2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım hiç yanlız kalayım diye bakmayın ben yanlızım kimse yok cildiricam mama almiyor zorla zorla iciriyorum sadece memede uyusun istiyor ne WC gidebildim ne su icebildim saatlerdir kucağımda bıraktığım an ağlıyor sanki biryeri ağrıyor gibi çok şükür gazı yok sağlığı yerinde ama yanlizlik çok zormus 40 ima kadar biri olsaydı ne gece ne gündüz uyku yok canı sağolsun ama beni bugün aşırı yıprattı lohusa depresyonuna giricem yakındır..😭😔
Ahh cnm ya gerçekten çok zor.ne kadar güçlüsün ki tek başına bir şekilde halledebilyorsun🙏🏼 Geçecek bu günler inşallah..

Kızlar ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım hiç yanlız kalayım diye bakmayın ben yanlızım kimse yok cildiricam mama almiyor zorla zorla iciriyorum sadece memede uyusun istiyor ne WC gidebildim ne su icebildim saatlerdir kucağımda bıraktığım an ağlıyor sanki biryeri ağrıyor gibi çok şükür gazı yok sağlığı yerinde ama yanlizlik çok zormus 40 ima kadar biri olsaydı ne gece ne gündüz uyku yok canı sağolsun ama beni bugün aşırı yıprattı lohusa depresyonuna giricem yakındır..😭😔

Maşallah pasamiza ins ayrintiliyi da atalttin mi çok şükür bütün ilaçlar sana bebeğe can olsun kan olsun şifa olsun🥰🥰😍😍
Ah canım benim ben tek baktığımdan kimsenin olmasına gerek yok diyordum. Sen destek alıyorsan reddetme tabi yabrum.
Ama üzülme de bak inan hepimiz öyleyiz i. Yer yer ağlıyoruz. Çaresiz kalıyoruz sürekli. Yetemiyoruz. Leş gibiyiz. Terliyiz. Kusmuk kokuluyuz. Ve evet biz de yer yer tuvalete bile gidemiyoruz. Hele bazan ikisi birden basıyo yaygarayı 2 dakika hiç bişe yapmıyorum mal gibi duruyorum ne yapacağımı şaşırıp. Hepsi Geçcek herşey onlar için değilmiydi bu zorlu yollar. Allah bize en başta güç kuvvet sonra da bolca sabır versin. Bizim de güzel günlerimiz gelecek elbette 1

Çok teşekkür ederim canım, evet sizin aranızdaki muhabbeti hatırlıyorum. 🙈
Ay dün gibi geldi.
Acaba bundan sonra da zaman çabuk geçer mi? 😉
Kuzum geçicek inşallah detaylıyı da atlatın hem de nasıl geçicek kime benziyo ismi ne olsun falan ooo 😍 yok inciğiydi cinciğiydi enee bak geldim ben de 34. Haftaya nasıl geçti son iki ay bilmiyorum diyodum oo kızlarla aramda çok var herkes doğurdu nerdeyse bak 😅 size de öyle olcak zamanında inşallah 🥰🧿🤲

Bilmiyorum canim ya olabilir dün gece bacaklarını içe çekiyordu kakasini yapinca rahatladı .bazende sütüm yetmiyor ozellikle geceleri tükeniyor sanırım midesine ufacik boşluk kalsin uyumuyor mama yapıyorum
Yavrum benimkiler bütün gece uyumadığı ya da bütün gündüz uyumadığı oluyor 😑 gaz sancısı var ondan senin bebeğin de böyle durumu olabilir mi

Yanımızda birilerinin destek vermesi önemli fakat lohusalik kafasi midir nedir bilmiyorum bana bazen batıyor bugun ilk defa tek başıma deneyeceğim

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Kaç haftalık hamilesin? Yanına gelebilecek kimse yok mu çevrende en azından yanına gelseler kendini daha iyi hissedersin psikolojik olarak
Cnm yaaa çok çok geçmiş olsun..inşallah kısa sürede düzelir de çıkarsın hastaneden😞
Eşinin de pozitif çıkıp yalnız kalman kötü olmuş allahtan seni pozitif değilsin deyip iyi yönünden bakalım🙏🏼
Hastane ye yanına gelebilecek biri yok mu.psikolojik olarak kendini daha iyi hissederdin.. Allah yardımcınız olsun..🙏🏼
Ben de pozitife dönersem kimseye bir şey bulaştırmayayım diye kimseyi istemedim. Eşimde de bende de hiçbir semptom olmadığı ve riskli hiçbir ortama girmediğimiz için biz şüphelendik sonuçtan. Eşim dün akşam başka bir hastanede test verdi tekrar. Bu akşam negatif çıktı, yanıma geldi. Kesintisiz serum, iğne, ilaç ve fitillerle sancıyı şimdilik durdurabildiler çok şükür ama takip altında olmamı istiyorlar çünkü nst'de çıkmasa çoğu sancıyı hissetmiyordum. Evde de anlamam mümkün değil. Bir de tüp bebek olduğu için riske atmak istemediler sağ olsunlar. 34 hafta bugün bitti. İnşallah bir ay daha dayanabilir içeride

Yanımızda birilerinin destek vermesi önemli fakat lohusalik kafasi midir nedir bilmiyorum bana bazen batıyor bugun ilk defa tek başıma deneyeceğim
Merhaba, doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum ama sen mi yazmıştın daha önce geçirdiğin ameliyatlardan dolayı yapışıklık riski varmış diye. Bu sezaryende mi yoksa normal doğumda mı sıkıntı çıkarırmış? Bir de öncekiler ne ameliyatıydı sakıncası yoksa sorabilir miyim?

