2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Abv o gazın 🤭😂😂
Bugün izin verdiler Bi yağladım Bi masajladım ikisini de. Ama yok Geçcek bişe değil bu yaa. Ben kimyon falan içmiyo9da. Rezeneli çay içiyorum içinde e kimyon da var herşey var mecitefendinin. Bebelere damlalar ama yok abi geçmiyo. Allah sabrımızı bol ersin hep onu diyorum. Doktor bana 4.ay dedi ozamanı bekliyorum 😂😂

Işimiz zor, ağladıkça çaresiz hissediyorum, ne yapacağımı bilemiyorum.
Akşam 8 30 da başladı gece 2 buçuğa kadar ağlıyor, sadece memeyle susturabiliyoruz o da her zaman değil, meme de bi yere kadar saatlerde emince hal kalmiyo.
40 i geçince düzelir diyenler var bi umut Allah yardımcımız olsun .
Kızlar ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım hiç yanlız kalayım diye bakmayın ben yanlızım kimse yok cildiricam mama almiyor zorla zorla iciriyorum sadece memede uyusun istiyor ne WC gidebildim ne su icebildim saatlerdir kucağımda bıraktığım an ağlıyor sanki biryeri ağrıyor gibi çok şükür gazı yok sağlığı yerinde ama yanlizlik çok zormus 40 ima kadar biri olsaydı ne gece ne gündüz uyku yok canı sağolsun ama beni bugün aşırı yıprattı lohusa depresyonuna giricem yakındır..😭😔
Kızlar çıktım kontrolden.
Bugün 17+4.
Bebeğim 18cm 225gr ve bu sefer kesin söyledi, erkek. 🥰
Kanama alanı falan tamamen bitmiş, rahim ağzı kapalı.
20-24 haftalar arası randevu alıp detaylı ultrasona gidicem.
Sonuçları doktora göndericem, gerekirse çağıracakmış.
Birkaç doktor ismi önerdi.
Anadolu yakasında Zeki Şahinoğlu, Melih Atahan Güven,Mehmet Uludoğan.
Avrupa yakasında da Recep Has.
Mehmet Bey en iyisidir dedi.
İlaçlarım Oksapar, Prilam, ReGenesis ve Devit-3.
Haberler bu kadar. 🥰
Detaylı ultrason için başka doktor tavsiyesi olan var mı?
Maşallah pasamiza ins ayrintiliyi da atalttin mi çok şükür bütün ilaçlar sana bebeğe can olsun kan olsun şifa olsun🥰🥰😍😍

Kızlar ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım hiç yanlız kalayım diye bakmayın ben yanlızım kimse yok cildiricam mama almiyor zorla zorla iciriyorum sadece memede uyusun istiyor ne WC gidebildim ne su icebildim saatlerdir kucağımda bıraktığım an ağlıyor sanki biryeri ağrıyor gibi çok şükür gazı yok sağlığı yerinde ama yanlizlik çok zormus 40 ima kadar biri olsaydı ne gece ne gündüz uyku yok canı sağolsun ama beni bugün aşırı yıprattı lohusa depresyonuna giricem yakındır..😭😔

Maşallah pasamiza ins ayrintiliyi da atalttin mi çok şükür bütün ilaçlar sana bebeğe can olsun kan olsun şifa olsun🥰🥰😍😍
Kuzum kıyamam ben sana yaaa dua oku bol bol ya da aç okunsun evdee kuzum sakinlersiniz ikinize de iyi gelir belki 😔 sen çok güçlü bi annesin unutmaaa 😻💪

Kuzum kıyamam ben sana yaaa dua oku bol bol ya da aç okunsun evdee kuzum sakinlersiniz ikinize de iyi gelir belki 😔 sen çok güçlü bi annesin unutmaaa 😻💪
Aynen netten açıyorum kuran oturup dinliyorum yoksa saatlerce aglayasim var çok şükür güçlüyüm de arada geliyorlar bana😃ama inan ki hiç değilse bir gün iki gün biri yanımda olsa böyle olmazdık neyse geçti şükür bugünler geçecek ins kızımla oyun oynadığım günleri bekliyorum 😍🥰

