2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Koyunun gotu gibi ama 😂
Kızz ben şokk 2 normal dogum yaptım hıc böyle olmamıstı sezeryan alt tarafı geriyor ust tarafı sarkıtıyor onun uzeırne dogru ınan bende öyleyim umuduumuz belkı zamanla toparlanır
Dusa gırıdm neler gekıyor aklıma karın germe işlemi vs keske şöyke cok paralı olsan hıc gozum görmeyecek 🤭😬

Cc konusu cok karisik gercekten bebis saldiriyor bizim memeyse almiyor ama mesela emziriyorum hala araniyor dr emzik ver dedi ama esim doymadi bu diyor gidio süt veriyoe hangimiz dogru yapiyor bilmiyorm valla

Olmaz sanmam bende araya parolle cok girdim ama baktim minoset plus daha iyi geldi bi bildigi vardir dedim doktorunda
Ahhhh zinebim ahh böylr böyle geçicek galiba 😊

Kızz ben şokk 2 normal dogum yaptım hıc böyle olmamıstı sezeryan alt tarafı geriyor ust tarafı sarkıtıyor onun uzeırne dogru ınan bende öyleyim umuduumuz belkı zamanla toparlanır
Dusa gırıdm neler gekıyor aklıma karın germe işlemi vs keske şöyke cok paralı olsan hıc gozum görmeyecek 🤭😬
İnşallahhh tooarlanir yoksa gobegime bakmaktan yuzume bakamiyorum aynada 😂

1 hafta icinde yasandi, ve dun gittiler. Gittiler ve ben huzura kavustum. Hic umrumda degil uykusuzluk agrj sizi, tek zoruma giden insan dogurduhu evlada zulmeder mi ya, hem tuvalet sonrasi elinizi yikamayin hem uyarinca ben terbiyesiz olayim. Cocuklarim kiymetli, diyorum. Annem akillisi diyor ki benden sana tavsiye asla çocuklarını annenden one koyma 😂 herkesten de onde cocuklarim
Hadi zorlarına gitmesini geçtim de son sözü nedir ya. Anne olan anne olmanın en önde geldiğini daha iyi bilir. Ah çok zor. İnşallah bizler iyi anne baba olabiliriz 🤲🏻

Bugün ne garip gün yaa 🤦🏻‍♀️ kız sabah 5 te uyandı 9 a kadar uyumadı pışpış yapmaya kolumda hal kalmadı memelerde süt kalmadı 😤 sonra Bi kalktım karnımın içleri acıyor 🥺 rahim mi toplanıyor nedir içinden et eziği sanki. İnşallah bundan sonrası iyi geçer 🙏🏻
Oyle kuzum zor surecler 4.5 aya kadar böyle sonra bakmaya seyretmeye baslar nınnıden muzıkten anlar
Ben mesela bebegı kımseye veremiyorum tutamazlar dıe esım cok yabancı tutuyor alısması lazım kızımda bazı pozisyon tutyor ama tam bırakamıyorum ancak uyuttugumda bırakıp duş vs ıhtıyacları yapabiliyorum

Kızzlarr belimm ortasından dırek yarılacak artık bıan bıcak gırer gıbı oluyor kalıyorum
Bebegı alıp koyarken ya bıanda bı agrı tutulma gırerde cocuga zarar veırırmıyım dıe korkuyoum
Spınal olanlar hep mı böyle
Dıger dogum seklı olanlar ne durumda
Ben spinal oldum ama herhangi bir bel problemi oluşmadı bende. Emzirmeden ötürü ara ara sırt ağrılarım oluyor ama onlar da öyle dayanılmayacak gibi değil. Fizik Tedavi Doktoruna görünmende fayda var

Ben spinal oldum ama herhangi bir bel problemi oluşmadı bende. Emzirmeden ötürü ara ara sırt ağrılarım oluyor ama onlar da öyle dayanılmayacak gibi değil. Fizik Tedavi Doktoruna görünmende fayda var
Ayy dr lara gıdılecek gıbı kı ortalık hiç😑

Bugün ne garip gün yaa 🤦🏻‍♀️ kız sabah 5 te uyandı 9 a kadar uyumadı pışpış yapmaya kolumda hal kalmadı memelerde süt kalmadı 😤 sonra Bi kalktım karnımın içleri acıyor 🥺 rahim mi toplanıyor nedir içinden et eziği sanki. İnşallah bundan sonrası iyi geçer 🙏🏻
Aa dün gece benim 21 02 arası değil mi bu yaa 🤣 Bi biri sakinleştir uyut koy yerine hooop öbürü sonra hoop öbürü. Bu arada mama bakım saatleri gelmekte sürekli ben böylr Bi boomerang görmedim 🤣
Ölüm gibi bişey ama kimse ölmüyor🤣
Olabilirim o arada sık da emzirdim diyosun biliyosun emzirdilçe rahim kasılır muhtemelen ondan kaynaklıdır

Aa dün gece benim 21 02 arası değil mi bu yaa 🤣 Bi biri sakinleştir uyut koy yerine hooop öbürü sonra hoop öbürü. Bu arada mama bakım saatleri gelmekte sürekli ben böylr Bi boomerang görmedim 🤣
Ölüm gibi bişey ama kimse ölmüyor🤣
Olabilirim o arada sık da emzirdim diyosun biliyosun emzirdilçe rahim kasılır muhtemelen ondan kaynaklıdır
Kızzz bız 1 tane ıle zorlanıyoruz vallahı Rabbım sıze güç kuvvet versin inşallah 🤲 🥰

Helloo kuzularımmm 🥰 şu 8,5 aylık hamileliğine koronayı da sığdırdım ve yendiğim için kendimi tebrik ediyorum bitti bugün özgürüm artık 😂 kaldı son beş hafta 🤰🏻 Geliyor gelmekte olan…. sizi seviyore valla her bir tecrübeniz pırlanta değerinde benim gözümde 🥰
Gözun aydınnn kuzumm vadıresız atlattın sükür 🤲😍🤩🧿❤️

Kizlarrrr göz capaklanmasi var mi sizlerde de sag gozumuz ilik suyla pamukla siliyorum ama yine ayni oluyor annemde cay la temzleyelim diledi sizler naptiniz

X