Aynen cnm arada biraz nefes almak istiyir insan bu günüme çok şükür gerçi ☺️

Bende kuran açıyorum kızımda bende dinliyoruz çok şükür rahatlatıyor insanı aynen benimde eşim bir hafta benimleydi şimdi bende tekim rabbim yardimcimiz olsun ,☺️

Ah cnm ahh iş başa düşünce kimseler bulamazsın ablam var kizkardesim var ama o kadar kizkardesim üç çocuğu var o gelemez malum ablamın çocukları büyük ama oda hastayım halim yok diyor aslında yeğenim gelse 26 yaşında o bile yeter ama işte oda bahane buluyor görümcem işten izin alamadı kala kaldım tek ins geçecek biliyorum ama bu günleri unutmayacagim bir çok kişiye bu günleri hatırlayacağım 😡
Lazım olunca kimse bulunmuyo, di mi? 😔
Ah canım, Allah seninle beraber.
Bol bol dua et, Kur’an okuyamasan da şimdilik açıp dinleyin evde.
Keşke elden bir şey gelse.

İstanbul’da fiyatlar buraya göre iyi gerçekten.burada çok perinatolog yok.bir doktoru aradım 1200 dedi ya ona gideceğim yada araştırmada radyoloğa karar verme aşamasındayım🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
Çokmuş gerçekten, ben daha karar veremedim. Burda kaç oldu acaba?

Kuzum geçicek inşallah detaylıyı da atlatın hem de nasıl geçicek kime benziyo ismi ne olsun falan ooo 😍 yok inciğiydi cinciğiydi enee bak geldim ben de 34. Haftaya nasıl geçti son iki ay bilmiyorum diyodum oo kızlarla aramda çok var herkes doğurdu nerdeyse bak 😅 size de öyle olcak zamanında inşallah 🥰🧿🤲
Evet di mi canım, daha yapılacak o kadar çok şey var ki.
Detaylıdan sonra alışveriş falan geçer zaman heralde. 🥰

Merhaba, doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum ama sen mi yazmıştın daha önce geçirdiğin ameliyatlardan dolayı yapışıklık riski varmış diye. Bu sezaryende mi yoksa normal doğumda mı sıkıntı çıkarırmış? Bir de öncekiler ne ameliyatıydı sakıncası yoksa sorabilir miyim?
Sezeryanda sıkıntı olabilecegi bagirsaklarimin rahmime yapışık olma ihtimalinin olduğunu söyledi dr ama yaptığı çatı muayenesinde normal dogumada uygun bulmadi tercihini kendin yap dedi ben sezeryani tercih ettim çok şükür sıkıntı olmadi

Sezeryanda sıkıntı olabilecegi bagirsaklarimin rahmime yapışık olma ihtimalinin olduğunu söyledi dr ama yaptığı çatı muayenesinde normal dogumada uygun bulmadi tercihini kendin yap dedi ben sezeryani tercih ettim çok şükür sıkıntı olmadi
Gelmiş geçmiş olsun. Allah bağışlasın, sağlıkla analı babalı büyüsün 🙏 Benimki zaten ters durduğu için sezaryen gibi görünüyordu da şimdi erken gelmeye çalışınca bir panik oldum. Doğumu pek konuşmamıştık daha. İki tane laparoskopik over kisti ameliyatım var benim de. Yapışıklık olmuş olabilir demişlerdi o zaman ama sonrasında ultrasonda falan öyle bir şey görülmedi tabii. Var mıdır bilemiyorum

Kızlar çıktım kontrolden.
Bugün 17+4.
Bebeğim 18cm 225gr ve bu sefer kesin söyledi, erkek. 🥰
Kanama alanı falan tamamen bitmiş, rahim ağzı kapalı.
20-24 haftalar arası randevu alıp detaylı ultrasona gidicem.
Sonuçları doktora göndericem, gerekirse çağıracakmış.
Birkaç doktor ismi önerdi.
Anadolu yakasında Zeki Şahinoğlu, Melih Atahan Güven,Mehmet Uludoğan.
Avrupa yakasında da Recep Has.
Mehmet Bey en iyisidir dedi.
İlaçlarım Oksapar, Prilam, ReGenesis ve Devit-3.
Haberler bu kadar. 🥰
Detaylı ultrason için başka doktor tavsiyesi olan var mı?
Oooo ben kacırmısım kendı telaşımdan 🤭
Kuzumm cok şükür gözün aydınn
Masallah Rabbım saglık la tamamlatsın 🥰🤲🤩❣️

X