2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yazdigin seyler birebir benim de dusuncem inan. Gittiler. Simdi bir baslarina evde ne yapacaklarsa yapsınlar artik. Bazi insanlar torun torun diye ölüyor, bizimkiler de tuvalette poposunu silip o elle gelip bebeleri öldürecek pislikten. Bi de hatali benim onlara gore. Evimi bana dar ettiler suratsizlik yaparak ya.
Ya bunları nasıl düşünemiyolar ya. Bak sabah da benim çocuklar durmadı arabaya koyup yanıma aldım kahvaltı yapcaz. kv kahvaltı hazırladı oğlu izin gününde ya çeşit bol tabi.
Neyse oğlan kustu yan yatyodu zaten elinde kendi peçetesi vardı dürük bak katlanmış kendi peçetesi sildi çat ağzının kenarını. Sürme onu anne dedim kalk ağız mendili getir dedim eşime de. Bu ne pis Bi hareket ya benim aklım almıyo. Tamam eskilerde bebekler okadar hassas yetişmezmş de şimdi öyle değil. Ben kılına tüyüne herşeyine dikkat ederken yavrularımın, bunlar mikrop saçıyor. Valla konuştukça sinirlencem ben ya

Ya bunları nasıl düşünemiyolar ya. Bak sabah da benim çocuklar durmadı arabaya koyup yanıma aldım kahvaltı yapcaz. kv kahvaltı hazırladı oğlu izin gününde ya çeşit bol tabi.
Neyse oğlan kustu yan yatyodu zaten elinde kendi peçetesi vardı dürük bak katlanmış kendi peçetesi sildi çat ağzının kenarını. Sürme onu anne dedim kalk ağız mendili getir dedim eşime de. Bu ne pis Bi hareket ya benim aklım almıyo. Tamam eskilerde bebekler okadar hassas yetişmezmş de şimdi öyle değil. Ben kılına tüyüne herşeyine dikkat ederken yavrularımın, bunlar mikrop saçıyor. Valla konuştukça sinirlencem ben ya
Sen ve benim konusacak cok seyimiz birikmis 😂 yemin ederim beni yardilar 2 haftada ya

Evet belki de baska sehirden geliyorlar evin icind3 surekli, bi de benden daha lohusalar, onlar oturdu ben ev supurdum kahvaltı hazirladim ya. Saka gibilerdi. Geldi gectiler cok sukur
Ahh canım ahh. Uzaktan daha iyi olur boşver sen ratlu gel misali. Kamerada görmek isterlerse görsünler. Sonuçta kendileri gitmek istemişler. Biraz gidişi hızlandırma sebepleri de annanen olmuş. Ama sen de birikmişsin sonuçta yapacak bişe yok. Kim olursa olsun empati yoksunluğu kaldırabileceğim bişe değil

Kırkı çıkmış ama bana kök söktüren bir oğluşun annesinden selamlar. Bugün 1 ayın ardından ilk kez kv sabah uyandığımızda evde yoktu. Eşim hastaneye giderken onu da götürdü rutin muayene için. Yarın dönüyor artık evine çünkü. Öğle arası geri getirecek.

İlk ke bebekle evde tek kaldım. Eşim bile yok yanımda. Anam bu çocuk durmuyor. Hep kucak istiyor. Ayağımda bile sallıyorum tınlamıyor anam bacım.

Emziriyorum uyumuyor. 10.00'da kalktı, saat 11.42 ve hâlâ uyumuyor. Bu hep böyle mi olacak aneyyy
Ben de sürekli hastane vs kızımı evde kv ye bırakmak durumunda kaldım. Kucağa fena halde alışmış gece de ful kv baktı gece ateşlendim narkozdan diye. Annem görmüş tüm gece ayakta salladı diyo bebek uyurken bile 😪 of anam of

