2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah allah esine noluyomusss baba olmanin tutusmasi mi tamam stresli olabilir herkesin duygu durumu baska ama asil sana destek olmasi lazim yani hepimizinki icin gecerli bu 😂 en kolayi seninkimiymis abicim bunlar dalga mi gecio bizle ya ameliyat yani bu saka degil ki tamam guzel sonucu olan bisey ama normali de riskli sez i de riskli saka saniyolar herhalde 🤷🏻‍♀️
Valla erkeklerde de hormon degisimi oluyormus onu anladm aklında kırk tilki dönüyor resmen bende de amansız bir rahatlik var ki anlatamam zaten hep yumurta kapıya dayanınca stres olurum ben heralde önlügü giyip giderken kafama dank eder🤣

Valla erkeklerde de hormon degisimi oluyormus onu anladm aklında kırk tilki dönüyor resmen bende de amansız bir rahatlik var ki anlatamam zaten hep yumurta kapıya dayanınca stres olurum ben heralde önlügü giyip giderken kafama dank eder🤣
😂😂 bakalim sen de cikinca sag salim yazarsin bize duygularini surecinii cooook heyecanli 🥰

Screenshot_20220102_232613.jpg
Kızlar bence bız bı susalım 😬🤐

hayrunnisa85 hayrunnisa85 in de dediği şey kızlar. Böyle bişey var yok değil. Elbette ki kimse yaşamasın. Fakat bu durum bir çok annenin meme reddi sebebidir. Ben Yoğun bakımda biberon kullanıyoken yeni düzenleme ile kadeh ve enjektöre geçmiştik, bu sebepten dolayı

Kadriye Ünal on Instagram: “Meme Başı Şaşkınlığı Nedir? ❓Annelerden sık sık duyduğum ve danışmanlıklarda biberon kullanımına bağlı karşıma çıkan bir sorun meme başı…”
Heh, bunu okudum ben de sabah canım. 😉
Dediğim gibi çok bilgim yok ama okuyunca mantıklı geldi.
Fotoğraf zaten çok açıklayıcı.

biraz daha iyi canım ama halen küvezde biraz sarılıkta var o yüzdende kalıyor artık emzirmeye çağırıyorlar ama çok güzel emmiyor biberona emziğe alışmış 😔
Olsun canım napıcan saglıgı yerinde olsunda bi sekilde hallolur o üzme kendini hayırlısıyla cıkacak insallah🙏

X