dedi. Aklında olsun. Çok kasiliyorsa dene.

Kısa sürede kalkarsa uyarı yap bebise dün gece hastanedeydik başka hemsirede kulak çubuğunu zeytinyağı batır poponu ucuna içine pamuk kısmına kadar küçük küçük çevir Gaz çıkar dedi. Aklında olsun. Çok kasiliyorsa dene.
Uyandı tekrar meme verdım bı daahakı sefere deneyeyim sagol canınm

Ben ıcırıyorum zeytunyagını 1ml kadar yogun bakımda veriyorlar bebeklere

Kuzu dedıgınj yaptım ıse yaradı hem kaka hem gaz ama yıne cok aglıyor 😭😭

Anladmm demekki bizimkinin de ml arttirmasi nornal doymuyor cocuk bi cok kisiyle konustm zaten herkes ne kadar istiyirsa icir dedi bu donem icin
Ben hıc olcmuyorum kuzu benı emiyorsa yetersiz geliyorsa buzluktan süt ıle takvıye yapıyorum bu bıkac gundur aşı oldugum dan beri ne kadar iştahla içerse o
Agırlasırsa cok yavaslarsa bırakıyorum

X