2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh cnm ya inşallah kısa sürede geçer..
sütü boşaltmak için önceden sıcak uygulama yapın diyorlar , sağdıktan sonra da soğuk uygulama yapın deniliyor sebebide süt şekerli olduğu için iltihaplı bölgeyi besliyor ve kurumamasını sağlıyor. O yüzden sağdıktan sonra iltihaplı bölge kendini toplarsın diye soğuk uygulama yapın ki süt üretimi biraz geç olsun isteniyor..
Insallah ne deyim soguk uygulamayi ozellikle sor hayir dedi ya yapsammi bilemedm

Kızlar çok şükür kızım çıktı ameliyattan. Oranın soğuğu çocuğu fena usutmus bir geldi mosmor sıcak su torbalariyla hemen ısıtmaya çalıştık emmeye de başladı dünya benim oldu çok teşekkür ederiz dualarinjz için 🥰🥰🥰
Kıyamam yavrummm yaa cok gecmiş olsunn kuzumm. Bebişler hep iyi olsunn hep yüzleri gülsün ❤️

Canım alerjık olabilir bu durum
Bez veya temızleme mendıkı degısikliği olmadıysa
Bi çok faktör olabilir kuzum acaba hangisi 😔
Bez aynı sleepy Islak mendil unibaby idi sleepy sipariş vermiştim ıslak mendili de bu kez, ona başladım o mu yaptı ozamn yaa.
Bir de aptamilin gazlı bebeler için olan mamasını deniyordum oğlan sevmedi kız ishal oldu kestim o yüzden belki arada kaktırırım dedim.iki gündür onu da vermiyorum. Başka ne biliyim anladım neden olur. Mustela ile bepantolü elimde meç edip sürüyorum karıştırıp. Olan pişiğe bunlar iyi gelirmi bilmem ama. Çünkü bunlar önlemeye yönelik diye biliyorum. Yaa çocukların altını bile öyle değiştiriyorum ki havalandırmaya vakit falan olmuyo bas bas bağırıyor öbürü.
Oğlanda yüzünde isilik de çıkmış noluyo anlamıyorum bu ara bunlara

Bugün fiyat aldım hastaneden 2 haftadır güncelleme yapıyorlardı. Acıbadem doğum fiyatı 17.500 normal doğum için sezeryan için 22.000 fiyat verdiler. Benim kız duydukça geri kaçıyor bence.
Kızzz ney diyosun inanmıyorum 😐 aralık ta 14 bin e fiyat verdi hadi olsa olsa 18 olur diyorum bende alianz indirmli 😅 senin şirket ödemicek miydii ?

Bugün fiyat aldım hastaneden 2 haftadır güncelleme yapıyorlardı. Acıbadem doğum fiyatı 17.500 normal doğum için sezeryan için 22.000 fiyat verdiler. Benim kız duydukça geri kaçıyor bence.
Yavrum sen normali beklemekle iyi yapmışın 😅😅😅
Sen özel sigortalı değil miydin çözülmedi mi o durum..

Bi çok faktör olabilir kuzum acaba hangisi 😔
Bez aynı sleepy Islak mendil unibaby idi sleepy sipariş vermiştim ıslak mendili de bu kez, ona başladım o mu yaptı ozamn yaa.
Bir de aptamilin gazlı bebeler için olan mamasını deniyordum oğlan sevmedi kız ishal oldu kestim o yüzden belki arada kaktırırım dedim.iki gündür onu da vermiyorum. Başka ne biliyim anladım neden olur. Mustela ile bepantolü elimde meç edip sürüyorum karıştırıp. Olan pişiğe bunlar iyi gelirmi bilmem ama. Çünkü bunlar önlemeye yönelik diye biliyorum. Yaa çocukların altını bile öyle değiştiriyorum ki havalandırmaya vakit falan olmuyo bas bas bağırıyor öbürü.
Oğlanda yüzünde isilik de çıkmış noluyo anlamıyorum bu ara bunlara
Benım kızında yuzunde isilik oluyor normal dıyorkar kuzum
Ben krem sudocrem kullanıyorum cok ınce halde
Istersen bı dene faydası nı görursun belkı

Kizlar hepatit aşısı 2.doz oldu bugün bebeklerim biri huysuzlandi diğeri halsiz uyuyo ateşler 37 civarı çaldılar verdim hepatit aşısı size ateş yaptı mı yada herhangi bir etkisini gördünüz mu

Yavrum sen normali beklemekle iyi yapmışın 😅😅😅
Sen özel sigortalı değil miydin çözülmedi mi o durum..
Son dk problem olmazsa normal isteğim devam. Çözdük çok şükür sigorta işini ama arada tırsıyorum fiyat farkı çıkarırlar diye ama sigorta kapsamım acıbademde limitsiz. Çıkarsa fark doktor prof. Olduğu için belki çıkar dediler. Ama sigortada herhangi bir ayrım yok.

Çıkmaz çıkmaz inşallah kuzum yaa 😅 senin prof diye o fiyattır benimki uzman dr daha ucuz herhalde o yüzden
Ayy inşallah 🙏
Oda süslemesi ,ziyaretçi yasakmış. Sadece kapı süsü getirebilirsiniz dedi kurdelesiz ve tüysüz olacakmış. Foto çekimini sordum en ucuz 1.400 tl dediler dışarıda daha uygun bulurum ama o da pandemi nedeni ile yasakmış.
Dünya para ver hiç bir şey yapılmasın doğum paketi var ama bazı şeyler yok saydığım gibi.

Ayy inşallah 🙏
Oda süslemesi ,ziyaretçi yasakmış. Sadece kapı süsü getirebilirsiniz dedi kurdelesiz ve tüysüz olacakmış. Foto çekimini sordum en ucuz 1.400 tl dediler dışarıda daha uygun bulurum ama o da pandemi nedeni ile yasakmış.
Dünya para ver hiç bir şey yapılmasın doğum paketi var ama bazı şeyler yok saydığım gibi.
Senin bursamıydı baby ?? Off Çok saçma kurallar 🤷🏻‍♀️ İnsanlar istediği gibi gelip ziyaret edio ayrıyetten kimse bişey demio gözümle gördüm, ayrıyetten eşim de gitti arkadaşımızı ziyarete 😂 dediğin gibi paket için de yok kuaför yok çıkış yaparken anne babaya yemek , bebek bakım seti falan veriolar gereksiz 🤷🏻‍♀️ Kız sen konuşms ücretsiz doğurcan ben üzüleyim 😂 ablamda ücretsiz doğum yaptı süit oda tuttu bi ona para vermişti ekstra ballı lar sizii 🤣

X