O kadar hareket halindeydim ki hatta dogumun onuncu gunu ben hamile kaldigim kiloya döndüm 15 kilo gitmisti. nurselek nurselek Allahim sabir ver
Ben hamilelik öncesi kilomdan yarım kilo eksiktim doğum sonrası bi ara tartıldığımda🤭
Şimdi daha da gitmiştir eminim. Ama ben ev işi yapmadım Bi çamaşır attım asmayı falan da nadir yaptım. Daha yenilerde yapıyorum. Onu da, ben artık işimi gücümü yapabilirşm tek kalabilirim sinyali vermek için 😂😂

Benim tek dezavantajı ne biliyomusun. Uzakta olmaları. Normalde grldikleri zaman da 1 ay kalırlardı. Konusu yok ve ben de soramıyorum eşime. Bence daha kalıcı hissiyatım o yönde
En azından uzak bence uzakta olanlar şükredin 😅 benm evime anahtarla girilmeye çalışılıyor hala 🤢🤢🤢 gitme durumları asla yok yani

En azından uzak bence uzakta olanlar şükredin 😅 benm evime anahtarla girilmeye çalışılıyor hala 🤢🤢🤢 gitme durumları asla yok yani
Ayy hadiii. Başta anahtar vermişsin hata etmişsin kuzucum🤭
Ama sen bizim gibi şikayetçi değilsin en azından. Ya da ditayetin oraya da yansıyor bize yansıtmıyosun mi diyelim bilemedim 😂

Benim tek dezavantajı ne biliyomusun. Uzakta olmaları. Normalde grldikleri zaman da 1 ay kalırlardı. Konusu yok ve ben de soramıyorum eşime. Bence daha kalıcı hissiyatım o yönde
Esine sor ya nolcak sanki bizimkiler de uzakta aslinda kaynana hayatta gitmez ama okula giden cocugu felan var evde bekarlar var o yuzden kalamiyor sen sıkma canini cok zor yetismek yemeye hic firsat kalmiyor ben tek cocukla 1 haftada ortada kaldim ki sizler cok cok haklisiniz gercekten insallah bebislerin huylari azcik oturur da bizde rshatlariz biraz ne deyim

Ben hamilelik öncesi kilomdan yarım kilo eksiktim doğum sonrası bi ara tartıldığımda🤭
Şimdi daha da gitmiştir eminim. Ama ben ev işi yapmadım Bi çamaşır attım asmayı falan da nadir yaptım. Daha yenilerde yapıyorum. Onu da, ben artık işimi gücümü yapabilirşm tek kalabilirim sinyali vermek için 😂😂
Kız yapma bu banada bakar deyip daha cok kalmasn sonraa valla🤔

Ayy hadiii. Başta anahtar vermişsin hata etmişsin kuzucum🤭
Ama sen bizim gibi şikayetçi değilsin en azından. Ya da ditayetin oraya da yansıyor bize yansıtmıyosun mi diyelim bilemedim 😂
Anahtarı eşim vermiş. Acil durum olursa diye biz yokken yedek olarak. Kadın olayın farknda değil 🤧 annem aşırı kıl oldu bu süreçte nasıl katlanıyosun ya neler çekmişsn falan diyor 😅 dolduruşa geliyorm sanırm 👀

Anahtarı eşim vermiş. Acil durum olursa diye biz yokken yedek olarak. Kadın olayın farknda değil 🤧 annem aşırı kıl oldu bu süreçte nasıl katlanıyosun ya neler çekmişsn falan diyor 😅 dolduruşa geliyorm sanırm 👀
Dolduruyomu seni 😂😂
Ya belki de vardır bişe leri sen alıştın yok sayıyorsun normal karşılıyosun ya da pembe gözlüklerin var 😂😂

Cok ıyı bilirim o sınyalı 🤣

Ahh canım ahh. Uzaktan daha iyi olur boşver sen ratlu gel misali. Kamerada görmek isterlerse görsünler. Sonuçta kendileri gitmek istemişler. Biraz gidişi hızlandırma sebepleri de annanen olmuş. Ama sen de birikmişsin sonuçta yapacak bişe yok. Kim olursa olsun empati yoksunluğu kaldırabileceğim bişe değil
Kesinlikle, umrumda degil, silerim herkesi beni geren. Destek lazimken yanimda degiller domuz gbi evde oturdular, kocama 2 kelam etmediler. Doğumdan beri ilk kez oglen uyudum 2 saat, ve evde 3 bebisim var. Evde yetiskinler varken uyuyabilmem gerekiyodu ama gönül yapmaya calismaktan telef oldum artik.

