2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bir tanesi oldu o da ligralı değildi ama beli önceden geniş oluyordu 😂😅 onu giydim ama bir tek olan o oldu 😅 Benim kilom sabit ya sürekli karbonhidrat aldığımdan olsa gerek. Gidip gelip kuru ekmek atıyorum ağzıma 😂😂😂 her akşam şerbetli tatlılar. Yemem berbat 😑 düzgün yemek çıkmıyor mutfaktan ne yapayım 🤓 göbek gitsin zaten kilom böyle idi onun derdinde değilim bende 🙄
Ahh bu mutfakçılar hiç bizi düşündükleri yok 😣

Kızlarr bana bi akıl verin nolur sütüm geliyor cocuga da bence yetiyor emiyor ucu yok diye silikon takmistm simdi ona alıstı hadi neyse dedim ama artk memeyi almak istemiyor silikonun ucuna toplaniyor ya süt onu cekiyor emme yok biberona koyup verince gayet guzel iciyor dr avebt kullan dedi sarilik var mamayla araya gir dedi enjektor damagina yara yapiyodu kullandm ama ona mi alisti anlamadm emmiyor cocuk sut akip gidiyor sizce napmaliyim ben zaten oyle bi tutuldu ki sirtim cocugu kaldirsmiyorum kucagims veriyorlar
Canikim eds yi duydum mu onu Bi denesen

Masajı baya hamur yoğurur gibi yapıyodu kuzum pinterest re baya teknik var biraz bak, korkuyosanda bişi olmaz kemiklerine falan gözümle gördüm şoka girdim çıkardığı küçücük bebenin gazına 😅
Bu haliyle şaşırıyoruz bizimkiler pat pat atıyor 😬

Kızlarr bana bi akıl verin nolur sütüm geliyor cocuga da bence yetiyor emiyor ucu yok diye silikon takmistm simdi ona alıstı hadi neyse dedim ama artk memeyi almak istemiyor silikonun ucuna toplaniyor ya süt onu cekiyor emme yok biberona koyup verince gayet guzel iciyor dr avebt kullan dedi sarilik var mamayla araya gir dedi enjektor damagina yara yapiyodu kullandm ama ona mi alisti anlamadm emmiyor cocuk sut akip gidiyor sizce napmaliyim ben zaten oyle bi tutuldu ki sirtim cocugu kaldirsmiyorum kucagims veriyorlar
Ay kuzum bilemedm ben hem emzik hem biberon hem meme hiçbirini reddettme durumu olmadı biraz iştahlı bebe ondan sanırm. Sırt tutulması emzirmeden kaynaklı sanırm dik duramıyorum ben hala doğumdan beri

Selam güzel anneler nasilsiniz demeye korkuyorum uykusuz bitkiniz:KK66: hepimizin ortak sorunu gaz ama ben 2 gündür kimyon çayı ile teselli etmeye çalışıyorum. Birde çok aşırı gaz olursa nurse Harvey damla aldım ondan veriyorum. ☺☺
Aleykümselam kuzum 🤗 öyle ya gaz yorgunuyuz 😬 bize kar etmedi o damlalar kimyon tane değilde toz içtim bir iki ama düzenli yapmadım açıkçası 😑

Ay kızlar kot pantolonlarımı giydim kapanmıyorlar canım sıkıldı 😐 sizde durumlar nasıl @tiny miracle nurselek nurselek gerçi Nurselek daha kırkı çıkmadı. Göbek kalça kısmı genişlemiş demek ki düzelir mi yaa. Kilo aynı ama vücut salmış göbek kısmı olunca düğmeler kavuşmuyor 😬
Bana oluyor eskiler. Belleri de kapanıyor. Ama ben kiloyu az almıştım zaten. Doğumdan sonra da vermiştim, hatta üstüne fazlasını da vermişim. Ama şu korse işine başlasam iyi olacak sanırım çünkü karnım çok yumuşak kaldı.

