2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh bu mutfakçılar hiç bizi düşündükleri yok

Canikim eds yi duydum mu onu Bi denesen

Masajı baya hamur yoğurur gibi yapıyodu kuzum pinterest re baya teknik var biraz bak, korkuyosanda bişi olmaz kemiklerine falan gözümle gördüm şoka girdim çıkardığı küçücük bebenin gazına
Bu haliyle şaşırıyoruz bizimkiler pat pat atıyor

Ay kuzum bilemedm ben hem emzik hem biberon hem meme hiçbirini reddettme durumu olmadı biraz iştahlı bebe ondan sanırm. Sırt tutulması emzirmeden kaynaklı sanırm dik duramıyorum ben hala doğumdan beri

Aleykümselam kuzum öyle ya gaz yorgunuyuz bize kar etmedi o damlalar kimyon tane değilde toz içtim bir iki ama düzenli yapmadım açıkçası

Bana oluyor eskiler. Belleri de kapanıyor. Ama ben kiloyu az almıştım zaten. Doğumdan sonra da vermiştim, hatta üstüne fazlasını da vermişim. Ama şu korse işine başlasam iyi olacak sanırım çünkü karnım çok yumuşak kaldı.

Ay bir bana olmuyor demek ki Ben eski kilomdayım ama cidden göbeğim kalmış baya desene

Benim kahvaltilarda böyle geçiyor mutfaga girecek vaktim ve halim olmuyor zaten bişeyde diyemiyorum anneme söylüyorum ama k.v ye söyleyemiyorum hem süt vermemi istiyor hemde sabah akşam ayri ozensizlik sabir diyorum artık

Benim kahvaltilarda böyle geçiyor mutfaga girecek vaktim ve halim olmuyor zaten bişeyde diyemiyorum anneme söylüyorum ama k.v ye söyleyemiyorum hem süt vermemi istiyor hemde sabah akşam ayri ozensizlik sabir diyorum artık
Ne istiyo ne istiyo. Pardon da süt verip vermeyeceğin ona mı kalmış. Te Allahım yaa bütün hepsine sinirleniyorum bak bugün

Aslında silikon uçta biberon gibi ama neden acaba mama veriyor musun. Önceki sarılık değeri kaçtı kuzum
Inan anlamiyorum dedigin gibi biberonla ayni emiyorduda aslinda ama bence baska bi gariplik var mamayi dr ver sarilik olmasn hemen kesme dedi cunku guzel emiyordu ben vermiyordm simdi emmeyince ya sagdigimi veriyorum ya da 2 kez mama sarilik taburcu olurken 6ydi kontrolde gerek gormedi baslangic dedi ama uyandiramiyorm neler deniyorum yok buda beni korkutuyor yarin tekrar goturucem bakalim
Canikim eds yi duydum mu onu Bi denesen
Duydum ama cok derin bi bilgim yok siz bebekleri nasil uyandirirdiniz burnunu sıkıyorm yanaklari cenesi altini degistiriyorum topuguna vuruyorm yok iki mizildanip sonra hemen uykuya geciyor baska bir sorunumu var anlamiyorm cidden acaip yetersiz goruyorm kendimi

Şimdi mi yaşandı kuzum bunlar
1 hafta icinde yasandi, ve dun gittiler. Gittiler ve ben huzura kavustum. Hic umrumda degil uykusuzluk agrj sizi, tek zoruma giden insan dogurduhu evlada zulmeder mi ya, hem tuvalet sonrasi elinizi yikamayin hem uyarinca ben terbiyesiz olayim. Cocuklarim kiymetli, diyorum. Annem akillisi diyor ki benden sana tavsiye asla çocuklarını annenden one koyma herkesten de onde cocuklarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…