Ben de verdim vala o sinyali, evimde huzur istiyorum ya 😂

Dolduruyomu seni 😂😂
Ya belki de vardır bişe leri sen alıştın yok sayıyorsun normal karşılıyosun ya da pembe gözlüklerin var 😂😂
Annem biraz dolduruyo beni sanırm😅 ne güzel gelmiyordu kızmıstı bana öpme dedm diye. Şimdi bu kanama muhabbeti olnca hemen geldiler ilk gün pek konusmadm da sonra konustm yavas yavas bişi sorunca. Hep trip at git hem de hastalk muhbbaeti olnca gelip konusmanın ugramanın manası ne. Hoş kızması işime geliyor çnkü cocuga istmediğim şeyler yapıyor deli oluyorum. Ellerini tutup kaldırıyo, ayaklarının üstüne batırıyor hadi bas kızım diyo, eline oturtur şekilde tutuyo, sürekli sallıyor çocuk dursa bile, gecen gün cocuk kucagına telefonunu bbeğin üstüne bırakmıs anlık snaırm ama aşırı sinir oldm, dün gece mama vermıs ve sıcakmış aldığı an çığlık atarak ağlamıs annem koşmuş bi baktm mama sıcaktı bileğime döktm yandı diyo cocugumn ağzı yanmıs yaaa bi de aa ne ara ısınmıs o su demiş 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 böyle böyle şeyler sürekli sinirlerim tepemde onlar gelince. Bir de sürekli karnını ovalıyolar en sevdikleri şeymiş herşeyleri batar halde şuan. Daha saymadıfm bir sürü şey var. Emziği çeşme suyunda yıkayıp vermesi mesela 🤧🤧🤧

Kızlarım bu arada dikiş yerlerimde minik minik beyaz bantlar vardı. Dr bana bunlar kendi kendine düşer dedi ama hiç düşmedi elimle çekmeye çalştım baya yapışıktı korkmustm acıkcası. Onca yıkandım sabunladm orayı ama hiç çıkmadı. Dün operasyonda onları çıkarıp sterillemişler o bölgeyi ay öyle mutlu oldm ki şuan orda hiçbişi yok ve baya gecmıs sadece bir çizgi gibi bişi var düzleşmeye baslamıs karnımın katlı durması içimi gıcıklatmıştı orası düzleşecekmiş yani sevindm 😅 sevincimi paylaşayım dedm sznle de 😅

Kızlarım bu arada dikiş yerlerimde minik minik beyaz bantlar vardı. Dr bana bunlar kendi kendine düşer dedi ama hiç düşmedi elimle çekmeye çalştım baya yapışıktı korkmustm acıkcası. Onca yıkandım sabunladm orayı ama hiç çıkmadı. Dün operasyonda onları çıkarıp sterillemişler o bölgeyi ay öyle mutlu oldm ki şuan orda hiçbişi yok ve baya gecmıs sadece bir çizgi gibi bişi var düzleşmeye baslamıs karnımın katlı durması içimi gıcıklatmıştı orası düzleşecekmiş yani sevindm 😅 sevincimi paylaşayım dedm sznle de 😅
Kuzum benim yaaaa kıyamam sanaaa sağlık sorunuyla mı uğraşcann kv yle mi hğraşcann bebeyle miii iyi sabrediyosun ben delirmiştim şimdiyee herkesle kavga ederdim canımla mı uğraşcam sizlemi diyeee 😡 geçicek ama hepsi inşallah sen çok çok güçlüsünn 🤲

X