2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar benim uykuda tek göğsüm akıyor öyle bol bi sütüm yok ama uykudan kalkinca pijamam ıslak oluyor ne yapmaliyim

Kızlar bu arada mustela pişk kreminden memnun kalmadım hiç kullanmama rağmen pişik olmuştu bebiş. Aile dostmz olan prof bepanthol baby yi önerdi 1 günde pişiği geçti. Bir de altını deiştrken küçük kurutma makinesi vardı onnla kurutuyorum ıslak kalmasın diye çok faydasnı gördm
Tam onu diyecektim, yani kurutma işini. Mustela bende çok işe yarıyor. Ama ben en son kapatırken bebişin altını kurutmaya başladım. Peçeteyle silip kurutuyorum. O zaman pişik falan oluşmuyor.

İnşallah canım. Bilirim o saatlerce uyutamama huzursuzluk halini bizim hemen hemen her gün yaşadığımız bir şey ama sorunumuz gaz aslında ondan yapıyor benimkiler sinirleniyorlar bir de😑
Belli bir saatleri var bazen öğlen bazen akşam özellikle o saatlerde yapıyorlar neden dolayı onuda bilmiyorum 😔

Belli bir saatleri var bazen öğlen bazen akşam özellikle o saatlerde yapıyorlar neden dolayı onuda bilmiyorum 😔
Kolik bebekler öyle oluyormuş belli saati oluyormuş diye okudum ama kuzum benimkiler de birkaç gün hah diyorum bu saatlerde uyumuyorlar sonra bakıyorum değişmiş. Hiç belli olmuyor mesela

Günaydın kızlar iki soru ile geldim biri magazinsel 😅🤣 eşiniz doğum için size bir şey aldı mı 😬 Doğumdan çıktığınızda tepkisi nasıldı 🤣 Kızlar ya bir de doğum saçları ne zaman dökülüyor. Dökülmesi lazımmış acaba iyi gelişmiyor mu bebeler dökülmedi bizim

Ay kizlar cok fenayim 3.doz vurdu beni doktora gittim geldim simdi gece ateslendim, kuru oksuruk falan 😔 aksam covid testi vercem 🤷🏻‍♀️ Bi yandan da agir reflu geciriyorum ilac etki etmiyo yemek yiyemiyorum uyuyamiyorum aci su faranjit yapmis dedi doktor off oyle haberler iyi degil benden perisan oldum dunden beri 😔
Yavrum çok geçmiş olsun güzel hamişim ☹️ Covid oldum diye mi şüphe ediyorsun. Muhtemelen antikor düzeyin yüksekti ondan tepki verdi vücut. Umarım hemen geçer. Reflü için bir şey diyemiyorum 🙄

Ay Allah korusun ya. Ben de 2 kez şapkaları yüzüne inmiş yakaladım çok korkmuştum
Ewet yaa ben oyuzden sapka kapatmıyorum benım bebede istemiyor cok rahatsız oluyor onunla kafasını ılerı gerı hareket ettırıyor rahatsız olunca suratına iniyor bende hıc kapatmıyorum bazen kapsonlu tulum ve hırka gıydırıp sapka kapatıyorum banyo yapınca

Ay kizlar cok fenayim 3.doz vurdu beni doktora gittim geldim simdi gece ateslendim, kuru oksuruk falan 😔 aksam covid testi vercem 🤷🏻‍♀️ Bi yandan da agir reflu geciriyorum ilac etki etmiyo yemek yiyemiyorum uyuyamiyorum aci su faranjit yapmis dedi doktor off oyle haberler iyi degil benden perisan oldum dunden beri 😔
Kuzum korkma dedım ya ablamlar vurundu zorlandı dıe 3.doz bıraz agır gecıyormus oyle dıyorlar gecer ınsallah

Günaydın kızlar iki soru ile geldim biri magazinsel 😅🤣 eşiniz doğum için size bir şey aldı mı 😬 Doğumdan çıktığınızda tepkisi nasıldı 🤣 Kızlar ya bir de doğum saçları ne zaman dökülüyor. Dökülmesi lazımmış acaba iyi gelişmiyor mu bebeler dökülmedi bizim
Hıc bır çöp almadı 🤣
Ben ona demsıtım cok gun asırı hatta gunde bı kac yere gıttıgım bıle oluyordu hastamelere hıc bıseye yetısılmıyordu
Alma bısey demıstım
Oda hıc bısey almamıstı 🤣
Tepkısıde ben cıkana kadar bebegı gormus mutluydu
Ama gelıp bana hıc sarılmadı mesela
Ben cok ıcerlemıstım 😪
Babamla nerdeyse kolkola bınasaguya bı yukarıya geziyorlar dı 😬
Ennsonunda bendekı ugusukluk gecınce agrılardan duramayınca sinirlendim ablamı arattım gelsın dedım
Gelıncede fırca attım ben burda acı cekerken sen asagılarda cay ıcıyorsun dıe 🤣

Ewet yaa ben oyuzden sapka kapatmıyorum benım bebede istemiyor cok rahatsız oluyor onunla kafasını ılerı gerı hareket ettırıyor rahatsız olunca suratına iniyor bende hıc kapatmıyorum bazen kapsonlu tulum ve hırka gıydırıp sapka kapatıyorum banyo yapınca
Ya ben şapka takmazsam üşür gibi hissederim. Bi de bebekler ayaklar ve baştan üşürler ya. Bi tek emzirirken eldiven ve şapkalarını çıkarırım ben

X