2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla giydire giydire ogrenicez heralde uzun kol zıbın zor oluyor mu takımların altina giydirirken benimkinin cogunlugu uzun kol yarim kundak bende istiyorm ama annem sıkı sıkı sarmak lazim diyo cocumu ellerinden alabilirim insallah😅

Ayy insallah bakalım bende sag salim saglikla atlatirim bebisimi kucagima alirim darisi tüm bekleyenlerin basina olur insallah yarin kaynana geliyor ertrsi gün stresten dogurmazsam son 3 gün😂
Hepsi ayrı kafa ya anne de kayınvalide de 😄 ben normal doğum nasıl yaparım diye dertleniyorum ne zaman nişan gelir ne zaman su gelir sancı gelir derdine düşmüşüm kayınvalide de hastanede ne terlik giyeceğim geceliğin altına onu dert edindi. Tövbe yarabbi kimseyi kırmakta istemiyorum ama geliyorlar yavaştan. 🙃🙃

Ne oldu ki kuzum
Şap şup öpüyo dayanamadım. Dedim öpmeyin lütfen dr yasakladı ben bile öpmüyorum. Direk kzıdı ben gidiyorm evde işim var dedi çıktı hızlıca. Ama dayanamadm artk ayrıca kötü bişi demedm yani ben kendi öz babamı pozitif biriyle görüştü diye eve almadm kapıya kadr tatlısıyla gelmişti dün. Yani insanların başına kakmayalm bazı şeyleri ya

Şap şup öpüyo dayanamadım. Dedim öpmeyin lütfen dr yasakladı ben bile öpmüyorum. Direk kzıdı ben gidiyorm evde işim var dedi çıktı hızlıca. Ama dayanamadm artk ayrıca kötü bişi demedm yani ben kendi öz babamı pozitif biriyle görüştü diye eve almadm kapıya kadr tatlısıyla gelmişti dün. Yani insanların başına kakmayalm bazı şeyleri ya
Haklısın kendını hıc suclu hıssetme guzelce uyarmıssın hatta uyarılmayı bıle gerek kalmasaymıs düşünseydi

Valla giydire giydire ogrenicez heralde uzun kol zıbın zor oluyor mu takımların altina giydirirken benimkinin cogunlugu uzun kol yarim kundak bende istiyorm ama annem sıkı sıkı sarmak lazim diyo cocumu ellerinden alabilirim insallah😅

Ayy insallah bakalım bende sag salim saglikla atlatirim bebisimi kucagima alirim darisi tüm bekleyenlerin basina olur insallah yarin kaynana geliyor ertrsi gün stresten dogurmazsam son 3 gün😂
Saglıkla kuzumm ınsallahhh 🤲

Kızlar ne dicem sıze ☺️
Hep bahsetmısımdır transfere gıderken basladıgım fetıh suresını hamıleligim boyunca hergun uyurken felan dinleyerek uyurdum ya
Sımdı kızıma ılkkez hopörlerden telefonumu baglayıp fetıh suresını actım yatırıdm
Mızır mızır edıyordu
Baktım sure bıtımıne dogru uyudu 🥰🤲❣️ kurban olurum yaradana
Nerdenn nereye ❤️💐

Inan varya şaşkın ördek gibiyim ne olacak nasıl olacak hic bilmiyorum ben nasıl toparlanıcam diyorum sonra gercekten anne mi olucam diyorum cok tuhaf bir duyguymus🙈 yarın kontrol var bakalim ne diyecek
Kendi doktorunda mi kontrol kuzum ? Hayirli haberler bakalimmm cok heyecanli tabiii dort gun nee hatta belki uc olcakk 😍

Ama amaa yaniiiii elini ayagini opsun ne diyim kiii bi de cikmis gitmis 😡 esin bisey demedi mi 🙊 bosver kuzum gene gelicek illa kii hic bisi olmamis gibi devam et kendi kaybeder kapris yaparsa 🤷🏻‍♀️☺️

