2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzel annişler inş en kısa zamanda bebişlerinizin bütün sıkıntıları geçer kıyamam onlara dillerini anlayana kadar sanırım hepimiz sıkıntı çekeceğiz. Bu arada bende doğum tarihi aldım şeker problemim olduğundan dolayı 39. Haftaya kadar kendiliğinden gelmezse suni sancı verip doğumu başlatacaklar

Kabizlik yasadiniz mi ya monovit verdiler uykuda agri cekiyor resmen cocuk simdi yapti heralde zorlandi ki gobek deliginden hafif kan gelmis cok uzuldm ya

Ya evet hemen baslatti ama ben konustum birakicam o damlaya baglamiyor istersen dene dedi birakio deniycem bi
Kuzum kaka için zorlanmalar daha 1 haftadır var. Damlada olmadı yani.

Ah canım ya neden çok ağlıyor 😢 dayanamıyorum bebislerin ağlamasına
Kızımda aglarken kolik bebek müzikleri acıyorum o bizde ise yaradı değişik değişik açıp dikkatini verince susuyor Allah yardımcımız olsun inşallah
Aminn bı ara dr a goturmeyı dusunuyrdum hatta kıvran kıvrann halen devam edıyrouz bagırsaklar gırgırrr doluu gazz

Aminn bı ara dr a goturmeyı dusunuyrdum hatta kıvran kıvrann halen devam edıyrouz bagırsaklar gırgırrr doluu gazz
Benim kızın da öyle yavrum asm deki ebeye. Sordum bağırsakların çalıştığını gösterir bu iyi bi şey dedi. Her uykudan uyandığında raat ın yolladığı masajı yapıyorum. Geceye çok çare olmuyor ama gündüzü idare ediyoruz 😳

Benim kızın da öyle yavrum asm deki ebeye. Sordum bağırsakların çalıştığını gösterir bu iyi bi şey dedi. Her uykudan uyandığında raat ın yolladığı masajı yapıyorum. Geceye çok çare olmuyor ama gündüzü idare ediyoruz 😳
P Pasagirl dedıgı gibi sabahta yaptim kulak cubuguna zeytınyagı oda ıyı bısey

3 ten 7 ye kadar uyudum sonuçta yeterli bu kadar 😭😭😭

Günaydın kızlarım 🌸 gazsız huzurlu olsun 🙏🏻
Ohh çok şükür darısı başımıza bende 7 de uyuttum sabah 2 saatcik uyudum gerçi aralarda kalktı ama olsun 😀😀😃😃günler sonra hamdolsun ki ins devamı uyku saatleri cogalarak devam eder🤣🤣🤣🤣🤔aynen gaz olmasın da varsın uyumasinlar 🥺

Çocuk Dr u 4. Gün muayenesinde sakın uyarma demişti tembelliğe alışır diye ondan hiç yapmadım 😞🤷🏻‍♀️
Her zaman da yapmayacaksın zaten uyarma yapmadın mı çocuk ağlaya ağlaya bir hal oluyor. Bunlar bebek yakın tanıdığımın çocuğu bebekken çok ağlıyordu erkenden doğmuştu tam olarak neyi vardı inanın hatırlamıyorum ama o aglamalarinjn sonucunda bebek fıtık oldu 2 yaşında ameliyat olacak.

Her zaman da yapmayacaksın zaten uyarma yapmadın mı çocuk ağlaya ağlaya bir hal oluyor. Bunlar bebek yakın tanıdığımın çocuğu bebekken çok ağlıyordu erkenden doğmuştu tam olarak neyi vardı inanın hatırlamıyorum ama o aglamalarinjn sonucunda bebek fıtık oldu 2 yaşında ameliyat olacak.
Sana da hemşire demiş zaten canım kafana göre yapmamışsın ki 🤷🏻‍♀️ her biri başka Bi şey söylüyor işte

Sana da hemşire demiş zaten canım kafana göre yapmamışsın ki 🤷🏻‍♀️ her biri başka Bi şey söylüyor işte
Öyle canım öyle ama ben kızımda rahatlığı hissettim. Şimdi de ameliyat oldu ya bagirsaklar fena durumda bide grip oldu o soğuktan öyle yaptım afedersiniz bağırsaklarda sancı yapan o suyu çıkardı da uyudu. Kucağa da alamıyoruz ayakları morariyor. Ben bildiklerimi sizlerle paylaşıyorum canım 🥰

, 😭😭😭😭 benım kızımdada 2 tane fıtık varr

X