Bana oluyor eskiler. Belleri de kapanıyor. Ama ben kiloyu az almıştım zaten. Doğumdan sonra da vermiştim, hatta üstüne fazlasını da vermişim. Ama şu korse işine başlasam iyi olacak sanırım çünkü karnım çok yumuşak kaldı.
Ay bir bana olmuyor demek ki 😂 Ben eski kilomdayım ama cidden göbeğim kalmış baya desene 😅

O cümlenin sonundaki amaan la seni okadar iyi anladım ki.
Bişe desen diyemiyorsun koca insanlara laf mı anlatcan işte. Herşeyi eski zaman kafasıyla düşünüyor. Ben de 2 kere günde ve hiç sağlıklı değil normal yemekler. Hani düşünülmüş aman bu da güç verir süt yapar diye Bi düşünce sıfır. Kahvaltıyı geç yapıyoruz. Hadi onu hamilelikten benim yüzümden öyle alıştı kv dicem. Demesem kahvaltıya sadece peynir zeytin gibi 3 5 kahvaltılık koyacak. Anne ben doymuyorum bunlarla dedim en sonunda. Hani zengin çeşit kahvaltılık olsa amenna. Ben Bi katık arıyorum yanına ne bilim Bi gün omlet olur Bi gün haşlama Bi gün patates kızartması. Dememle yapıyor yani. E sen bana desteğe gelmişin sadece yemek işini ele almışın 3 aydır da bende. Yapmışken tam yapcan daha. Sonuçta ben kimseyi zorla getirmedim.
Valla kendim kendi dğzenimle kalmak istiyorum o yüzden Bi şekilde hallolur yani🙄
Benim kahvaltilarda böyle geçiyor 😂mutfaga girecek vaktim ve halim olmuyor zaten bişeyde diyemiyorum anneme söylüyorum ama k.v ye söyleyemiyorum hem süt vermemi istiyor hemde sabah akşam ayri ozensizlik sabir diyorum artık

Benim kahvaltilarda böyle geçiyor 😂mutfaga girecek vaktim ve halim olmuyor zaten bişeyde diyemiyorum anneme söylüyorum ama k.v ye söyleyemiyorum hem süt vermemi istiyor hemde sabah akşam ayri ozensizlik sabir diyorum artık
Ne istiyo ne istiyo. Pardon da süt verip vermeyeceğin ona mı kalmış. Te Allahım yaa bütün hepsine sinirleniyorum bak bugün

Aslında silikon uçta biberon gibi ama neden acaba 🙄 mama veriyor musun. Önceki sarılık değeri kaçtı kuzum
Inan anlamiyorum dedigin gibi biberonla ayni emiyorduda aslinda ama bence baska bi gariplik var mamayi dr ver sarilik olmasn hemen kesme dedi cunku guzel emiyordu ben vermiyordm simdi emmeyince ya sagdigimi veriyorum ya da 2 kez mama sarilik taburcu olurken 6ydi kontrolde gerek gormedi baslangic dedi ama uyandiramiyorm neler deniyorum yok buda beni korkutuyor yarin tekrar goturucem bakalim
Canikim eds yi duydum mu onu Bi denesen
Duydum ama cok derin bi bilgim yok siz bebekleri nasil uyandirirdiniz burnunu sıkıyorm yanaklari cenesi altini degistiriyorum topuguna vuruyorm yok iki mizildanip sonra hemen uykuya geciyor baska bir sorunumu var anlamiyorm cidden acaip yetersiz goruyorm kendimi

Şimdi mi yaşandı kuzum bunlar
1 hafta icinde yasandi, ve dun gittiler. Gittiler ve ben huzura kavustum. Hic umrumda degil uykusuzluk agrj sizi, tek zoruma giden insan dogurduhu evlada zulmeder mi ya, hem tuvalet sonrasi elinizi yikamayin hem uyarinca ben terbiyesiz olayim. Cocuklarim kiymetli, diyorum. Annem akillisi diyor ki benden sana tavsiye asla çocuklarını annenden one koyma 😂 herkesten de onde cocuklarim

X