Ah kuzum ya söylemeye gerek olmaması lazım aslında da işte ne yapacaksın. Annemlere gideceğim ya annem diyor işte kimse gelsin istemiyor ne diyim gelene filan diye benden bahsediyor. Teyzem diyor ki dinlemem ben gelirim söylüyorum şimdiden. Teyzem yani gelsin de umursamazlık canımı sıktı. Belki babam tepki gösterirse gelmezler ne bileyim halam diyor gel de bizde gelelim görelim bir nasıl yayılmış hastalık kış mevsimi kapı cam kapalı işte ne diyim sanki burada kalsam da arkadaşlarım filan gelelim diyorlar oyalıyorum onları. İstemiyorum bu pandemi şartlarında kimseyi 🤦🏻‍♀️

Labellaaa Labellaaa ben direk yazi paylascam hikayemden yeni bebekli evin kurallari diye, opmek yasak hastaysaniz gelmeyin elinizi yikayin falan diye oluyo ya 😅 benim kendi annem de sigara icio ona canim skilio ama bisey diyemem ki cok uzulur esim de ictigi icin o na da laf edicem de napalim iste idare ediyoruz hep edicesz 🤷🏻‍♀️

Kızlar ne dicem sıze ☺️
Hep bahsetmısımdır transfere gıderken basladıgım fetıh suresını hamıleligim boyunca hergun uyurken felan dinleyerek uyurdum ya
Sımdı kızıma ılkkez hopörlerden telefonumu baglayıp fetıh suresını actım yatırıdm
Mızır mızır edıyordu
Baktım sure bıtımıne dogru uyudu 🥰🤲❣️ kurban olurum yaradana
Nerdenn nereye ❤️💐
Yaaa kuzum benim süt kuzusu 😍 bende bir iki açtım ama bilmiyorum kısa süreli sakinlik oldu sadece. Her cuma açıyordum ben de hastaneye yatana kadar tabii.

Ah kuzum ya söylemeye gerek olmaması lazım aslında da işte ne yapacaksın. Annemlere gideceğim ya annem diyor işte kimse gelsin istemiyor ne diyim gelene filan diye benden bahsediyor. Teyzem diyor ki dinlemem ben gelirim söylüyorum şimdiden. Teyzem yani gelsin de umursamazlık canımı sıktı. Belki babam tepki gösterirse gelmezler ne bileyim halam diyor gel de bizde gelelim görelim bir nasıl yayılmış hastalık kış mevsimi kapı cam kapalı işte ne diyim sanki burada kalsam da arkadaşlarım filan gelelim diyorlar oyalıyorum onları. İstemiyorum bu pandemi şartlarında kimseyi 🤦🏻‍♀️
Maskeyle otursun gelen 🤷🏻‍♀️ Biz esimin kuzeninin cocugunu valla 1 yasinda gorduk almadi kimseyi eve kendi annesini bile testle sokuyodu bi ton laf soyluoduk kiza sanki nolcak falan die ama hakli yani biz turk milletinin dur u yok 🤣

Yaaa kuzum benim süt kuzusu 😍 bende bir iki açtım ama bilmiyorum kısa süreli sakinlik oldu sadece. Her cuma açıyordum ben de hastaneye yatana kadar tabii.
Hatta 1 kere sımdı tekrar actım
O ara esıme teslım ettım 😬 ılkkez uyuyor dıe
Dusa gırdım cıktım ama karga kadar gırıdm dusa bı koku degıasın sabun koksun dıe 🤣
Cıktım baktım surenın tam sonuna yetısmıısm esımde uyuyor bebekte 🤣 esımın elınde ydı telefonum bıterse tekrar acarsın demıstım
Hatta telefonumu elınden aldım ruhu duymadı 🙉 horul horul uyuyor
Ben nasıl bırakayım da bu bebegı bı iş yapayım duş alayım 😐🔫

Ya biraz zor aslında giydirirken hem onun kolunu tut hem bebişin elini, geçir falan az zor geliyor bana ama daha bol şeylerin içine giydirirsin olur biter. Bence bakım işini yapabiliyosan verme kimseye yani sen bilirsin tabi de.
Aa o büyük gün yarın mı. Kız helal olsun naptın ne ettin kaynanayı son dakka getirttin 😂

X