2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

1 saat mi? 😳 yani benim en az yarım saat sürer.
Tamam canım, karar verip hemen alayım randevu.
Bir saat kuzum ikiz olunca arayada sıkıştıramadılar neyseki yer bulabildim. Tek gebelik için yarım saat demişlerdi ücretide yanlış hatırlamıyorsam tek gebelikte taksitli 600 peşin 550 ydi ama belki şimdi değişmiştir

Bir saat kuzum ikiz olunca arayada sıkıştıramadılar neyseki yer bulabildim. Tek gebelik için yarım saat demişlerdi ücretide yanlış hatırlamıyorsam tek gebelikte taksitli 600 peşin 550 ydi ama belki şimdi değişmiştir
Teşekkür ederim canım🙏
Eminim artmıştır, muayene ücretlerine bile yüzde 30’a yakın zam geldi. 🙈

Aynen dediğin gibi kuzum hiç birşey fayda etmiyor şimdi eşim eczaneden biogaia almış birde gaz oluşumunu önleyici relactax diye bir damla almış inşallah iyi gelir 🤲🏻
Yediğime içtiğimdde çok dikkat ediyorum gaz yapıcı şeylerden elimden geldiğince uzak duruyorum ama yinede oluyo 🤦🏻‍♀️
Bunu çekeceğiz yani bebekler de çekecek damlalar kesmiyor sadece azaltır bence. Allah beterinden korusun ne diyelim sağlık olsun

Abv o gazın 🤭😂😂
Bugün izin verdiler Bi yağladım Bi masajladım ikisini de. Ama yok Geçcek bişe değil bu yaa. Ben kimyon falan içmiyo9da. Rezeneli çay içiyorum içinde e kimyon da var herşey var mecitefendinin. Bebelere damlalar ama yok abi geçmiyo. Allah sabrımızı bol ersin hep onu diyorum. Doktor bana 4.ay dedi ozamanı bekliyorum 😂😂
Ayy sende de mı 😑😬 bama da 3 ay ıdare edıcen dedı

Benim kız ağız yoluyla gazını çıkarıyor, popodanda sürekli pirt pirt atiyo ama
Hep sancılı . Kakasini yapmiyo diye sancılı dedim ama dün kakasini yaptı onun üzerine saatlerce sanci çekti yine
Ben de bakliyat yemiyorum
Yoğurt yiyordum bi süre yemeyeceğim,
Amannn bi elma yiyordum😮
Elma da mi gaz yapiyo ,eee hangi meyveyi yicez🙄
Muz 🤣

Off kızlar yaaa
Aylar oncesı hazırladığım hastame odasında cekık yaparız deyıp dantel bıle dııktırdım bebegın tulumunu bulamıyorum sinir oldum
Hastameden gelınce valızı bosalttılar ama tulum nerde 2 ablama sordum yok buhuk kız yanımda oda vardı ogun en sacma yerlere bıle baktık yokk
Dolabını doktum yerlestırıdım yok
Dunden berı evde masa hazırladım süsleme vs evde cekım yapalım dedık tulumu yokkk kafayı yıcem nere gıder arkadas
Elımı cektım evden dogru duzgun esyalarımı bulamıyorum kii

Kizlar gaz icin sunu al demişti ablam ama ise yarar mi bilmiyorum fiyati pahali cunku el de kalirsada sıkıntı 🤷🏻‍♀️

Kızlar çıktım kontrolden.
Bugün 17+4.
Bebeğim 18cm 225gr ve bu sefer kesin söyledi, erkek. 🥰
Kanama alanı falan tamamen bitmiş, rahim ağzı kapalı.
20-24 haftalar arası randevu alıp detaylı ultrasona gidicem.
Sonuçları doktora göndericem, gerekirse çağıracakmış.
Birkaç doktor ismi önerdi.
Anadolu yakasında Zeki Şahinoğlu, Melih Atahan Güven,Mehmet Uludoğan.
Avrupa yakasında da Recep Has.
Mehmet Bey en iyisidir dedi.
İlaçlarım Oksapar, Prilam, ReGenesis ve Devit-3.
Haberler bu kadar. 🥰
Detaylı ultrason için başka doktor tavsiyesi olan var mı?
Hadiii maşallah hayırlı olsunnnn geliyor aslan parçasııııı 🧿🥰💕 detaylıya ben rıza madazlı ya gittim baya pahalıya, Labellaaa Labellaaa gitmiş aynı hocaya cerrahpaşa da (yerini yanlış hatırlamıosam ) 😂 ama işin üstadlarından 👍

Kuzum neyle koyuyorsun buzdolabına. Ben poşetlere koyup ml ini üzerine yazıyorum. Ne kadar kullanıvaksam biberonda birleştirip sıcak suyun içerisine de biberonu oturtuyorum.benmari usulü yani. Bol bereketli olsun inşallah 🤗🤲🏻
Daha ilk defa sagdim 20 20 koydum biberona bebeis cok iant emmiyor hemen enjektore cekip onu veriyorum baru artacak emse ama hayatimfa boyle inat cocuk gormedim ya🙄

Aynen yavrum öyle imiş. Ben hiç sağıp koyamıyorum ya 🙄 içiyorlar sadece taze taze 😅🤣 sağacak süt olmuyor. Nadiren sağdığımı da hemen birkaç saat içinde veriyorum
Benimde cok oldugundan degil canim keske taze emse daha güzel emmiyor basiyor yaygarayi ucu yok silikon takiyorum onu mu sevmiyor anlamadm bari sagio vereyim dedim onu aliyor Allah tan

X