2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bugun benım dr da 3 ay cekıceksın dedı

Valla kurbanlik koyun gibiydim inan belime baktı igne nasıl girer diye boynuma bakti entubasyon nasil olur die ikisinden de korkutup önceligimiz spinal oldun dedi ve gitti
Hiç korkma kuzum inan en kolay aşaması o belki de bana göre en zoru çıktıktan sonra hareket edememek kendi başına yatıp kalkamamak ve wc ye çıkmak. Bebeklerle ilgilenmek istiyorsun ama o hareket kısıtı kendi can derdine kalmak psikolojik olarak yıpratıyor. Ameliyat Allah ın izni ile sıkıntısız geçer inşallah düşünmemeye çalış

Ewet alıyordum bundan benım buyuk kızım dedı
Sen bize yolculuk ıcın almıstı bı daha alma onu verırım bem dıe

Yaa cok sagol valla icimi rahatlattiniz böyle kadında bir surat vardı valla sunu hissedicen bunu hissedicen diye nasil korktum anlatamam insallab sag salim hayirlisiyla dediginiz gibi atlatirim bnde insallah
Kız bana sakinleştirici de yapmışlar ya ben hiç anlamadım heyecanla merakla birlikte. Ameliyat ekibi iyiyse hele hiç anlamıyorsun

Memurlar olarak enflasyonun altında ezildik kızlar. Gerçekten evveli memur maaşı asgari ücretin 3 katı iken. Adaletsiz verilen zam oranıyla neredeyse asgari ücretle eşitlendik. Hayırlı uğurlu olsun. %30.5
Enflasyon her koşulda sabit gelirliyi vuruyor yavrum. En son gelecek ay maaş alacağım için elde maaşta olmayınca hiç haberim yok zam oranı kaç belli mi

Ben senin doktordan bir şey anlamadım ya. Doktor haftada 250-300 yeterli dedi sana bakınca bizimkiler hiç gelişmiyor tartıya gitmedik ama en son gittiğimizde öyle söyleyip yeterli demişti. Sen böyle diyince üzülüyorum bende. Pek iştahlı değil kuzularım da.

Ayy valla buna da sükür dedim ne yalan söyleyim hic yoktan iyidir gözüyle bakıyorm zam yapmayıp herseye zam gelse daha beter olurduk ha yeter mi yok ama buna da sükür
Cnm Çarşamba geliyor demekki bizim grubun minigisağlıkla gelsin sen anestezi Dr una takılma boynu kısa ne demek ya saçmalamış güzelce sağlıkla o anları yasa tadini çıkar

Ben bıraktım sağa sola yatırmayı kendileri çeviriyor istediği yöne. Benim yatırdığım gibi durmuyorlar artık. Düz yatırıyorum onlar kafayı hemen sağa ya da sola çeviriyor kafaları arkaya uzun oldu seyahat yastığı ile bir kaç saat yatırıp düzelsin diye bakıyoruz

Valla bende onun yalancısıyım 2 hafta once gıttıgımdede begenmedı alt sıralardan ılerlıyor dıo cocuk haftalık 1 kılo mu alcak 300 gr yetmıyor mu anlamadım hayır bende bu sefer ek bıseyelr yapasım gelıyor o öyle deyınce

Kızlar mama ve memeyi ne sıklıkla veriyorsunuz
Ne zaman isterlerse veriyorum ama en başlarda ortalama iki buçuk saatte bir veriyorduk canım. Sadece meme veriyorsan iki sadece mama veriyorsan üç saatte bir beslemek yeterli imiş kuzum. Şimdi artık onlar nasıl isterse öyle yapıyorum. Çünkü uykuları yok yavrularımın uykuya dalarlarsa uyanana kadar kaldırmıyorum ç

Yaa cok sagol valla icimi rahatlattiniz böyle kadında bir surat vardı valla sunu hissedicen bunu hissedicen diye nasil korktum anlatamam insallab sag salim hayirlisiyla dediginiz gibi atlatirim bnde insallah
Ben doğum gunu genel yapcam diye gittim düşün ilk yatış yaptm gelen hemşireye dedm ki sizce genel mi spinal mi. Spinal dedi. 2. Gelen hemşireye sordm spinal dedi. 3. Gelene sordm spinal bence dedi. Anestezi dr u geldi ona da sordm spinal bence dedi tmm dedm seçtm spinal öyle karar verdm biri ters bişi dese direk genel yapıp pişman olcaktm o yuzden her anın tadını cıkar ipne vurulurken yatarken vs hepsi cok kıymetliydii

Ah o doğum sonrası gelip yapılan bastırmaları bana hiç durmadan 4 saat yaptılar doğumdan sonra. kalp masajı gibi kanamayı durdurmak için. O acıyı ömür boyu unutmicam

Kzlar dönence tarzı bişi alan varmı. Benm kızım uyumadıgı vakitlerde sıkılıyor bence bakıcak bişi arıyor duvarlar da boş bizim dümdüz ilgnsi çekecek bişi alsammı diyorm varmı kullanan

Kızlar mama ve memeyi ne sıklıkla veriyorsunuz
Benm kızım 15-20 dk emiyor sonra uyuyor ve tam 1 saat sonra kalkıyor emmek için. Eğer memeyi iterse tutmazsa ve memede doluluk hissetmezsem bi 40 cc mama yapıyorum lıkır lıkır içiyo mamdan sonra da bi 2 saat idare ediyo sonra yine acıkarak uyanıyor. Ama benm kız tok olsa da mamayı içiyo gibi geliyo bana. Ya da sütüm tam doyurmuyor bunu algılayamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…