Kuzum benim Rabbim yar ve yardımcın olsun. Gün gelip dönüp baktığında ne kadar güçlüymüşüm diyeceksin. Normalde yalnızlık severim ama bebek eğer huzursuz bir bebekse insan şaşkın oluyor ve ihtiyaç duyuyor gerçekten. Yine de yalnız başarmanın tadı başka. İnşallah geçecek bu günler 🤲🏻🌸

Herkes benim geldiğim noktaya gelmiş sanırım gaz konusunda 😬 En erken tecrübe eden ben oldum ve çare bulamadık kızlar. Bende alerjiden şüphe ettim senin gibi Ayceeeee Ayceeeee ama üç aydan önce alerji demek pek mümkün değilmiş. Zaten tespiti zor kanlı sümüklü kaka en spesifik belirtisi ya da sivilce değilde egzama gibi döküntüler. Dün yine doktoru aradım amansız ağlıyor benim oğlanlardan biri bitkisel kimyasal ne bulduysan dene dedi 😅 çetrefilli bir konu yapacak bir şey yok dedi açık açık. Perişanım benim ilk haftadan başladı ve ikisi de öyle sadece biri biraz daha fazla. Giderekte arttı öyle olunca beslenmesi de kötü hal aldı kendini kasmaktan mama meme hepsini genzine kaçırıyor ve bir de öyle panik yaşıyoruz nefessiz kalıyor ☹️☹️☹️ Perişan haldeyiz. Sonra yemekten tiksiniyor öyle olunca dik tut yok acıkmadan ver bilmem ne denemediği yol kalmadı illa genzine kaçırıyor ıkınmaktan. Sürekli sancı çekiyor çekmediğinde yorgun düşüp uyuyor uyanıksa ağlama ıkınma seanslarında eee o arada yemek veriyorsun zaten. Kötü durumdayız bizim ki anlatılmaz 🤦🏻‍♀️

Allah yardımcımız olsun 🤲
Ne yapacağımı bilemedim

Canım Elifimm30 Elifimm30
Bende yanlızım ilk hafta eşim evdeydi şuan tekim, dediğin gibi tuvalete bile gidemiyorum, geçecek bu günler Sabredecez, sana önerim hergün 1 cüz hatim olarak açıp dinleyin bebeğinle, Bende eğer uyursa odadan çıkarken cüzü açıp dinletiyorum.
Eşim eve gelince bebeği ona verip akşamları 1 saat uyuyorum. Onun dışında uyku yok.

Hadiii maşallah hayırlı olsunnnn geliyor aslan parçasııııı 🧿🥰💕 detaylıya ben rıza madazlı ya gittim baya pahalıya, @angelbabygirl gitmiş aynı hocaya cerrahpaşa da (yerini yanlış hatırlamıosam ) 😂 ama işin üstadlarından 👍
Çok teşekkür ederim canım, evet sizin aranızdaki muhabbeti hatırlıyorum. 🙈
Ay dün gibi geldi.
Acaba bundan sonra da zaman çabuk geçer mi? 😉

Canım 1,5lt lik su alın, hep yanında olsun.
Su içecen ki süt olsun.
Banyonun kapısını açık bırakıp mecbur gidicen. Yapacak bir şey yok.
Eminim zordur. Allah kolaylık versin.
Hiç böyle gelip sende kalabilecek kuzen falan yok mu?
1-2 saat bile oyalasa uyursun aslında.
Amin canım, inşalah. 🙏
Çok teşekkür ederim. 🥰

Kuzum benim Rabbim yar ve yardımcın olsun. Gün gelip dönüp baktığında ne kadar güçlüymüşüm diyeceksin. Normalde yalnızlık severim ama bebek eğer huzursuz bir bebekse insan şaşkın oluyor ve ihtiyaç duyuyor gerçekten. Yine de yalnız başarmanın tadı başka. İnşallah geçecek bu günler 🤲🏻🌸
Aynen cnm arada biraz nefes almak istiyir insan bu günüme çok şükür gerçi ☺️
Canım Elifimm30 Elifimm30
Bende yanlızım ilk hafta eşim evdeydi şuan tekim, dediğin gibi tuvalete bile gidemiyorum, geçecek bu günler Sabredecez, sana önerim hergün 1 cüz hatim olarak açıp dinleyin bebeğinle, Bende eğer uyursa odadan çıkarken cüzü açıp dinletiyorum.
Eşim eve gelince bebeği ona verip akşamları 1 saat uyuyorum. Onun dışında uyku yok.
Bende kuran açıyorum kızımda bende dinliyoruz çok şükür rahatlatıyor insanı aynen benimde eşim bir hafta benimleydi şimdi bende tekim rabbim yardimcimiz olsun ,☺️
Canım 1,5lt lik su alın, hep yanında olsun.
Su içecen ki süt olsun.
Banyonun kapısını açık bırakıp mecbur gidicen. Yapacak bir şey yok.
Eminim zordur. Allah kolaylık versin.
Hiç böyle gelip sende kalabilecek kuzen falan yok mu?
1-2 saat bile oyalasa uyursun aslında.

Amin canım, inşalah. 🙏
Çok teşekkür ederim. 🥰
Ah cnm ahh iş başa düşünce kimseler bulamazsın ablam var kizkardesim var ama o kadar kizkardesim üç çocuğu var o gelemez malum ablamın çocukları büyük ama oda hastayım halim yok diyor aslında yeğenim gelse 26 yaşında o bile yeter ama işte oda bahane buluyor görümcem işten izin alamadı kala kaldım tek ins geçecek biliyorum ama bu günleri unutmayacagim bir çok kişiye bu günleri hatırlayacağım 😡

Gazlı bebe analarının çoğu bebeklerine inat der. Ağlıyo mu seninki de mi gazlı yoksa zeynoşum 😐
Ya evet biseyde yemiyorum bu cocuga ne gaz yapiyo anlamadm yemek yemeye firsat bile olmadi aksam annem hazirladi öyle yedim valla ikiz analarinin onunde saygiyla egiliyorum gerecekten🤭memeyi tutacak ama o kadar samci geliyo ki ayaklarini ceke ceke icli icli agliyor hastanede duzeni daha iyiydi 2 gun boyunca eve geldik cocuk degisti birazda ev kalabalik huzursuz mu oldu anlamadm

Önceki gün sancılarım ve karnımda sertleşme oldu. Dün sabah tedbiren kontrole geldim ve rahim ağzımda yumuşama olmuş. Yatış verildi. Dün eşimin testi pozitif benimki negatif çıktı. Onu eve gönderdiler. Tek kaldım. Sayamadığım kadar serum, iğne, fitil, ağızdan ilaç, nst... Sancılar azaldı, bu sabah çıkarsın diyorlardı. Bugün başka bir doktor geldi ve kalıyorum çünkü sancılarım azalmış evet ama bunlar ilaçların etkisiyle olmuş. Dolayısıyla etki geçince tekrar edebilirmiş. bunu anlamak için bugün de serum vereceklermiş ve nst takibi yapılacakmış. sancılar devam ederse ağızdan ilaç başlayacakmış. o ilaçla takip etmeye devam edeceklermiş. sancılar devam etmezse belki yarın çıkarırlarmış ama pazartesiye kadar kalmam gerekebilirmiş. Nolur bize dua edin. Eşimde de bende de hiçbir belirti yok. Bir karışıklık mı oldu diye akşam başka yerde test verdi. Bu akşam çıkacakmış. İnşallah negatiftir ve yanıma gelebilir. Benim de sancılar tamamen kesilir ve eve gönderirler inşallah yarın. Artık neye üzüleceğimi şaşırdım
Cnm yaaa çok çok geçmiş olsun..inşallah kısa sürede düzelir de çıkarsın hastaneden😞
Eşinin de pozitif çıkıp yalnız kalman kötü olmuş allahtan seni pozitif değilsin deyip iyi yönünden bakalım🙏🏼
Hastane ye yanına gelebilecek biri yok mu.psikolojik olarak kendini daha iyi hissederdin.. Allah yardımcınız olsun..🙏🏼

X